#474Harry BuyckPeriod: 1928-2017“Dansend koppel”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd en gedateerd ‘96.
"Dancing couple". A painting, oil on canvas. Signed and dated '96 at the bottom.No longer availableDim. 27 x 17cmEstimate: € 100 / 200 -
#331Lladro‘Feel pretty’, een Lladro beeld, modelnr 5678 in originele verpakking.
"Feel Pretty," a Lladro figurine, model number 5678 in original packaging.No longer availableDim. h 16 cmEstimate: € 30 / 50 -
#641Lladro‘Nippon lady’, een Lladro beeld, modelnr 5327 in originele verpakking.
#342Een handbeschilderde delftse vaas met een decor van bloemen en vogels.
A hand-painted Delft vase with a floral and bird design.No longer availableDim. h 33 x Ø 27 cmEstimate: € 20 / 30 -
#361Zes saképotjes van blauw, wit en verguld porselein.
#526Een handgeknoopt Perzisch tapijt.
#349Drie etuis met een reeks van twaalf art nouveau messenleggers, 12 dessertvorken en acht dessertlepels.
#150Een paar oorbellen van 18 kt wit goud in de vorm van takken bezet met briljanten. Met een gezamenlijk gewicht van 1,26 ct.
#60Een 18 kt geelgouden hanger bezet met een parel.
#685Een rond bijzettafeltje van koper met drie gebogen leeuwenpoten en met een wit marmeren blad, zwart gevlamd.
A round side table of copper with three curved lion legs and a white marble top, black veined.No longer availableDim. H. 44, Ø 49 cmEstimate: € 40 / 45 -
#196Een 19de eeuwse eikenhouten tweedeurs kast.
#406Een Perzisch handgeknoopt tapijt.
A Persian hand-knotted carpet.No longer availableDim. 133 x 200cmEstimate: € 80 / 120