#727Een bolle aardewerken kruik met vier oren.
#96Een eikenhouten wandtafel met balusterpoten en met één lade in de gordel.
Val Saint-LambertEen paar Empire tafeltjes.
#815Twee stoelen en twee bijpassende armstoelen.
#338Een reeks van negen gebeeldhouwd houten appliques in Lodewijk XV-stijl met telkens twee lichtpunten.
Un ensemble de neuf appliques en bois sculpté de style Louis XV avec deux points lumineux chacun.No longer availableDim. l: 45 cmEstimate: € 120 / 200 -
#236Een Engelse linen-press met onderaan twee laden.
#588Een modern marmeren beeld.
#578Een Chinese porseleinen Wanli schotel.
#638“Vissersjongen”. Een 19de eeuws verguld bronzen beeldje.
Le petit pêcheur . Une statue en bronze doré du 19ème siècle.No longer availableDim. h: 13 cmEstimate: € 80 / 120 -
#166Een regionale eikenhouten secretaire met drie grote laden en klapblad. Gerainureerde tapse poten. Maasland, tijdperk Lodewijk XVI.
Secrétaire régional en chêne à trois grands tiroirs et tablette rabattable. Pieds fuselés rainurés. Pays mosan, époque Louis XVI.No longer availableDim. 109 x 123 x 65 cmEstimate: € 200 / 300