Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een zilveren Mesh handtasje gemerkt LEKUBE 935, De Ridder, rue des champs 73 Borgerhout met een gewicht van 450 gram.

Een zilveren Mesh handtasje gemerkt LEKUBE 935, De Ridder, rue des Champs 73 Borgerhout met een gewicht van 450 gram.

A silver Mesh handbag marked LEKUBE 935, De Ridder, rue des Champs 73 Borgerhout with a weight of 450 grams.
Dim. h 20 x l 20 cm
SKU: 2305230157.
Category: Zilver.
Auction day: 23 May 2023 19:00
Catalogue #157
Estimate: € 200 / 250
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #143

    Een zilveren bestek gemerkt 800 en gemonogrammeerd, met een totaalgewicht van 3275 gram.

    A silver cutlery marked 800 and monogrammed, with a total weight of 3275 grams.
    No longer available
    Dim. 800‰
    Estimate: € 1500 / 2000
  • #507

    Een gevarieerd lot zilveren tafelattributen waarvan een deel met glas. Totaalgewicht van het zilver is 340 gram.

    A varied lot of silver table attributes, partially in glass. Total weight of the silver is 340 g.
    No longer available
    Dim. h 13.5 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #167

    Een olie-en azijnstel in een zilveren houder gemerkt 800, het gewicht van het voetje is 190 gram.

    An oil and vinegar set in a silver holder marked 800, the weight of the foot is 190 grams.
    No longer available
    Dim. h 24 x l 19 cm
    Estimate: € 120 / 150
  • #25

    Een lot van 5 kleine zilveren voorwerpen waaronder een pen/briefopener, een naaldenkokertje en andere. Totaalgewicht 27,7 gram.

    A lot of 5 small silver objects including a pen/letter opener, a needle case and others. Total weight 27.7 grams.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #173

    Een gemonogrammeerd zilveren bestek bestaande uit 12 vorken en 12 lepels met verschillende zilvermerken waaronder A800.

    Monogrammed silver cutlery comprising of 12 forks and 12 spoons with different silver marks, A800 among others.
    No longer available
    Dim. 1480g 800‰
    Estimate: € 650 / 750
  • #513

    Een set van 6 mosterdpotjes in blauw glas met zilveren houdertjes onderaan gekeurd met duitse merken en 800, verguld. Hierbij gevoegd 2 blauw glazen schaaltjes waarvan 1 op messing voetje.

    A set of six small mustard pots in blue glass and with silver holders, German marks and 800/1000, vermeil. We add two blue glass cups, one of which with brass base.
    No longer available
    Dim. h 11 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #199

    Een gevarieerd lot van 4 doosjes met zilveren bestek en bureausetje.

    A varied lot of 4 boxes with silver cutlery and desk set.
    No longer available
    Dim. l 33 x d 15 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #187

    Een lot van zilveren Mesh handtasjes met een totaalgewicht van 291 gram.

    A lot of silver Mesh handbags with a total weight of 291 grams.
    No longer available
    Dim. h 18 x b 17 cm
    Estimate: € 120 / 140
  • #410

    Een parelhalsnoer met 6 rijen zoetwaterparels en zilveren slot.

    A pearl necklace with 6 rows of freshwater pearls and silver clasp.
    No longer available
    Estimate: € 375 / 425
  • #497

    Een lot van 9 zilveren servetringen met een totaalgewicht van 275 gram.

    Lot of 9 silver napkin rings. Total weight 275 g.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 150
  • #174

    Een lot van 5 zilveren bekers met een totaalgewicht van 380 gram.

    Lot of five silver beakers. 380 g.
    No longer available
    Estimate: € 125 / 175
  • #177
    George William Adams

    Een zilveren eierset met lepeltjes op schaaltje gemerkt London, 1845, Chawner & Co door George William Adams met een totaalgewicht van 1095 gram.

    A silver egg cup set with spoons on a dish marked London, 1845, Chawner & Co by George William Adams with a total weight of 1095 grams.
    No longer available
    Estimate: € 500 / 800
  • #147
    Wolfers Fréres

    Een lot zilver bestaande uit 6 bestekdozen, Art-Deco, 96-delig, Wolfers Fréres, Bruxelles, gemerkt A800 met een totaalgewicht van 3900 gram.

    A lot of silver consisting of 6 cutlery boxes, Art-Deco, 96 pieces, Wolfers Fréres, Bruxelles, marked A800 with a total weight of 3900 grams.
    No longer available
    Dim. 800‰
    Estimate: € 1750 / 2250
  • #182

    Een zilveren schaaltje met handvat, Engelse keurmerken gedateerd London 1831 met een wapenschild voorstellende een arm met 3 pijlen in de vuist. Mogelijks het wapenschild van William Brodie. Gewicht bedraagt 105 gram.

    A silver salver with handle, English hallmarks London 1831 with possibly the coat of arms of William Brodie. 105 g.
    No longer available
    Dim. 12 x 16.5 x 9.5 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #204

    Een dessertbestek met zilveren heften bestaande uit een taartschep en 6 dessertvorkjes in origineel etuit.

    A dessert cutlery with silver handles consisting of a cake server and 6 dessert forks in original case.
    No longer available
    Dim. l 30 x b 24 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #162

    Een gevarieerd lot bestek met zilveren heften.

    A varied lot of cutlery with silver handles.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 70
  • #202

    Een set van 3 kristallen fruitschalen op voet met dun laagje zilver omvat waarvan 1 voet beschadigd alsook kleine randschade aan 1 van de kristallen schalen.

