#686Een beschilderd houten Chinees krukje, zwart met goudkleurige florale motieven.
#73Een marktkramer met konijnen en een vrouw met een gans. Een paar beeldjes van polychroom Saksisch porselein. Onderaan gemerkt.
#389Een lot van vijf Belgische militaire kepies waaronder twee van de zeemacht.
#680Tweeëntwintig 45-toerenplaten. Pop-en rockmuziek waaronder diverse nummers van Buddy Holly, the Crickets, the Shadows, jaren vijftig en begin zestig. Diverse sleeves ontbreken, vaak eenvoudige fabriekshoesjes. Goede staat.
Twenty-two 45 RPM records. Pop and rock music including various songs from Buddy Holly, the Crickets, the Shadows, from the fifties and early sixties. Several sleeves missing, often simple factory covers. Good condition.No longer availableEstimate: € 25 / 50 -
#472Thankawiel, een schilderij, gemengde techniek op gemaroufleerd doek.
#247Een Frans porseleinen koffiestel met verguld floraal decor. Bestaande uit koffiekan, suikerpot, melkkannetje, 6 kopjes en schoteltjes. Verso merkteken.
#153Aligi Sassu“Cavallino Impennato”. Een brons gegoten beeldje van een steigerend paard op marmeren voet. Onderaan gesigneerd en genummerd 142/300.
#120Een 18 kt witgouden bloemvormige ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,52 ct.
An 18 kt white gold flower-shaped ring set with brilliant-cut diamonds with a total weight of approximately 1.52 ct.No longer availableDim. 7,33 g m: 54.Estimate: € 1700 / 1900 -
#285Een grote geel koperen kerkelijke kandelaar met Cherubijnen op de voet en klauwpoten. Naar de oudheid.
A large brass church candle holder with Cherubs on the base and claw feet. Inspired by antiquity.No longer availableDim. h 72 cmEstimate: € 60 / 80 -
#267Karl PaldaEen lot van 4 diverse Art Deco Boheems kristal geslepen parfumflacons met geometrisch decor, 1 poederdoosje, en bijgevoegd likeurglaasje.
#486AmpersandEen grote vierkante salontafel op metalen frame en glazen blad.
A large square coffee table with metal frame and glass top.No longer availableDim. 40 x 150 x 150 cmEstimate: € 50 / 80