Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een zilveren ketting met hanger van zilver en zwart leder. 925‰.
Longchamp

Een zilveren ketting met hanger van zilver en zwart leder. 925‰.

Châine en argent et son pendentif en argent et cuir noir. 925‰.
SKU: 2210190760.
Auction day: 23 October 2019 19:00
Catalogue #760
Estimate: € 50 / 100
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots by Longchamp

  • #765
    Longchamp

    Twee verschillende slavenarmbanden.

    Deux différents bracelets d’esclave.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 80
  • #725
    Longchamp

    Twee dezelfde handtasjes, een licht bruin en een zwart.

    Deux petits sacs à main semblables, un brun clair, l’autre noir.
    No longer available
    Dim. 19 x 25 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #445
    Longchamp

    Twee verschillende sjaals van wol, kasjmier en mohair.

    Deux châles différents en laine, cachemire et mohair.
    No longer available
    Dim. 190 x 90 en 147 x 32 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #45
    Longchamp

    Twee verschillende sjaals van zijde en katoen.

    Deux châles différents en soie et coton.
    No longer available
    Dim. 180 x 145 en 200 x 120 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #495
    Longchamp

    Twee verschillende sjaals van zijde en katoen.

    Deux châles différents en soie et coton.
    No longer available
    Dim. 200 x 100 en 180 x 130 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #455
    Longchamp

    Een zwart lederen aktetas.

    Mallette en cuir noir.
    No longer available
    Dim. 37 x 45 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #425
    Longchamp

    Een bruin lederen aktetas.

    Mallette en cuir brun.
    No longer available
    Dim. 31 x 43 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #95
    Longchamp

    Een bruin lederen adressen agenda.

    Agenda à adresses en cuir brun.
    No longer available
    Dim. 20 x 15 cm
    Estimate: € 50 / 80

Other lots in this auction

  • #47

    Drie hanglampen en een kandelaar art deco.

    Trois lampes à suspendre et un candélabre Art Déco.
    No longer available
    Dim. H: 22-72 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #553

    Een Tibetaanse Boeddha van verzilverd brons.

    Bouddha tibétain en bronze argenté.
    No longer available
    Dim. h: 37 cm
    Estimate: € 260 / 300
  • #210

    Een 18 karaats wit gouden ring bezet met een solitair van ± 1,53 ct.

    Bague en or blanc 18 ct sertie d’un solitaire de ± 1,53 ct.
    No longer available
    Dim. 3,75 g
    Estimate: € 3400 / 3600
  • #671

    Een smeedijzeren lampenvoet met een geel glazen kap. Begin XXe eeuw.

    Pied de lampe en fer forgé à abat-jour en verre jaune. Début du XXe siècle.
    No longer available
    Dim. h: 54 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #68

    Een bord van Saksisch porselein met blauw op wit decor van bloemen en vruchten. Onderaan gemerkt. Meissen, XVIIIe eeuw. Haarscheur.

    Une assiette en porcelaine de Saxe, décor bleu sur blanc de fleurs et de fruits. Marque sous la base. Meissen, XVIIIème siècle. Cheveu.
    No longer available
    Dim. Ø: 24 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #5

    Twee handtasjes van stof met vergulde sloten bezet met fantasieparels.

    Deux petits sacs à main en tissu aux fermoirs dorés sertis de perles de fantaisie.
    No longer available
    Dim. 15 x 20 cm
    Estimate: € 30 / 60
  • #771

    Een theepot, koffiekan en schenkkan van monochroom wit en verguld porselein. Tijdperk Louis-Philippe.

    Une théière, une cafetière et une verseuse en porcelaine blanche monochrome et dorures. Période Louis-Philippe.
    No longer available
    Dim. h: 23 - 26 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #726
    Kazak

    Een handgeknoopt wollen karpet. Te reinigen.

    Carpette persane en laine nouée main. A nettoyer.
    No longer available
    Dim. 207 x 154 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #702
    Nicole Dubuisson

    “Naakt”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘90.

    Nu”. Aquarelle sur papier. Signée et datée ‘90.
    No longer available
    Dim. 65 x 50 cm
    Estimate: € 120 / 130
  • #83

    Een met leder bekleed sieradenkastje in de vorm van een kleine commode met gebombeerde laden.

    Un coffret à bijoux, revêtement en cuir, sous forme de petite commode aux tiroirs bombés.
    No longer available
    Dim. B. 30 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #464
    Radu Deca

    “Pregatire”. Gouache. Gesigneerd.

    “Pregatire”. Gouache. Signée.
    No longer available
    Dim. 30 x 43 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #98

    “Grieks tafereel”. Een porseleinen groep. Eén vleugeltje manco.

    ”Scène grecque”. Un groupe en porcelaine. Une aile manquante.
    No longer available
    Dim. H: 30 cm
    Estimate: € 80 / 100
View all auction items ›

Veiling 22 & 23 Oktober 2019

Deze veiling is volledig - 800 loten. Dag 1: 450 loten, Dag 2: 350 loten. Er kan opnieuw binnengebracht worden van 29 tot en met 31 oktober voor de veiling van november.

22 October 2019 19:00
23 October 2019 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 23 October 2019 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More