Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een zilveren Mesh handtasje gemerkt LEKUBE 935, De Ridder, rue des champs 73 Borgerhout met een gewicht van 450 gram.

Een zilveren Mesh handtasje gemerkt LEKUBE 935, De Ridder, rue des Champs 73 Borgerhout met een gewicht van 450 gram.

A silver Mesh handbag marked LEKUBE 935, De Ridder, rue des Champs 73 Borgerhout with a weight of 450 grams.
Dim. h 20 x l 20 cm
SKU: 2305230157.
Category: Zilver.
Auction day: 23 May 2023 19:00
Catalogue #157
Estimate: € 200 / 250
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #162

    Een gevarieerd lot bestek met zilveren heften.

    A varied lot of cutlery with silver handles.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 70
  • #204

    Een dessertbestek met zilveren heften bestaande uit een taartschep en 6 dessertvorkjes in origineel etuit.

    A dessert cutlery with silver handles consisting of a cake server and 6 dessert forks in original case.
    No longer available
    Dim. l 30 x b 24 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #143

    Een zilveren bestek gemerkt 800 en gemonogrammeerd, met een totaalgewicht van 3275 gram.

    A silver cutlery marked 800 and monogrammed, with a total weight of 3275 grams.
    No longer available
    Dim. 800‰
    Estimate: € 1500 / 2000
  • #167

    Een olie-en azijnstel in een zilveren houder gemerkt 800, het gewicht van het voetje is 190 gram.

    An oil and vinegar set in a silver holder marked 800, the weight of the foot is 190 grams.
    No longer available
    Dim. h 24 x l 19 cm
    Estimate: € 120 / 150
  • #223

    Een lot van 2 stuks zilver bestaande uit kommetje, schaaltje beiden gemerkt 800, en een verzilverd metalen karaf gemerkt “O GALLIA”.

    A lot of 2 pieces of silver consisting of a bowl, dish, both marked 800, and a silver plated carafe marked "O GALLIA".
    No longer available
    Dim. 800‰
    Estimate: € 40 / 60
  • #25

    Een lot van 5 kleine zilveren voorwerpen waaronder een pen/briefopener, een naaldenkokertje en andere. Totaalgewicht 27,7 gram.

    A lot of 5 small silver objects including a pen/letter opener, a needle case and others. Total weight 27.7 grams.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #202

    Een set van 3 kristallen fruitschalen op voet met dun laagje zilver omvat waarvan 1 voet beschadigd alsook kleine randschade aan 1 van de kristallen schalen.

    A set of 3 crystal fruit bowls on foot with a thin layer of silver, of which 1 foot is damaged, as well as minor edge damage to 1 of the crystal bowls.
    No longer available
    Dim. h 19 x Ø28 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #450

    Een halssnoer met grijze keshiparels en een zilveren slot.

    A necklace with gray keshi pearls and a silver clasp.
    No longer available
    Estimate: € 220 / 260
  • #174

    Een lot van 5 zilveren bekers met een totaalgewicht van 380 gram.

    Lot of five silver beakers. 380 g.
    No longer available
    Estimate: € 125 / 175
  • #497

    Een lot van 9 zilveren servetringen met een totaalgewicht van 275 gram.

    Lot of 9 silver napkin rings. Total weight 275 g.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 150
  • #182

    Een zilveren schaaltje met handvat, Engelse keurmerken gedateerd London 1831 met een wapenschild voorstellende een arm met 3 pijlen in de vuist. Mogelijks het wapenschild van William Brodie. Gewicht bedraagt 105 gram.

    A silver salver with handle, English hallmarks London 1831 with possibly the coat of arms of William Brodie. 105 g.
    No longer available
    Dim. 12 x 16.5 x 9.5 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #199

    Een gevarieerd lot van 4 doosjes met zilveren bestek en bureausetje.

    A varied lot of 4 boxes with silver cutlery and desk set.
    No longer available
    Dim. l 33 x d 15 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #137

    Een zilveren 86-delig bestek gemerkt 800 en DB in 4 doosjes, met een totaalgewicht van 4020 gram.

    A silver 86-piece cutlery marked 800 and DB in 4 boxes, with a total weight of 4020 grams.
    No longer available
    Dim. 800‰
    Estimate: € 2000 / 2500
  • #163

    Een lot van 32 zilveren koffielepeltjes met een totaalgewicht van 375 gram, 3 verschillende setjes.

    A lot of 32 silver coffee spoons with a total weight of 375 g. Three different sets.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 150
  • #177
    George William Adams

    Een zilveren eierset met lepeltjes op schaaltje gemerkt London, 1845, Chawner & Co door George William Adams met een totaalgewicht van 1095 gram.

    A silver egg cup set with spoons on a dish marked London, 1845, Chawner & Co by George William Adams with a total weight of 1095 grams.
    No longer available
    Estimate: € 500 / 800
  • #513

    Een set van 6 mosterdpotjes in blauw glas met zilveren houdertjes onderaan gekeurd met duitse merken en 800, verguld. Hierbij gevoegd 2 blauw glazen schaaltjes waarvan 1 op messing voetje.

    A set of six small mustard pots in blue glass and with silver holders, German marks and 800/1000, vermeil. We add two blue glass cups, one of which with brass base.
    No longer available
    Dim. h 11 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #172

    Een gevarieerd lot van zilveren bestek met een totaalgewicht van 1555 gram.

    A varied lot of silver cutlery with a total weight of 1555 g.
    No longer available
    Estimate: € 650 / 750
  • #410

    Een parelhalsnoer met 6 rijen zoetwaterparels en zilveren slot.

