#273SteiffEen blauwe teddybeer met strik en met beweegbare poten en hoofd. Eenmalige uitgave van de Steiff club uit 1994. Op lintje van de plaquette na in nieuwstaat.
Un ours en peluche bleu avec un noeud et des jambes et une tête mobiles. Édition unique du club Steiff de 1994. Sauf pour la plaque à l'état neuf.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 60 / 80 -
#92L. Vanaerschot“Stilleven met rozen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#142Werner Labarque“Rustende boer in het veld”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Agriculteur au repos dans le champ . Huile sur toile. Signé.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 100 / 150 -
#343Een oude ronde wandklok. Met slinger en gewichten.
#242Renée PrinzPeriod: 1883 - 1973“Stilleven met kruik en sinaasappels”. Een krijttekening op papier. Gesigneerd.
Nature morte avec cruche et oranges . Dessin à la craie sur papier. Signé.No longer availableDim. 67 x 52 cmEstimate: € 80 / 120 -
#369“Bloemenstilleven”. Gemengde techniek op papier. Gemonogrammeerd ‘SMvH’.
Nature morte aux fleurs . Technique mixte sur papier. Monogrammé SMvH .No longer availableDim. 25 x 20 cmEstimate: € 60 / 100 -
#41Een ijzeren lantaarntje en een kandelaar op drie voeten.
#752René RucquoiEen architecturale tekening van de groene moskee te Iznik. Gesigneerd.
Un dessin architectural de la mosquée verte à Iznik. Signé.No longer availableDim. 70 x 54 cmEstimate: € 50 / 80 -
#498Een gesculpteerd houten masker. Senufo, Ivoorkust.
Un masque en bois sculpté. Senoufo, Côte d'Ivoire.No longer availableDim. l: 53 cmEstimate: € 65 / 80