Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een zilveren herdenkingsmunt van het Rubensjaar 1977. 900/1000. 25 g.
Een zilveren herdenkingsmunt van het Rubensjaar 1977. 900/1000. 25 g.

Een zilveren herdenkingsmunt van het Rubensjaar 1977. 900/1000. 25 g.

Une pièce commémorative en argent de l'année Rubens 1977. 900/1000. 25 grammes.
Dim. Ø 37 mm
SKU: 2903220260.
Auction day: 29 March 2022 19:00
Catalogue #260
Estimate: € 20 / 30
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #318

    Een kleine zakhorloge in dichtplooibaar kastje, gemerkt ‘Wyler’. Bijgevoegd een kompas met spiegeltje en loepjes.

    Une petite montre de poche dans un boîtier pliable, marqué 'Wyler'. Ci-joint une boussole avec miroir et loupes.
    No longer available
    Dim. h: 2,5 & 8 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #148
    Henri Godet
    Period: 1863 - 1937

    “Glaneuse”. Een bronzen beeld met bruin patina ter gelegenheid van het Salon des Beaux-arts. Met gieterijstempel. Op los voetstuk van groen marmer.

    « Glaneuse ». Une statue en bronze à patine brune à l'occasion du Salon des Beaux-arts. Avec cachet de fondeur. Sur un piédestal lâche de marbre vert.
    No longer available
    Dim. h: 49 cm
    Estimate: € 420 / 500
  • #302

    Een ingekaderde poster voor het kunstwerk “Surrounded Islands” van Christo uit 1983.

    Une affiche encadrée pour l'œuvre d'art "Surrounded Islands" de Christo en 1983.
    No longer available
    Dim. 80 x 62 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #396

    Een lot van drie wollen kelims.

    Lot de trois kilims en laine.
    No longer available
    Dim. 196 x 58; 200 x 80 & 152 x 81 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #625

    Een vintage metalen staande lamp met grote schaal op bol.

    Un lampadaire vintage en métal avec un grand bol sur une sphère.
    No longer available
    Dim. H: 165 cm
    Estimate: € 200 / 220
  • #337
    Val Saint Lambert

    Een grote kristallen designvaas. Gemerkt met label.

    Un grand vase design en cristal. Marqué avec étiquette.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50
  • #91
    Sam Hercinger
    Period: 1917-1981

    “Meisjeshoofd”. Een groen bronzen beeld op marmeren sokkel. Gesigneerd.

    "Tête de fille". Une statue en bronze vert sur un socle en marbre. Signée.
    No longer available
    Dim. h: 26 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #3

    Een vaasje van rookbruin glas met een verzilverd en verguld decor van een galjoen.

    Vase en verre fumé à décor argenté et doré d'un galion.
    No longer available
    Dim. h: 16,5 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #138

    Een Lodewijk XVI kolompendule van wit marmer en verguld brons. Met slinger en sleutel. Dekglaasje manco. Lichte schade aan de hoek links achter.

    Une pendule à colonnes Louis XVI en marbre blanc et bronze doré. Avec manivelle et clé. Verre de protection manquant. Légers dégât au coin arrière gauche.
    No longer available
    Dim. h: 47 cm
    Estimate: € 450 / 550
  • #238
    Paul Sertsté
    Period: 1910 - 2000

    “Au revoir”. Een gepatineerd beeld van terracotta. Gemonogrammeerd.

    "Au revoir". Une statue en terre cuite patinée. Monogrammé.
    No longer available
    Dim. h: 74 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #635

    Een piëdestal van bruingepatineerd kunststof, gedragen door een jongeman.

    Un socle en plastique patiné marron, porté par un jeune homme.
    No longer available
    Dim. h: 65 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #646

    Twee handgeknoopte Turkse wollen tapijtjes. Eén met slijtage.

    Deux tapis en laine turque noués à la main. Une avec usure.
    No longer available
    Dim. 182 x 102 & 154 x 87 cm
    Estimate: € 40 / 50
View all auction items ›

Veiling van 29 & 30 Maart 2022

Veiling volledig - 700 loten.   Tentoonstelling op 25 & 26 Maart van 10.00 tot 17.00

29 March 2022 19:00
30 March 2022 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 29 March 2022 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More