Other lots by Longchamp
-
#765Longchamp
Twee verschillende slavenarmbanden.
Deux différents bracelets d’esclave.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#725Longchamp
Twee dezelfde handtasjes, een licht bruin en een zwart.
Deux petits sacs à main semblables, un brun clair, l’autre noir.No longer availableDim. 19 x 25 cmEstimate: € 40/60 -
#445Longchamp
Twee verschillende sjaals van wol, kasjmier en mohair.
Deux châles différents en laine, cachemire et mohair.No longer availableDim. 190 x 90 en 147 x 32 cmEstimate: € 100/150 -
#45Longchamp
Twee verschillende sjaals van zijde en katoen.
Deux châles différents en soie et coton.No longer availableDim. 180 x 145 en 200 x 120 cmEstimate: € 80/120 -
#495Longchamp
Twee verschillende sjaals van zijde en katoen.
Deux châles différents en soie et coton.No longer availableDim. 200 x 100 en 180 x 130 cmEstimate: € 80/120 -
#455Longchamp
Een zwart lederen aktetas.
Mallette en cuir noir.No longer availableDim. 37 x 45 cmEstimate: € 100/150 -
#425Longchamp
Een bruin lederen aktetas.
Mallette en cuir brun.No longer availableDim. 31 x 43 cmEstimate: € 80/120 -
#95Longchamp
Een bruin lederen adressen agenda.
Agenda à adresses en cuir brun.No longer availableDim. 20 x 15 cmEstimate: € 50/80
Other lots in this auction
-
#416
Een bruingepatineerde plaasteren hangconsole in barokke stijl met twee engelenhoofdjes.
Console à suspendre en plâtre à patine brune. Style baroque avec deux têtes d’angelot.No longer availableDim. 38 x 48 x 20 cmEstimate: € 60/80 -
#119Pieter Jan De ClercqPeriod: 1891-1964
“Kerkje”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Petite église”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 35 x 40 cmEstimate: € 100/120 -
#146
Een eikenhouten koffer met gegalbeerd deksel.
Coffre en chêne à couvercle galbé.No longer availableDim. 82 x 120 x 54 cmEstimate: € 60/80 -
#516Mahal
Handgeknoopt wollen tapijt. Centraal bloemenmotief op rode fond. Brede boord met herati op nachtblauwe fond. Slijtage.
Un tapis en laine nouée main. Motif central de fleurs sur fond rouge. Large bord, herati sur fond bleu. Usures.No longer availableDim. 299 x 197 cmEstimate: € 80/120 -
#734
“Dame met hoed”. Een reproductie.
”Dame au chapeau”. Une reproduction.No longer availableDim. 98 x 68 cmEstimate: € 40/50 -
#697
Drie schotels van Chinees porselein, versierd met een decor van rozen in groene en witte vlakken. China, XVIIIe eeuw.
Trois plats en porcelaine de Chine à décor de roses sur fond vert et blanc. XVIIIe siècle.No longer availableDim. Ø: 27 cmEstimate: € 50/80 -
#646Tabriz
Handgeknoopt wollen karpet met zijden details. Centraal medaillon.
Carpette en laine aux détails en soie. Médaillon central. Noué main.No longer availableDim. 188 x 124 cmEstimate: € 400/600 -
#651
Een achtarmige koperen luchter, getooid met een Habsburgse adelaar.
Lustre à huit branches en cuivre surmonté d’un aigle des Habsbourg.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 100/120 -
#677
Een Chinees hardhouten barmeubel met gesculpteerde decors van vogels en bloemen. Binnenin een roterend compartiment, twee laden, een wijnrek en flessenuitsparingen in de deuren. Bovenaan een klapblad. Op wielen.
Bar en bois dur chinois à décor sculpté d’oiseaux et de fleurs. L’intérieur tournant à deux tiroirs, une cave à bouteilles ainsi que des places pour des bouteilles dans les portes. Tablette abattante. Sur roulettes.No longer availableDim. 106 x 88 x 55 cmEstimate: € 200/240 -
#605Zero Halliburton
Een licht grijze mini aktetas van aluminium.
Petite mallette en aluminium gris clair.No longer availableDim. 30 x 42 cmEstimate: € 80/150 -
#650
Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,38 ct. en twee gele saffieren met een gezamenlijk gewicht van ± 1,10 ct.
Paire de boucles d’oreilles en or blanc 18 ct serties de diamants ayant un poids total de ± 0,38 ct et de deux saphirs jaunes ayant un poids total de ± 1,10 ct.No longer availableDim. 3,37 gEstimate: € 900/1000 -
#632
Een grijs gebeitste armstoel in Régencestijl.
Un fauteuil Régence, lavis en gris.No longer availableEstimate: € 80/100