#578
Beeldje steengoed naar de T’angdynastie.
#415
#638
#73
Een vaas met opengewerkte rand van kleurloos (Luiks?) glas. Handwerk.
#653
Een wandlamp van glas in lood in de geest van Tiffany, versierd met libellen.
#369
“Torso mit rotem pfeil” & “Barbara”. Twee tekeningen, gemengde techniek op papier. Beide gemonogrameerd en gedateerd 1977.
Torso mit rotem pfeil & Barbara . Deux dessins, techniques mixtes sur papier. Monogrammés et datés de 1977.No longer availableDim. 19 x 16 cmEstimate: € 80/100 -
#310
#641
Een vaas van blauw en kleurloos kristal. Niet gemerkt.
#254
#587
#119
Trois grands plats en cuivre rouge à décor de personnages sculptés et sculptés. Moyen-Orient.No longer availableDim. Ø 57, 67, 48 cmEstimate: € 150/250 -
#80
Un collier en or blanc 18 carats avec un pendentif croix serti de brillants d'un poids combiné de + - 0,36 ct.No longer availableDim. 2,92 gEstimate: € 480/550