Other lots by Longchamp
-
#765LongchampTwee verschillende slavenarmbanden.
Deux différents bracelets d’esclave.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#725LongchampTwee dezelfde handtasjes, een licht bruin en een zwart.
Deux petits sacs à main semblables, un brun clair, l’autre noir.No longer availableDim. 19 x 25 cmEstimate: € 40 / 60 -
#445LongchampTwee verschillende sjaals van wol, kasjmier en mohair.
Deux châles différents en laine, cachemire et mohair.No longer availableDim. 190 x 90 en 147 x 32 cmEstimate: € 100 / 150 -
#45LongchampTwee verschillende sjaals van zijde en katoen.
Deux châles différents en soie et coton.No longer availableDim. 180 x 145 en 200 x 120 cmEstimate: € 80 / 120 -
#495LongchampTwee verschillende sjaals van zijde en katoen.
Deux châles différents en soie et coton.No longer availableDim. 200 x 100 en 180 x 130 cmEstimate: € 80 / 120 -
#455LongchampEen zwart lederen aktetas.
Mallette en cuir noir.No longer availableDim. 37 x 45 cmEstimate: € 100 / 150 -
#425LongchampEen bruin lederen aktetas.
Mallette en cuir brun.No longer availableDim. 31 x 43 cmEstimate: € 80 / 120 -
#95LongchampEen bruin lederen adressen agenda.
Agenda à adresses en cuir brun.No longer availableDim. 20 x 15 cmEstimate: € 50 / 80
Other lots in this auction
-
#108Een albasten siervaas.
Un vase en albâtre.No longer availableDim. H. 53 cmEstimate: € 60 / 100 -
#527Een vijfdelig kaststel van Imariporselein bestaande uit twee kraagvazen en drie dekselvazen, getooid met Fo-honden.
Une garniture de cheminée en cinq pièces, comprenant deux vases à cols, trois vases à couvercles, décoration de chiens Fo.No longer availableDim. h: 36 cmEstimate: € 200 / 300 -
#98“Grieks tafereel”. Een porseleinen groep. Eén vleugeltje manco.
”Scène grecque”. Un groupe en porcelaine. Une aile manquante.No longer availableDim. H: 30 cmEstimate: € 80 / 100 -
#159Fernand Venckeleer“Stilleven met chrysanten”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Nature morte, chrysanthèmes”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 91 x 81 cmEstimate: € 200 / 240 -
#502Compositie. Olieverf op doek.
”Composition”. Huile sur toile.No longer availableDim. 100 x 100 cmEstimate: € 100 / 150 -
#198“La conquête du cosmos”. Een reeks van zes borden, getekend ‘S. Dali’. De verso gecertifieerd.
”La conquête du cosmos”. Une série de six assiettes, signées ‘S. Dali’. Certification au verso.No longer availableDim. Ø: 22 cmEstimate: € 320 / 360 -
#139“Damesportret”. Olieverf op doek. Met monogram M.O.S. (?). Einde XIXde eeuw. Herstelling.
”Portrait de dame”. Huile sur toile. Monogramme M.O.S. (?). Fin XIXème siècle. Réparation.No longer availableDim. 82 x 62 cmEstimate: € 120 / 200 -
#69Alfred Van NestePeriod: 1874 - 1969“Burchtgracht”. Kleurenets. Gesigneerd buiten de plaat.
”De Burchtgracht”. Une eau-forte en couleurs. Signée hors planche.No longer availableDim. 60 x 51 cmEstimate: € 25 / 35 -
#185EpiceTwee verschillende sjaals van linnen en katoen.
Deux châles différents en lin et coton.No longer availableDim. 200 x 90 en 180 x 80 cmEstimate: € 100 / 150 -
#67Lot XIXe eeuwse Franstalige boeken :- “Bruxelles à travers les ages”. Louis Hymans. Ed. Bruylant-Christophe et Cie. Brussel, 1882. In twee delen. - “Journal des dames et des demoiselles”. Ed. Bruylant-Christophe et Cie. Brussel, 1877 - 1878.- “Moeurs, usages et costumes de tous les peuples du monde”. Auguste Wahlen. Ed. La bibliothèque historique-artistique. Brussel, 1844. In vier delen. - “Oeuvres complètes de Buffon”. Ed. Furne & Cie. Parijs, rond 1840. In zes delen.
Un lot de livres en français, XIXème siècle:- “Bruxelles à travers les âges”. Louis Hymans. Ed. Bruylant-Christophe et Cie. Bruxelles, 2 volumes, 1882. - “Journal des dames et des demoiselles”. Ed. Bruylant-Christophe et Cie. Bruxelles, 1877 - 1878.- “Moeurs, usages et costumes de tous les peuples du monde”. Auguste Wahlen. Ed. La bibliothèque historique-artistique. Bruxelles 1844. 4 volumes. - “Oeuvres complètes de Buffon”. Ed. Furne & Cie. Paris, +- 1840. 6 volumes.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#575NanniniEen grijze muts met bijpassend tasje van wol.
Bonnet gris et sac assorti en laine.No longer availableEstimate: € 40 / 80 -
#304J. Henrich“Stilleven met geranium”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Nature morte, géraniums”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 44 x 34 cmEstimate: € 80 / 120

