#194Salvador Dali“Le Vaisseau fantôme”. Een droge naald ets op papier. Onderaan buiten de plaat gesigneerd en genummerd 101/145.
#575Een Engelse mahoniehouten tafel met 3 verlengstukken.
An English mahogany table with 3 extendable pieces.No longer availableDim. 76 x 106 x 162 +(3x45)cmEstimate: € 100 / 120 -
#470DelvauxEen halssnoer van zoutwaterparel in roze kleuren met zilveren slot.
#614Léon Delderenne“Spelende kinderen”. Doek op paneel, verso toegeschreven aan Delderenne, gedateerd 1898.
#433Een gesculpteerd houten Antropomorfe kruik. Mangbetu DRC.
A carved wooden anthropomorphic jar. Mangbetu DRC.No longer availableDim. h: 33 cmEstimate: € 60 / 80 -
#563-Een penseelkoker van blauw en wit Chinees porselein met een drakendecor.
A brush holder of blue and white Chinese porcelain with a dragon decoration.No longer availableDim. H. 20 cmEstimate: € 100 / 120 -
#465Een houten marqueterie buikcommode met marmeren blad, 2 laden, bronzen hengsels en florale elementen ingelegd. Voetornament te herstellen en 1 hengsel manco.
#477FalksEen vintage Engels industriële spotlamp. Gemerkt aan de voet.
#603Een lot Chinees porseleinen kommetjes en schaaltjes.
A set of Chinese porcelain bowls and dishes.No longer availableEstimate: € 60 / 100