#65Een oude hallamp met drie bloemvormige glazen kapjes. Omstreeks 1900.
An old hall lamp with three flower-shaped glass shades. Circa 1900.No longer availableDim. h: 110 cmEstimate: € 100 / 120 -
#639Een set van 2 Chinees porseleinen decoratieve sculpturen met vele bloemen alsook panda’s en eekhoorns in het decor.
#668Een lot porselein in paasthema bestaande uit een bruids-pot in de vorm van een groot ei met in biscuit twee tortelduifjes, twee Putti die een ei dragen en een meisje met mandje naast een ei.
#70Een 18 k witgouden ketting met hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,50 ct.
An 18k white gold necklace with pendant set with diamonds with a total weight of approximately 0.50 ct.No longer availableDim. 8,75 gEstimate: € 550 / 650 -
An 18 kt white gold design ring set with black brilliant-cut diamonds totaling approximately 0.32 ct. and white stones of 0.06 ct.No longer availableDim. 16,4 g m: 57.Estimate: € 1100 / 1300 -
#418Een porseleinen Imari sierbord met floraal decor. Onderaan gemerkt.
A porcelain Imari decorative plate with floral design. Marked at the bottom.No longer availableDim. Ø 47 cmEstimate: € 60 / 80 -
#367Een art-deco beeldje van een polychroom metalen reeënkopje op een zwart marmeren voetstuk.
An art-deco statue of a polychrome metal deer head on a black marble base.No longer availableDim. h 28,5 cmEstimate: € 60 / 80 -
#55Val Saint Lambert“Hoorn des overvloeds”. Een vintage design Val Saint Lambert, blauw kristalglazen vaas. Met label en onderaan gemerkt
#190Een 18 kt geelgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,84 ct.
An 18 kt yellow gold ring set with brilliant-cut diamonds totaling approximately 0.84 ct.No longer availableDim. 3,04 g m: 56.Estimate: € 800 / 900