#626Jos WaelkensEen groot formaat Vlaamse strijdvlag.
A large-format Flemish battle flag.No longer availableDim. 280 x 280cmEstimate: € 25 / 35 -
#116Een donkere eikenhouten dressoir met afgeschuinde zijden en 4 deuren.
A dark oak sideboard with beveled sides and 4 doors.No longer availableDim. 105 x 253 x 56cmEstimate: € 80 / 120 -
#209Een Griekse icoon, bestaande uit twee panelen met een mannelijke en een vrouwelijke heilige. XIXde eeuw.
A Greek icon consisting of two panels depicting a male and a female saint. 19th century.No longer availableDim. 40 x 30 cmEstimate: € 120 / 200 -
#299Irene Hamerlinck“Winters dorpzicht”. Een schilderij, olieverf doek. Onderaan gesigneerd.
"Winter village scene". A painting, oil on canvas. Signed at the bottom.No longer availableDim. 46 x 55cmEstimate: € 50 / 75 -
#582Een ronde butlerspiegel met vergulde lijst.
#108Een putto van gepolychroomeerd metaal.
A polychrome metal putto sculpture.No longer availableDim. 80cmEstimate: € 150 / 250 -
#700ChanelEen zijden sjaal met het logo. Gemerkt.
A silk scarf. Marked.No longer availableDim. 85 x 88 cmEstimate: € 80 / 120 -
#294Leon Van Molders“Favori de Segelsem”. Een schilderij, gemengde techniek op papier. Onderaan gesigneerd en gedateerd 1913.
#512Floris Jespers“Afrikaans naakt”. Een schilderij, olieverf op paneel. Draagt een handtekening: Jespers 50.
#122Emmanuel NotermanPeriod: 1808-1863“ L'enseignement de la Vierge”. Een schilderij, olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd.
"The Teaching of the Virgin." A painting, oil on panel. Signed at the bottom.No longer availableDim. 43 x 33cmEstimate: € 125 / 175 -
#487-Een porseleinen vaas in de vorm van een tros bananen. Haarscheur aan de binnenrand.
A porcelain vase in the shape of a bunch of bananas. Hairline crack on the inner rim.No longer availableDim. H. 34 cmEstimate: € 170 / 200