Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 16 December Dag 1 #1-300
    • Wijnveiling 17 December 2025 Dag 2
    • Online Only Varia 15 December 2025
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2025 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een zilveren herdenkingsmunt van het Rubensjaar 1977. 900/1000. 25 g.
Een zilveren herdenkingsmunt van het Rubensjaar 1977. 900/1000. 25 g.

Een zilveren herdenkingsmunt van het Rubensjaar 1977. 900/1000. 25 g.

Une pièce commémorative en argent de l'année Rubens 1977. 900/1000. 25 grammes.
Dim. Ø 37 mm
SKU: 2903220260.
Auction day: 29 March 2022 19:00
Catalogue #260
Estimate: € 20 / 30
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #93
    August Hellemans

    “Tijgers”. Een bronzen groep op marmeren sokkel.

    "Tigres". Groupe en bronze sur socle en marbre.
    No longer available
    Dim. 58 cm x 16 cm x 22 cm
    Estimate: € 250 / 400
  • #474

    “Abstract met blauw en gele vlakken.” Gemengde techniek. Draagt handtekening.

    "Abstrait avec des surfaces bleues et jaunes." Technique mixte. Porte une signature.
    No longer available
    Dim. 35 x 26 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #208

    Een kleine verguld bronzen bronzen schouwpendule, getooid met een herderinnetje met lam.

    Petite pendule de cheminée en bronze doré, ornée d'une bergère à l'agneau.
    No longer available
    Dim. h: 36 cm
    Estimate: € 180 / 220
  • #338

    Een sigarettenkastje.

    Une boîte à cigarettes.
    No longer available
    Dim. h: 24 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #559

    “Het bezoek van Sinterklaas”. Olieverf op paneel. Te restaureren.

    "La visite de Saint-Nicolas". Peinture à l'huile sur panneau. A restaurer.
    No longer available
    Dim. 25 x 28 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #616

    Een handgeknoopt Afghaans wollen tapijt.

    Un tapis en laine afghan noué à la main.
    No longer available
    Dim. 190 cm x 108 cm
    Estimate: € 55 / 75
  • #198

    Een tazza van geslepen kleurloos kristal op een voet 800‰ zilver, versierd met engeltjes.

    Une tazza de cristal incolore taillé sur un pied en argent 800‰, décoré d'anges.
    No longer available
    Dim. h: 26,5 Ø: 28 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #90

    Een 18 K wit en geelgouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,70 ct.

    Une bague en or blanc et jaune 18 kt sertie de diamants d'un poids combiné de +- 0,70 ct.
    No longer available
    Dim. 8,58 g
    Estimate: € 600 / 800
  • #305

    Een vuursteenpistool.

    Un pistolet à silex.
    No longer available
    Dim. l: 45 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #152
    Jos De Swerts

    “Constant, Jules en grootvader”. Een lot portretten. Aan de achterzijde van één van de werken staat een vrouwenportret. Olieverf op doek. Gesigneerd. Een van de werken is gedateerd 1912.

    "Constant, Jules et grand-père". Lot de portraits. Au dos de l'une des œuvres se trouve un portrait de femme. Huile sur toile. Signées. L'une des œuvres est datée de 1912.
    No longer available
    Dim. 127 x 70 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #475

    Een antieke achthoekige eikenhouten tafel met getorste poten en versierd met gebeeldhouwde vogels en leeuwenkoppen.

    Une ancienne table octogonale en chêne aux pieds torsadés et décorée d'oiseaux et de têtes de lion sculptés.
    No longer available
    Dim. 120 x 122 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #433

    Een Italiaans glazen lotelingenstok van wit glas met opliggende groene en blauwe lijnen. Omstreeks 1900. Onderaan kleine schilfertjes.

    Un bâton de loterie en verre italien blanc avec des lignes vertes et bleues en relief. Vers 1900. Petits éclats en bas.
    No longer available
    Dim. l: 101 cm
    Estimate: € 50 / 60
View all auction items ›

Veiling van 29 & 30 Maart 2022

Veiling volledig - 700 loten.   Tentoonstelling op 25 & 26 Maart van 10.00 tot 17.00

29 March 2022 19:00
30 March 2022 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 29 March 2022 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More