#77Een grote kristalglazen vaas met gesculpteerd geometrische patronen.
#150Een 18 kt witgouden ring bezet met een centrale briljant van 0,93 ct. GSI1 en diamanten princess cut met een gezamenlijk gewicht van +- 0,60 ct.
An 18 kt white gold ring set with a central brilliant-cut diamond of 0.93 ct. GSI1 and princess-cut diamonds with a total weight of approximately 0.60 ct.No longer availableDim. 9,5 g m: 56.Estimate: € 3700 / 3900 -
#678Een 3-delig klokstel bestaande uit een centrale pendule en twee bijhorende vazen in handbeschilderd porselein en koper. Schade aan het koperen deel van de klok.
#34“Heidezicht”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
"Heath view". A painting, oil on canvas. Signed at the bottom.No longer availableDim. 33 x 48 cmEstimate: € 80 / 120 -
#318Een zijden sjaal met kasjmier motief.
"Flower still life with Chrysanthemums". A painting, oil on canvas. Signed at the bottom.No longer availableDim. 53,5 x 40 cmEstimate: € 60 / 90 -
#115Muller FrèresEen smeedijzeren luchter met centrale coupe, drie blakers van meerkleurig glas en versierd met druivelaar ornamenten. Gesigneerd. Begin XXe eeuw.
A wrought iron chandelier with central bowl, three candle holders of multicolored glass decorated with grapevine ornaments. Signed. Early 20th century.No longer availableDim. 95 x 70 cmEstimate: € 100 / 150 -
#189Christian DotremontPeriod: 1922-1979"Dépassons l'anti-art", een litho van Christian Dotremont, een van de twee Belgen die betrokken waren bij de oprichting van de Cobra-beweging.nr 45/75, gesigneerd buiten de plaat.
"Beyond anti-art", a lithograph by Christian Dotremont, one of the two Belgians involved in the founding of the Cobra movement. No. 45/75, signed outside the plate.No longer availableDim. 27.5 x 20 cmEstimate: € 200 / 300 -
#603“Rama”. Een bronzen beeldje met vergulde details. Thailand.
"Rama". A bronze statue with gilded details. Thailand.No longer availableDim. 61 cmEstimate: € 100 / 150 -
#475Een 18 kt witgouden ring bezet briljantjes met een gezamenlijk gewicht van +- 0,08 ct. en onyx.
An 18 kt white gold ring set with brilliant-cut diamonds with a total weight of approximately 0.08 ct. and onyx.No longer availableDim. 3,94 g m: 55.Estimate: € 350 / 450