#241Een zwart en rood marmeren kruisbeeld met messingen crucifix.
A black and red marble crucifix with brass crucifix.No longer availableDim. h 49 cmEstimate: € 60 / 80 -
#349Drie etuis met een reeks van twaalf art nouveau messenleggers, 12 dessertvorken en acht dessertlepels.
#436Een Perzisch handgeknoopt tapijt.
#203Een bronzen beeldje van een man met cimbalen, naar de klassieke oudheid.
A bronze sculpture of a man with cymbals, inspired by classical antiquity.No longer availableDim. H. 29 cmEstimate: € 220 / 240 -
#146Een imposante massief eiken Régence kast met 4 deuren en 2 laden. XVIIIde eeuw.
#117Een bronzen beeld van een olifant op marmeren sokkel. Naar Milo.
A bronze sculpture of an elephant on a marble pedestal. By Milo.No longer availableDim. 31 x 15cmEstimate: € 150 / 250 -
#12“Kerkinterieur”. Olieverf op doek. Vlaamse School, XIXde eeuw.
"Church Interior". Oil on canvas. Flemish School, 19th century.No longer availableDim. 33 x 29 cmEstimate: € 150 / 180 -
#61Een sfeerlamp van haliet zoutgesteente.
A decorative lamp made of halite salt rock.No longer availableDim. 38cmEstimate: € 75 / 100 -
#36Een set van 4 bijzettafeltjes in Engelse stijl in gefineerd hout.
#654His Master’s VoiceEen antieke grammofoonspeler in houten kast met toebehoren. Naaldkop gemerkt His Master’s Voice.
#620Een 18 kt geelgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van 0,84 ct.
An 18 kt yellow gold ring set with brilliant-cut diamonds with a total weight of 0.84 ct.No longer availableDim. 3,07 gEstimate: € 800 / 900 -
#109R. Mulders“Straatgezicht”. Een schilderij, olieverf op board. Onderaan gesigneerd.
"Street view" - A painting, oil on board. Signed at the bottom.No longer availableDim. 55 x 47cmEstimate: € 150 / 250