#542Frans De BruynPeriod: 1867-1943“Landschap met hoeves en drinkende koeien aan de vijver”. Een schilderij, olieverf op doek, onderaan gesigneerd.
#99Charles ManginPeriod: Antwerpen 1892-1977“Zittend naakt”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
"Sitting nude". A painting, oil on canvas. Signed at the bottom.No longer availableDim. 36 x 26 cmEstimate: € 120 / 180 -
#637Een Chinees porseleinen gendhi. Onderaan gemerkt. Eind 19e eeuw.
A Chinese porcelain Kendi. Marked at the bottom. Late 19th century.No longer availableDim. 29 cmEstimate: € 80 / 120 -
#75Een vintage industriële plafondlamp uit gechromeerd metaal en glas. Met 2 TL lichtpunten.
#39Rik De Bruyn“Kruik met rozenboeket”. Een schilderij, olieverf op doek. Verso toegeschreven aan Rik De Bruyn.
"Pitcher with Rose Bouquet". A painting, oil on canvas. Attributed to Rik De Bruyn on the reverse.No longer availableDim. 59 x 49 cmEstimate: € 60 / 80 -
#407ImariEen paar Japanse Imari porseleinen vazen met floraal decor.
#137A Trefoloni“Buste van een jonge dame”. Een buste in albast en brons verguld. Op de schouder gesigneerd.
"Bust of a young lady". A bust in alabaster and gilded bronze. Signed on the shoulder.No longer availableDim. 36 cmEstimate: € 300 / 500 -
#434Émile Louis Foubert“Naaktportret”. Een lot van 2 tekeningen op papier. Onderaan gesigneerd EM Foubert ‘80.
"Nude portrait." A lot of 2 drawings on paper. Signed at the bottom EM Foubert '80.No longer availableDim. 28 x 18cmEstimate: € 300 / 400