#618‘Must’ de CartierEen zijden foulard in originele doos.
#616Een handgeknoopt Indisch wollen tapijt.
Une petite commode Louis XV à décor de marqueterie florale.No longer availableDim. 77 x 62 x 35 cmEstimate: € 50 / 80 -
#625Een luchter in Lodewijk XV-stijl met kristallen pendeloques.
#448Een terra cotta vaas uit de jaren 60. Gemerkt.
#44“Spaanse drinker”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘67.
”Buveur espagnol”. Une aquarelle sur papier. Signée et datée ‘67.No longer availableDim. 45 x 32 cmEstimate: € 50 / 100 -
#656Een klein gefineerd bijzetkastje met drie laden en een marmeren blad.
#86Een wit- en goudgepatineerd violontafeltje.
#593“Diana”. Een gegoten tuinbeeld.
#676Een Chinees wollen tapijt met een bloemendecor.
Un tapis en laine chinoise à décor floral.No longer availableDim. 335 x 244 cmEstimate: € 80 / 100