    A pearl necklace with 6 rows of freshwater pearls and silver clasp.
    No longer available
    Estimate: € 375 / 425
  • #147
    Wolfers Fréres

    Een lot zilver bestaande uit 6 bestekdozen, Art-Deco, 96-delig, Wolfers Fréres, Bruxelles, gemerkt A800 met een totaalgewicht van 3900 gram.

    A lot of silver consisting of 6 cutlery boxes, Art-Deco, 96 pieces, Wolfers Fréres, Bruxelles, marked A800 with a total weight of 3900 grams.
    No longer available
    Dim. 800‰
    Estimate: € 1750 / 2250
  • #159

    Een dessertbestek voor 18 personen met zilveren heften gemerkt 800 en met Duitse zilverkeuren.

    A set of dessert cutlery for 18 people with silver handles marked 800 and with German silvermarks.
    No longer available
    Estimate: € 70 / 100
  • #187

    Een lot van zilveren Mesh handtasjes met een totaalgewicht van 291 gram.

    A lot of silver Mesh handbags with a total weight of 291 grams.
    No longer available
    Dim. h 18 x b 17 cm
    Estimate: € 120 / 140
  • #153

    Een lot zilver bestaande uit een inktpotje en een sauskom. Birmingham 1903 en 1908.

    A lot of silver consisting of an inkwell and a sauce boat. Birmingham 1903 and 1908.
    No longer available
    Dim. 925‰ Bruto:720g
    Estimate: € 300 / 400
  • #507

    Een gevarieerd lot zilveren tafelattributen waarvan een deel met glas. Totaalgewicht van het zilver is 340 gram.

    A varied lot of silver table attributes, partially in glass. Total weight of the silver is 340 g.
    No longer available
    Dim. h 13.5 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #173

    Een gemonogrammeerd zilveren bestek bestaande uit 12 vorken en 12 lepels met verschillende zilvermerken waaronder A800.

    Monogrammed silver cutlery comprising of 12 forks and 12 spoons with different silver marks, A800 among others.
    No longer available
    Dim. 1480g 800‰
    Estimate: € 650 / 750

Other lots in this auction

  • #554

    Een gepolychomeerd houten speelgoedpaard.

    A painted wooden horse.
    No longer available
    Dim. 105 x 115cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #258
    Sylla Eustache & Jac. Debut e.a.

    “Chiffres & Monogrammes dans le Style Moderne”. Ed. Calavas Paris. Vier mappen met monogrammen In-folio (31 bladen). Slijtage aan omslagen. Omstreeks 1900. Evenals: Jan Haring. “Kabinet der Schrijfkunst”. Ed. Van Looy Amsterdam 1906. Map met linnen rug, In-folio oblong (45 bladen).

    “Chiffres & Monogrammes dans le Style Moderne”. Ed. Calavas Paris. Four folders with monograms In-folio (31 sheets). Wear on covers. Around 1900. Also: Jan Haring. "Cabinet of Writing". Ed. Van Looy Amsterdam 1906. Cloth backed folder, In-folio oblong (45 pages).
    No longer available
    Estimate: € 100 / 150
  • #308
    Hergé

    “Les cigares du pharaon.” Hardcover 1955. Minieme schade aan de rand.

    “Les cigares du pharaon.” Hardcover 1955. Minimal damage to the edge.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #341

    72 Amsterdamse huisjes van blauw en wit aardewerk uitgegeven door BOLS-HENKES voor KLM. Grotendeels verzegeld met waszegel.

    72 Amsterdam houses of blue and white earthenware issued by BOLS-HENKES for KLM. Most of them sealed with wax seal.
    No longer available
    Dim. h: +- 12 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #79
    Frans Van Genesen

    “Gezicht in het Begijnhof”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    “View in the Begijnhof”. Oil on panel. Signed.
    No longer available
    Dim. 61 x 51cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #682

    Een ovaal houten salontafel met onderschap.

    An oval wooden coffee table with shelf.
    No longer available
    Dim. 52 x 120 x 82 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #664

    Een Engelse stijl wortelhouten klaptafeltje.

    A walnut folding table. English work.
    No longer available
    Dim. 51 x 62 x 51cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #479
    Pol Mara
    Period: 1920-1998

    “Collage met naakt en veer”. Een litho op papier. Genummerd onderaan 44/120, gesigneerd buiten de plaat.

    “Collage with nude and feather”. A lithograph on paper. Numbered at the bottom 44/120, signed outside the plate.
    No longer available
    Dim. 51,5 x 78cm
    Estimate: € 220 / 280
  • #407

    Een bronzen beeld van een Boeddhahoofd met 4 gelaatsuitdrukkingen.

    A figurine of a Buddha head with 4 facial expressions.
    No longer available
    Dim. h: 37 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #506
    Kashmir Bidjar

    Handgeknoopt wollen tapijt.

    Handmade wool carpet.
    No longer available
    Dim. 300 x 193 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #176

    Een gesculpteerde houten rollertop secretaire met 9 laden.

    A sculpted wooden roller top desk with 9 drawers.
    No longer available
    Dim. 147 x 142 x 65 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #628

    Een vaas en een coupe van kleurloos kristal, omstreeks 1960.

    A vase and a coupe of colorless crystal, circa 1960.
    No longer available
    Dim. 25 en 10 cm
    Estimate: € 30 / 40
View all auction items ›

Veiling van 23 & 24 mei 2023

Veiling volledig: 705 loten. Tentoonstelling: vr. 19 & zat. 20 mei van 10.00u tot 17.00u

23 May 2023 19:00
24 May 2023 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 23 May 2023 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More