#52‘Het afscheid’, olieverf op doek met de voorstellingvan een koppel in het deurgat, niet gesigneerd.
#460Een 18 kt witgouden ring bezet met een centrale saffier van +- 0,50 ct. en met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,40 ct.
An 18 kt white gold ring set with a central sapphire of approximately 0.50 ct. and with diamonds weighing approximately 0.40 ct. together.No longer availableEstimate: € 600 / 700 -
#468Een paar Imari porseleinen vazen als olielamp. Op koperen voet. Met kapjes van geëtst glas.
A pair of Imari porcelain vases converted into oil lamps. On a copper base. With etched glass shades.No longer availableDim. h 39 cm (+ 17 cm)Estimate: € 100 / 120 -
#75Een lot van 4 vintage design stoelen.
#516Een handgeknoopt Perzisch tapijt.
#457Een Chinese wierookbrander in speksteen met in totaal 7 leeuwen spelend met een bal.
#68Lladro‘Scarecrow and the Lady’, een Lladro beeld, modelnr 5385 in originele verpakking.
#512Floris Jespers“Afrikaans naakt”. Een schilderij, olieverf op paneel. Draagt een handtekening: Jespers 50.
#390Een lot van oude zilveren munten in een zilveren bekertje, 190 gram zilver in totaal. 5 Franse francs uit 1876, 5 Belgische franken uit 1851, een halve Amerikaanse dollar uit 1951, 17 Belgische 1 frank stukken en 1 50 cent stuk allen vroeg 20ste eeuw.
#415Een Chinese hardhouten sokkel met roze marmeren blad.
A Chinese hardwood pedestal with a pink marble top.No longer availableDim. h 45 cmEstimate: € 100 / 120 -
#119Maurice SchelckPeriod: 1906-1978“Winters rivierzicht.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Winter river view." Oil on canvas. Signed.No longer availableDim. 61 x 79 cmEstimate: € 300 / 500