#58Een lot van 4 vintage keramische vazen in rood/oranje tinten.
#90Een 18 kt geelgouden ring bezet met twee kleine briljantjes en een saffiercabochon.
An 18 kt yellow gold ring set with two small diamonds and a cabochon sapphire.No longer availableDim. 2,80 gEstimate: € 180 / 250 -
#440Een zilveren ketting met hanger met diamand oude slijp van 0,05 ct. We voegen er een zilveren kruis aan toe bezet met granaat.
#617Een gesculpteerd houten masker. Ngbaka DRC.
#595GlamorEen vintage Glamor diamantairslamp uit de tweede helft van de vorige eeuw.
#527-Een bronzen beeldje van een uitdagende vrouw in een wasmand.
A bronze statue of a provocative woman in a laundry basket.No longer availableDim. H. 22 cmEstimate: € 380 / 420 -
#427Een Chinees stilleven van pietradura op paneel met jade en speksteen.
A Chinese still life pietradura on panel made of jade and soapstone.No longer availableDim. 72 x 27cmEstimate: € 100 / 150 -
#685Een rond bijzettafeltje van koper met drie gebogen leeuwenpoten en met een wit marmeren blad, zwart gevlamd.
A round side table of copper with three curved lion legs and a white marble top, black veined.No longer availableDim. H. 44, Ø 49 cmEstimate: € 40 / 45 -
#221Richard AuriliPeriod: 1834 - 1914“Jonge dame”. Een uit marmer en albast gesculpteerde buste. Achteraan gesigneerd.
"Young lady." A bust sculpted from marble and alabaster. Signed on the back.No longer availableDim. 16,5cmEstimate: € 125 / 175 -
#162Paul Permeke“Landschap met hoeve”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Landscape with farmhouse". Oil on canvas. Signed.No longer availableDim. 50 x 70 cmEstimate: € 360 / 400 -
"Nude". A drawing, mixed media on paper. Signed at the bottom.No longer availableDim. 46 x 36cmEstimate: € 120 / 180