Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 16 December Dag 1 #1-300
    • Wijnveiling 17 December 2025 Dag 2
    • Online Only Varia 15 December 2025
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een zilveren handtasje met maliën, floraal gedecoreerde beugels en dennenappel sluiting, begin 20e eeuw. Bijgevoegd zilveren sigarettendoosje.

Een zilveren handtasje met maliën, floraal gedecoreerde beugels en dennenappel sluiting, begin 20e eeuw. Bijgevoegd zilveren sigarettendoosje.

A silver purse with chainmail, floral decorated handles, and pine cone closure, early 20th century. Includes a silver cigarette case.
Dim. 800‰
SKU: 2105240360.
Category: Zilver.
Auction day: 22 May 2024 19:00
Catalogue #360
Estimate: € 120 / 180
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #127

    Een 19e eeuwse vaas in geslepen kristal op een zilveren voet. Draagt Duitse zilverkeuren en gemerkt 800.

    A 19th-century vase in cut crystal on a silver base. Bears German silver hallmarks and marked 800.
    No longer available
    Dim. 800‰ h 45.5 cm
    Estimate: € 120 / 180

Other lots in this auction

  • #130

    Een 18 kt witgouden schakelarmband.

    An 18 kt white gold link bracelet.
    No longer available
    Dim. 5,45 g
    Estimate: € 250 / 300
  • #97
    Raymond Chevalier

    Een zeldzame art-deco vaas, Boch Frères Keramis, D. 5080, genummerd 2/250 en gemonogrammeerd R.C. (Raymond Chevalier).

    A rare Art Deco vase, Boch Frères Keramis, model D. 5080, numbered 2/250 and monogrammed R.C. (Raymond Chevalier).
    No longer available
    Dim. h 27 x Ø 17,5 cm
    Estimate: € 160 / 220
  • #60

    Een paar 18 kt wit-en geelgouden bloemvormige oorbellen bezet met email.

    A pair of 18 kt white and yellow gold flower-shaped earrings set with enamel.
    No longer available
    Dim. 9,87 g
    Estimate: € 350 / 450
  • #309
    G. Lorenz

    “Boslandschap met vijver”. Een schilderij, gemengde techniek op papier. Onderaan in passe-partout gesigneerd, vermoedelijk “G.Lorenz” en gedateerd 1923.

    "Wooded landscape with pond". A painting, mixed media on paper. Signed at the bottom in mat, presumably "G.Lorenz" and dated 1923.
    No longer available
    Dim. 12,5 x 17,5 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #684

    Een fijn geknoopt Bochara tapijt in zwart en wit.

    A finely knotted Bokhara carpet in black and white.
    No longer available
    Dim. 100 x 61 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #495

    Een handgeknoopt tapijt, Tekke Turkoman Hatchlu/Ensi Yurt.

    A hand-knotted carpet, Tekke Turkoman Hatchlu/Ensi Yurt.
    No longer available
    Dim. 204 x 161 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #121

    Een bronzen olifant op sokkel, als speldenkussen met een verborgen mechanisme dat een verguld bronzen kindje Jesus verbergt. Opschriften “Stat semper linea recta” en “Tant que vive”, respectievelijk de wapenspreuken van de families de Ligne en de Trazegnies. Mooi voetstuk versierd met acanthusfriezen. XIXde eeuw.

    A bronze elephant on a pedestal, functioning as a pincushion with a hidden mechanism revealing a gilded bronze child Jesus. Inscriptions "Stat semper linea recta" and "Tant que vive", the mottos of the De Ligne and De Trazegnies families. Beautiful base adorned with acanthus friezes. 19th century.
    No longer available
    Dim. h 25 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #156
    Val Saint-Lambert

    Randschade aan de achterkant!! Een grote kelkvormige vaas met voetstuk van geslepen kristal, deels in de massa rood gekleurd. Onderaan gemerkt. En met label.

    Un grand vase de forme calice à piédouche de cristal taillé, en partie teinté rouge dans la masse. Marqué en bas. Et avec étiquette.
    No longer available
    Dim. H. 50 cm
    Estimate: € 1000 / 1500
  • #548

    Een Napoleon III figuraal, gepatineerd en verguld bronzen brule-parfum. Replica, naar een werk van J. Dasté. Gegoten als een met bladeren versierde urn met twee handvaten en deksel, ondersteund door een putto, op rechthoekige basis met Apollo en groteske maskers. Staande op vier C-rollen poten.

    A Napoleon III figurative patinated and gilded bronze incense burner. Replica, after a work by J. Dasté. Cast as a leaf-adorned urn with two handles and lid, supported by a putto, on a rectangular base with Apollo and grotesque masks. Standing on four C-scroll legs.
    No longer available
    Dim. 110 cm
    Estimate: € 350 / 400
  • #667

    Een ovale gedreven koperen cachepot met leeuwenhoofden en gedragen door leeuwenpoten. Vroeg 19de eeuws.

    An oval chased copper cachepot carried by lion heads and supported by lion paws. Early 19th century.
    No longer available
    Dim. 39 x 28 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #122
    Jules De Bruycker
    Period: 1870-1945

    “Marchands de Vieilleries - Gand”. Een ets op paper gesigneerd buiten de plaat J. De Bruycker.

    "Marchands de Vieilleries - Ghent". An etching on paper signed outside the plate by J. De Bruycker.
    No longer available
    Dim. 43 x 49.5 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #270

    Een 18 kt witgouden design ring bezet met zwarte briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,32 ct. en witte stenen van 0,06 ct.

    An 18 kt white gold design ring set with black brilliant-cut diamonds totaling approximately 0.32 ct. and white stones of 0.06 ct.
    No longer available
    Dim. 16,4 g m: 57.
    Estimate: € 1100 / 1300
View all auction items ›

Veiling 21 & 22 Mei 2024

Veiling volledig - 715 loten. Tentoonstelling: vr. 17 &  zat. 18 mei.

21 May 2024 19:00
22 May 2024 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 22 May 2024 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More