Other lots by Longchamp
-
#765Longchamp
Twee verschillende slavenarmbanden.
Deux différents bracelets d’esclave.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#725Longchamp
Twee dezelfde handtasjes, een licht bruin en een zwart.
Deux petits sacs à main semblables, un brun clair, l’autre noir.No longer availableDim. 19 x 25 cmEstimate: € 40/60 -
#445Longchamp
Twee verschillende sjaals van wol, kasjmier en mohair.
Deux châles différents en laine, cachemire et mohair.No longer availableDim. 190 x 90 en 147 x 32 cmEstimate: € 100/150 -
#45Longchamp
Twee verschillende sjaals van zijde en katoen.
Deux châles différents en soie et coton.No longer availableDim. 180 x 145 en 200 x 120 cmEstimate: € 80/120 -
#495Longchamp
Twee verschillende sjaals van zijde en katoen.
Deux châles différents en soie et coton.No longer availableDim. 200 x 100 en 180 x 130 cmEstimate: € 80/120 -
#455Longchamp
Een zwart lederen aktetas.
Mallette en cuir noir.No longer availableDim. 37 x 45 cmEstimate: € 100/150 -
#425Longchamp
Een bruin lederen aktetas.
Mallette en cuir brun.No longer availableDim. 31 x 43 cmEstimate: € 80/120 -
#95Longchamp
Een bruin lederen adressen agenda.
Agenda à adresses en cuir brun.No longer availableDim. 20 x 15 cmEstimate: € 50/80
Other lots in this auction
-
#500
Een 18 karaats wit gouden halssnoer met kwastvormige hanger bezet met witte en zwarte diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 3,46 ct.
Collier en or blanc 18 ct et son pendentif en forme de frange serti de diamants blancs et noirs ayant un poids total de ± 3,46 ct.No longer availableDim. 33,82 gEstimate: € 3000/3200 -
#596Kashan
Handgeknoopt wollen karpet met zijden details. Centraal medaillon, het geheel bezaaid met bloemen.
Carpette en laine aux détails en soie. Noué main. Médaillon central entouré de fleurs.No longer availableDim. 221 x 139 cmEstimate: € 200/300 -
#32
Een lot XIXe eeuwse stereoscopische foto’s op glas en op karton.
Un lot de photographies stéréoscopiques sur verre et sur carton.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#17
Een lot van zes laat XIXe eeuwse sierborden met handgeschilderde decors en vergulde randen. 2 met randschilfer.
Un lot de six assiettes, décors peints à la main et rebords dorés. Fin XIXème siècle.No longer availableDim. Ø: 23 - 25 cmEstimate: € 40/50 -
#634Felix De Boeck
“Madeliefje”. Olieverf op doek. Op de verso gesigneerd en gedateerd 1978.
”Marguerite”. Huile sur toile. Signée au verso et datée 1978.No longer availableDim. 30 x 20 cmEstimate: € 850/850 -
#762
Een lot van elf kleurloos glazen apothekerspotten en een karaf. een deksel manco.
Lot de onze pots de pharmacie en verre incolore et une carafe (couvercle manque).No longer availableDim. h: 13 en 38 cmEstimate: € 20/30 -
#438
Een grote en zes kleine schalen van blauw glas met handgeschilderde witte decors.
Un grand et six petits plats en verre bleu, décor blanc peint à la main.No longer availableDim. Ø: 18 & 32 cmEstimate: € 40/50 -
#343
Een inktstel van rood en roze marmer met een glazen inktpot en met bijpassend vloeiblok.
Un encrier en marbre rouge et rose, pot à encre en verre et buvard assorti.No longer availableDim. b: 25 cmEstimate: € 30/50 -
#97
Een mondgeblazen bruidsstolp met fluwelen kussentje en vergulde bladeren en bloemen.
Une cloche soufflée de mariage avec un petit coussin en velours et fleurs et feuilles dorées.No longer availableDim. H. 43 cmEstimate: € 4/50 -
#306
Een commode van wortelnootfineer in Transitionstijl met een beige marmeren blad en drie laden, versierd met bronsbeslag.
Commode en placage de ronce de noye de style Transition. Tablette en marbre beige et montures en bronze.No longer availableDim. b: 89 cmEstimate: € 120/200 -
#221
Een jongen en een meisje met houtbussel. Bronzen beeld naar Moreau.
Un garçon et une fille et une gerbe de petit bois. Une statue en bronze d’après Moreau.No longer availableDim. H. 49 cmEstimate: € 300/400 -
#126
Een eikenhouten kloostertafel.
Table réfectoire en chêne.No longer availableDim. 230 x 87 cmEstimate: € 200/240