#682Frans Van ImmerseelEen vierkant glasraam in houten lichtbak gemonteerd. Gesigneerd en met opschrift “De vrouw is het zout des levens daarom moet de man drinken”.
A square stained glass window mounted in a wooden lightbox. Signed and inscribed with the phrase "Woman is the salt of life, therefore the man must drink."No longer availableDim. 54 x 50 cmEstimate: € 100 / 160 -
#132Jozef De BelderPeriod: °1953“Petunias”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#394“Godendeemstering IV”. Een kleurenets op papier. Getiteld en buiten de plaat onleesbaar gesigneerd, genummerd 4/5.
#66Een mahoniehouten vitrinetafeltje met glazen blad, schuiflade en bordeaux vilten bekleding.
#136Een eikenhouten kleerkast, 2 deurs met gesculpteerde lijnen en 2 laden onderaan.
#567Paard van lichtblauw geglazuurd terracotta naar de Tangdynastie.
#638Een houten juwelenkastje met 2 deurtjes en schuifje. Floraal decor op het glasraam.
A wooden jewelry box with 2 doors and a drawer. Floral decoration on the glass window.No longer availableDim. 24 x 18 x 11cmEstimate: € 40 / 60 -
#689Een rijkelijk gebeeldhouwd notenhouten buffetje met een klapblad bovenaan, twee deuren versierd met heraldische leeuwen, waarachter één verborgen lade. Kariathiden op de stijlen en versierde zijden. Einde XIXde eeuw.
A richly carved walnut sideboard with a hinged top, two doors adorned with heraldic lions, behind which is a hidden drawer. Caryatids on the columns and decorated sides. Late 19th century.No longer availableDim. 80 x 100 x 55 cmEstimate: € 200 / 300 -
#134Harry BuyckPeriod: 1928-2017“Liggende naakten”. Een paar tekeningen, houtskool op papier.
#291Een polychroom porseleinen mand op vier poten. Met handgeschilderd decor en rijkelijk uitgewerkte bloemen. Gemerkt onderaan, en genummerd.
#461Een paar Chinees blauw en witte porseleinen gemberpotten met vogels en floraal decor.
CartierEen ovalen spiegel met een goudkleurige kader in kunststof met engeltjes en guirlandes.
No longer availableDim. h 119 x b 75 cmEstimate: € 80 / 120