Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een zilveren halssnoer 925 ‰, bezet met toermalijn, labradoriet en parels.
Starborn

Een zilveren halssnoer 925 ‰, bezet met toermalijn, labradoriet en parels.

Collier en argent 925‰ serti de tourmaline, de labradorite et de perles.
SKU: 0603180530.
Category: Juweel.
Auction day: 7 March 2018 19:00
Catalogue #530
Estimate: € 120 / 180
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #570

    Een 18 karaats wit en geel gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,50 ct.

    Bague en or blanc et jaune 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,50 ct
    No longer available
    Dim. 6,45 g
    Estimate: € 650 / 750
  • #50

    Een 18 karaats geelgouden hanger en een broche bezet met camees.

    Pendentif en or jaune 18 ct et une broche sertie de camées.
    No longer available
    Dim. bruto 7 g
    Estimate: € 100 / 150

Other lots in this auction

  • #455

    Een smeedijzeren staande lamp met een messingen plaquette van Sint Joris.

    Un lampadaire en fer forgé et une plaquette en laiton de St George.
    No longer available
    Dim. h: 178 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #272
    Pieter Stobbaert

    “De aardappelschilster”. Olieverf op doek. Gesigneerd

    ”L’éplucheuse de pommes de terre”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 56,5 x 40,5 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #558

    Een zaagvistand op houten sokkel.

    Une dent d’un poisson-scie sur socle en bois.
    No longer available
    Dim. h: 85 cm (zonder sokkel)
    Estimate: € 220 / 300
  • #251

    Een paar tuinvazen van witgelakt gietijzer.

    Deux vases de jardin en fer forgé laqué blanc.
    No longer available
    Estimate: € 160 / 180
  • #553

    Een dekselvaas van meerkleurig Chinees porselein met een decor van personages in een tuin. Onderaan gemerkt.

    Un vase à couvercle en porcelaine de Chine avec un décor de personnages dans un jardin. Marque en dessous.
    No longer available
    Dim. h: 56 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #691

    Een tijger van gesculpteerd jaspis. Schilfer aan de staart.

    Un tigre en jaspe sculpté. Éclat à la queue.
    No longer available
    Dim. l: 30 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #159

    Een reeks van zes oude gravures, afkomstig uit een exemplaar van de Lutherse bijbel. XVIe eeuw.

    Une série de six gravures anciennes, d'après un exemplaire de la bible Luthérienne. XVième siècle.
    No longer available
    Dim. 11 x 14 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #47

    Een bejaard koppel op een bankje. Polychrome Italiaanse biscuit groep.

    Un groupe en biscuit italien polychrome représentant un couple age sur un banc.
    No longer available
    Dim. H.28 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #186

    Een gefineerde Hollandse tweedeursvitrine met onderaan een grote bolle lade en twee kleine holle laden.

    Une vitrine en bois de placage hollandaise a tiroir rond en dessous et deux petits tiroirs.
    No longer available
    Dim. b: 195 cm
    Estimate: € 500 / 800
  • #327

    Een karaf van geslepen kleurloos kristal met 925‰ sterling zilveren montuur en een in zeskant geslepen stop.

    Une carafe en cristal taillé incolore à monture en argent 925‰ et bouchon taillé hexagonal.
    No longer available
    Dim. h: 35 cm
    Estimate: € 90 / 140
  • #216

    Een eikenhouten klapsecretaire in Hollandse stijl met drie laden onder het klapblad en binnenin tien kleine laden, een deurtje en een secreet. XIXe eeuw.

    Secrétaire à abattant en chêne de style hollandais ouvrant à trois tiroirs sous l’abattant. L’intérieur à dix petits tiroirs, une porte et un secret. XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. b: 145 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #219

    Een vitrinekast van notenhoutfineer met drie laden in accolade onderaan.

    Une vitrine en bois de placage de noyer à trois tiroirs en accolade en dessous.
    No longer available
    Dim. h: 263 cm
    Estimate: € 160 / 200
View all auction items ›

Veiling van 6 & 7 Maart 2018

De veiling is volledig - 835 loten online. .pdf en .xls zijn verkrijgbaar op de downloads pagina.

6 March 2018 19:00
7 March 2018 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 7 March 2018 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More