#465Een houten marqueterie buikcommode met marmeren blad, 2 laden, bronzen hengsels en florale elementen ingelegd. Voetornament te herstellen en 1 hengsel manco.
#99“Vlaamse acteurs”. Een schilderij, olieverf op paneel.
"Flemish actors." A painting, oil on panel.No longer availableDim. 90 x 130cmEstimate: € 80 / 120 -
#620Een 18 kt geelgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van 0,84 ct.
An 18 kt yellow gold ring set with brilliant-cut diamonds with a total weight of 0.84 ct.No longer availableDim. 3,07 gEstimate: € 800 / 900 -
#324Een metalen luchter met 6 lichtpunten en versierd met glazen ornamenten.
#526Een handgeknoopt Perzisch tapijt.
#491Een modern bronzen beeld van een knielende figuur naar Oswald Herzog.
#459Jan CobbaertPeriod: 1909-1995“Abstract figuur”. Een litho op papier, onderaan gesigneerd.
#693Sellmann, WeidenEen gedeelte servies van wit porselein met een zilverkleurig randje. Bestaande uit 12 tassen, 12 ondertassen, 12 platte borden, 12 soepborden, terrine, sauskom, 12 dessertborden, koffiepot, melk en suikerpot. Gemerkt onderaan. Medio XXste eeuw.
A set of white porcelain tableware with a silver-colored rim. Marked on the bottom. Mid-20th century.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#358Lladro‘Geisha Mayumi’, een Lladro beeld, modelnr 1449 in originele verpakking.
"Geisha Mayumi," a Lladro figurine, model number 1449 in original packaging.No longer availableDim. h 24 cmEstimate: € 30 / 50 -
#178van SchierholzEen Duits porseleinen gesculpteerde kandelaar gedecoreerd met 2 putti’s en florale elementen. 4 lichtpunten. Onderaan gemerkt
#426Een Perzisch handgeknoopt tapijt.
A Persian hand-knotted carpet.No longer availableDim. 133 x 193cmEstimate: € 80 / 120