#117Een bronzen beeld van een olifant op marmeren sokkel. Naar Milo.
A bronze sculpture of an elephant on a marble pedestal. By Milo.No longer availableDim. 31 x 15cmEstimate: € 150 / 250 -
#115Een gebogen gefineerde drieladen commode met roos marmeren blad, met messingen hengsels.
A curved veneered three-drawer commode with rose marble top, featuring brass handles.No longer availableDim. 90 x 130 x 52 cmEstimate: € 160 / 220 -
#305Een schouwklok met het beeld van een vaandeldrager, vergulde en albasten delen.
A mantel clock with the image of a flag bearer, gilded and alabaster parts.No longer availableDim. 40 x 35 x 12 cmEstimate: € 30 / 50 -
#437Val Saint LambertEen kleurloze kristallen tafellamp, onderaan gemerkt.
A colorless crystal table lamp, marked at the bottom.No longer availableDim. 54 x 40cmEstimate: € 100 / 150 -
#389Joo“Zittend naakt”. Een tekening met aquarel op papier. Onderaan gesigneerd en gedateerd 1985.
#576Een houten vitrinekast, 2 deurs boven en onderaan.
#560Een 18 kt geelgouden ring bezet met kleine en een peervormige briljant.
An 18 kt yellow gold ring set with small and a pear-shaped brilliant.No longer availableDim. 2,48 gEstimate: € 650 / 750 -
#361Zes saképotjes van blauw, wit en verguld porselein.
#497-Een paar Chinese gemberpotten van blauw en wit porselein.
#579-Een wandspiegel met kandelaars. Met grijs gepatpineerde lijst.
A wall mirror with candle holders. With a gray patinated frame.No longer availableDim. H76 x 40 cmEstimate: € 160 / 180