#174Jules Van KeirsbilckPeriod: 1833-1896“De Stropers met hun buit”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1890.
#43Een lot van 3 grote kerkkandelaars, waarvan 1 verzilverd met monogram en 2 andere in messing gesteund op leeuw-en klauwpoten.
#151Een lot zilveren servies, bestaande uit koffiekan, melkkannetje, suikerpot met manco deksel en dienblad. Gemerkt.
#146Een imposante massief eiken Régence kast met 4 deuren en 2 laden. XVIIIde eeuw.
#443Een spekstenen beeld van de Chinese geluksgod Shou (lang leven).
A steatite statue of the Chinese god of longevity Shou.No longer availableDim. h 38 cmEstimate: € 80 / 100 -
#451“Panter”. Een beeld van donkergepatineerd brons naar een werk van René Paris.
#138Lladro‘Southern Charm’, een Lladro beeld, modelnr 5700 in originele verpakking. Stang van de paraplu ontbreekt.
'Southern Charm', a Lladro figurine, model number 5700 in original packaging. Umbrella stick is missing.No longer availableDim. H: 26cmEstimate: € 150 / 250 -
#320Een 18 kt witgouden hanger met ketting in de vorm van een bloem. Bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van 1,03 ct.
An 18 kt white gold pendant with chain in the shape of a flower. Set with diamonds with a total weight of 1.03 ct.No longer availableDim. 3,80 gEstimate: € 750 / 850 -
#418Een paar geometrisch gevormd, kunstbronzen kandelaars.
#187A. Gennai“Dame met kap”. Een uit marmer en albast gesculpteerde buste. Achteraan gesigneerd, medio 1900.
#178van SchierholzEen Duits porseleinen gesculpteerde kandelaar gedecoreerd met 2 putti’s en florale elementen. 4 lichtpunten. Onderaan gemerkt
A German porcelain sculpted chandelier decorated with 2 putti and floral elements. 4 lights. Marked at the bottom.No longer availableDim. 52 x 28cmEstimate: € 175 / 225