#384Een bronzen beeldje van een Aziatisch figuur met strohoed.
#535Een mahoniehouten secretaire met schrijfklep en 3 laden. Engelse stijl.
A mahogany secretary desk with writing flap and 3 drawers. English style.No longer availableDim. 135 x 51 x 123Estimate: € 200 / 250 -
#97Val Saint Lambert. P.U.Een schaal, Val Saint Lambert in groen en kleurloos kristal, gemerkt VSL, PU 8716003.
#18Een set van 11 handgemaakte vintage tegels. Gemonogrammeerd. Jaren 60.
#298Willy VandersteenEen lot van 41 Suske & Wiske strips, diverse titels en uitgaven.
A lot of 41 Suske & Wiske comics, various titles and editions.No longer availableEstimate: € 75 / 125 -
#457Een Chinese wierookbrander in speksteen met in totaal 7 leeuwen spelend met een bal.
#474Harry BuyckPeriod: 1928-2017“Dansend koppel”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd en gedateerd ‘96.
"Dancing couple". A painting, oil on canvas. Signed and dated '96 at the bottom.No longer availableDim. 27 x 17cmEstimate: € 100 / 200 -
#528Marcel TatonPeriod: °1957“Les Amoureux”. Bronzen compositie. In een bronzen kastje bevinden zich twee zoenende hoofden en vijf gepolijste metalen eieren. Achteraan gesigneerd en genummerd 1/1. Met certificaat van de kunstenaar vermeldend “Bronze - Cire Perdue numérotée 1/1”.
"Les Amoureux." Bronze composition. Inside a bronze cabinet are two kissing heads and five polished metal eggs. Signed and numbered 1/1 at the back. Comes with a certificate from the artist stating "Bronze - Lost wax numbered 1/1."No longer availableDim. 21 x 20 x 26 cmEstimate: € 240 / 300 -
#461Een paar Chinees blauw en witte porseleinen gemberpotten met vogels en floraal decor.
#17Een glazen punchbowl met 11 glazen met vergulde accenten.
A glass punch bowl with 11 glasses with gilded accents.No longer availableDim. h 28, Ø 21 cmEstimate: € 50 / 70