#431Een grote gietijzeren tuinvaas.
#486AmpersandEen grote vierkante salontafel op metalen frame en glazen blad.
A large square coffee table with metal frame and glass top.No longer availableDim. 40 x 150 x 150 cmEstimate: € 50 / 80 -
#446Le Corbusier Cassina, ItaliaPeriod: 1887-1965“LC10”. Een rechthoekig vintage design salontafel met mat zwart frame, gechromeerd metalen poten en glazen blad. Ontwerp door Le Corbusier, Pierre Jeanneret and Charlotte Perriand voor Cassina. Onderaan gemerkt, gesigneerd en genummerd.
"LC10". A rectangular vintage design coffee table with matte black frame, chromed metal legs, and glass top. Designed by Le Corbusier, Pierre Jeanneret, and Charlotte Perriand for Cassina. Marked, signed, and numbered at the bottom.No longer availableDim. 32,5 x 120 x 80 cmEstimate: € 400 / 600 -
#301Een Duitse k98 bajonet. Tweede Wereldoorlog.
A German K98 bayonet. WW2.No longer availableDim. L: 28 cmEstimate: € 60 / 80 -
#322Een lot van twee 19e eeuwse borden in aardewerk. Met plexiglazen staanders.
#375Een 18 kt geelgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,24 ct. en een parel.
An 18 kt yellow gold ring set with brilliant-cut diamonds with a total weight of approximately 0.24 ct. and a pearl.No longer availableDim. 4,62 g m: 55.Estimate: € 450 / 550 -
#549Yves DE CHASTELLUXPeriod: 1914“Kerkgezicht”. Een schilderij, olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd.
"Church view". A painting, oil on panel. Signed at the bottom.No longer availableDim. 28 x 22cmEstimate: € 200 / 300 -
#442Diane BogaertsPeriod: 1946“Naakt”. Een schilderij, gemengde techniek op papier. Onderaan gesigneerd.
"Nude". A painting, mixed media on paper. Signed at the bottom.No longer availableDim. 62 x 45 cmEstimate: € 120 / 180 -
#693Een lot hotelzilver gemerkt ‘Cama’ bestaande uit 3 schalen, 3 deksels met afneembare hefknop (slechts één knop aanwezig), een sauskom en een terrine.
A lot of hotel silver marked 'Cama' consisting of 3 trays, 3 lids with detachable handle (only one handle present), a sauce boat, and a tureen.No longer availableDim. h 15 x Ø 27 cmEstimate: € 40 / 80 -
#561CarmenEen lot verzilverd bestek in laden. 207-delig, gemerkt Carmen.
A lot of silver-plated cutlery in drawers. 207 pieces, marked Carmen.No longer availableEstimate: € 200 / 300 -
#234Bauwens“Bloemenstillevens”. 2 schilderijen, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
"Flower still lifes". A lot of 2 paintings, oil on canvas. Signed at the bottom.No longer availableDim. 35 x 26 & 33 x 25 cmEstimate: € 100 / 200 -
#135Een verguld bronzen luchter met 8 lichtpunten en diverse ornamenten.
A gilded bronze chandelier with 8 light points and various ornaments.No longer availableDim. H: 85 cmEstimate: € 120 / 200