#144“Maria op de maansikkel”. Een schilderij, olieverf op paneel. Vlaamse school, 19e eeuw.
"Maria on the Crescent Moon". A painting, oil on panel. Flemish school, 19th century.No longer availableDim. 54 x 67cmEstimate: € 300 / 400 -
#245Een porseleinen Napoleon vaas in Empire stijl met vergulde armen en decor.
#366Een lot van 3 handgeknoopte Perzische tapijtjes.
A lot of 3 hand-knotted Persian carpets.No longer availableDim. 80 x 106cmEstimate: € 90 / 120 -
#603Een lot Chinees porseleinen kommetjes en schaaltjes.
#556Een eikenhouten kleerkast, 1 deurs met 1 lade onderaan.
#34Julien Schaeverbeke‘Beek in het bos met sloep’, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd Julien Schaeverbeke.
#129“Bedrieger in het kaartenspel.” Olieverf op doek. Vroeg 19de eeuw.
#520Een 18 kt geel en witgouden ring met centrale saffier van +- 0,40 ct.
An 18 kt yellow and white gold ring with a central sapphire of approximately 0.40 ct.No longer availableEstimate: € 260 / 320 -
#210Een 18 kt witgouden hanger met ketting, met een kwarts en met briljanten met een gezamenlijk gewicht van 0,17 ct.
An 18 kt white gold pendant with chain, featuring a quartz and brilliant-cut diamonds with a total weight of 0.17 ct.No longer availableDim. 6,60 gEstimate: € 900 / 1000 -
#508-Een paar Chinese porseleinen dekselvazen met blauw en witte versiering van draken.
A pair of Chinese porcelain lidded vases with blue and white dragon decoration.No longer availableDim. H. 46 cmEstimate: € 180 / 240 -
#494Hubert De Vries“Vlaams Strandzicht.” Litho. Gesigneerd in potlood ‘binnen’ de plaat. 59/99
"Flemish Beach View." Lithograph. Signed in pencil 'within' the plate. 59/99No longer availableDim. 55 x 37 cmEstimate: € 90 / 120 -
#627Een gesculpteerd houten masker. Kwele Congo-Brazzaville.
A sculpted wooden mask. Kwele Congo-Brazzaville.No longer availableDim. h: 54 cmEstimate: € 50 / 70