Other lots in this auction
-
#754Drie roodgelakte metalen lampen.
Trois lampes en métal peint en rouge.No longer availableDim. h: 45; Ø: 48 cmEstimate: € 60 / 80 -
#186Een paar plantentafels op drie poten in Lodewijk XV stijl met verguld bronzen beslag en wit marmeren blad.
Paire de tables à trois pieds de style Louis XV avec garnitures en bronze doré et plateau en marbre blanc.No longer availableDim. H. 76 x B. 40 cmEstimate: € 500 / 600 -
#482Want Benny“De cipiers”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd ‘94.
Les gardiens . Huile sur panneau. Signée et datée '94.No longer availableDim. 70 x 58 cmEstimate: € 100 / 120 -
#127Een plaasteren herenbuste.
Un moulage en plâtre d'un buste d'homme.No longer availableDim. h: 82 cmEstimate: € 50 / 80 -
#725Een sobere grenenhouten schildersezel. We voegen er een heidezicht op board aan toe.
Un chevalet en pin sobre. Nous ajouterons une vue bruyère à bord.No longer availableDim. h: 44 cmEstimate: € 200 / 240 -
#651Een koperen klaroen van de Pakistaanse Special Forces Group.
Un clairon en laiton du Pakistan Special Forces Group.No longer availableDim. l: 30 cmEstimate: € 35 / 40 -
#450Een Elisabethan stoeltje van deels gedraaid eikenhout.
Une chaise élisabéthaine en chêne partiellement tourné.No longer availableDim. H. 93 cmEstimate: € 80 / 100 -
#697Florence - Capodimonte“Dame met kruik en bloemen”. Een beeld van kunststof naar ontwerp van Guiseppe Armani. Gemerkt en gedateerd 1982.
Dame avec cruche et fleurs . Une statue en plastique d'après un dessin de Guiseppe Armani. Marquée et datée de 1982.No longer availableDim. h: 36 cmEstimate: € 100 / 120 -
#506Een gepolychromeerd houten commode in Lodewijk XVI-inspiratie met twee deuren en twee laden.
Commode en bois polychrome d'inspiration Louis XVI à deux portes et deux tiroirs.No longer availableDim. 80 x 138 x 59 cmEstimate: € 100 / 120 -
#444Een glazen tazza en een cakestaander met stolp.
Une tazza en verre et un plat à gâteaux avec une cloche.No longer availableDim. Ø: 27 & 31 cmEstimate: € 30 / 50 -
#804Een antieke notenhouten tafel. Met verlengblad.
Table ancienne en noyer. Avec allonge.No longer availableEstimate: € 80 / 100 -
#389Een meubeltje van notenhoutfineer met in twee delen openklapbaar front, versierd met inlegwerk en met een lade onderaan. Op metalen voet. Verkleuring en spikkels bovenaan.
Un meuble en placage de noyer avec une façade pliante en deux parties, décoré d'incrustations et d'un tiroir en bas. Sur une base en métal. Décoloration et mouchetures en haut.No longer availableDim. 74 x 70 x 40 cmEstimate: € 120 / 200