    A set of 3 crystal fruit bowls on foot with a thin layer of silver, of which 1 foot is damaged, as well as minor edge damage to 1 of the crystal bowls.
    No longer available
    Dim. h 19 x Ø28 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #159

    Een dessertbestek voor 18 personen met zilveren heften gemerkt 800 en met Duitse zilverkeuren.

    A set of dessert cutlery for 18 people with silver handles marked 800 and with German silvermarks.
    No longer available
    Estimate: € 70 / 100
  • #450

    Een halssnoer met grijze keshiparels en een zilveren slot.

    A necklace with gray keshi pearls and a silver clasp.
    No longer available
    Estimate: € 220 / 260
  • #223

    Een lot van 2 stuks zilver bestaande uit kommetje, schaaltje beiden gemerkt 800, en een verzilverd metalen karaf gemerkt “O GALLIA”.

    A lot of 2 pieces of silver consisting of a bowl, dish, both marked 800, and a silver plated carafe marked "O GALLIA".
    No longer available
    Dim. 800‰
    Estimate: € 40 / 60
  • #137

    Een zilveren 86-delig bestek gemerkt 800 en DB in 4 doosjes, met een totaalgewicht van 4020 gram.

    A silver 86-piece cutlery marked 800 and DB in 4 boxes, with a total weight of 4020 grams.
    No longer available
    Dim. 800‰
    Estimate: € 2000 / 2500
  • #153

    Een lot zilver bestaande uit een inktpotje en een sauskom. Birmingham 1903 en 1908.

    A lot of silver consisting of an inkwell and a sauce boat. Birmingham 1903 and 1908.
    No longer available
    Dim. 925‰ Bruto:720g
    Estimate: € 300 / 400
  • #172

    Een gevarieerd lot van zilveren bestek met een totaalgewicht van 1555 gram.

    A varied lot of silver cutlery with a total weight of 1555 g.
    No longer available
    Estimate: € 650 / 750
  • #163

    Een lot van 32 zilveren koffielepeltjes met een totaalgewicht van 375 gram, 3 verschillende setjes.

    A lot of 32 silver coffee spoons with a total weight of 375 g. Three different sets.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 150

Other lots in this auction

  • #523

    Een 4-paneels gestoffeerd kamerscherm met leder look en Oosters decor.

    A 4-panel upholstered screen with leather look and Oriental decor.
    No longer available
    Dim. 180cm x 54(x4)cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #593
    Val Saint Lambert

    Een paar amberkleurige art deco vazen. Onderaan gemerkt.

    A pair of amber Art Deco vases. Marked at the bottom.
    No longer available
    Dim. h 30 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #671

    Een kleine kristallen vaas gemerkt Val Saint-Lambert.

    A small crystal vase marked Val Saint-Lambert.
    No longer available
    Dim. H. 14
    Estimate: € 40 / 50
  • #603
    Hutschenreuther

    Een beeld van 2 zwanen in porselein gemerkt Hutschenreuther .

    A statue of 2 swans in porcelain marked Hutschenreuther.
    No longer available
    Dim. 35 x 33 x 27 cm
    Estimate: € 120 / 160
  • #656

    Een modern vierkante bijzettafel met rieten tablet en onderblad.

    A moderne tea table with square wicker top and lower tablet.
    No longer available
    Dim. 50 x 58 x 58cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #259
    Lode Van Vaernewijck

    Een lot van 3 aquarellen op papier. Onderaan gesigneerd.

    A lot of 3 watercolors on paper. Signed at the bottom.
    No longer available
    Dim. 49 x 59 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #598
    Boch Frères Keramis

    Een vaas van steengoed, naar een ontwerp van Catteau. Model 1221, decor WD 1818.

    A stoneware vase, marked Catteau.
    No longer available
    Dim. H 24 cm
    Estimate: € 300 / 350
  • #508

    Een bronzen luchter, versierd met kristallen pendeloques.

    A bronze chandelier, decorated with crystal pendeloques.
    No longer available
    Dim. h: 75 cm
    Estimate: € 450 / 550
  • #51
    Ansonia Clock Co.

    Een Art Deco houten klok, gemerkt Ansonia Company New York.

    An Art Deco wooden clock, marked Ansonia Company New York.
    No longer available
    Dim. 56 x 31 cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #164
    Pol Craps

    “De lampist”. Een ets op papier, onderaan gesigneerd binnen de plaat: James Ensor. Gedateerd 1880.

    "The Lamplighter". An etching on paper, signed at the bottom within the plate: James Ensor. Dated 1880.
    No longer available
    Dim. 71 x 43 cm
    Estimate: € 120 / 150
  • #99
    Jan Portielje

    “Portret van een dame met bloemen in het haar.” Olieverf op doek. Gesigneerd.

    Portrait of a lady with flowers in her hair. Oil on canvas. Signed.
    No longer available
    Dim. 40 x 29 cm
    Estimate: € 500 / 600
  • #549
    Hans Wap

    “Spinning tops”. Litho. Gesigneerd buiten de plaat.

    Spinning tops. Lithograph. Signed outside the plate.
    No longer available
    Dim. 49 x 72 cm
    Estimate: € 35 / 45
View all auction items ›

Veiling van 23 & 24 mei 2023

Veiling volledig: 705 loten. Tentoonstelling: vr. 19 & zat. 20 mei van 10.00u tot 17.00u

23 May 2023 19:00
24 May 2023 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 23 May 2023 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More