Similar lots by type
-
#296
Een houten wandelstok met een 800‰ zilveren handvat met een floraal decor. Oostenrijk-Hongarije. Omstreeks 1900.
Canne en bois à manche en argent 800‰ et à décor floral. Autriche-Hongrie, vers 1900.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#314
Een lot zilver, bestaande uit twee suikertangen, twee verschillende sauslepels, een serveerlepel en -vork en een opengewerkte taartschep met ivoren handvat. Overwegend Franse stempels.
Lot d’argent comprenant deux pinces à sucre, deux cuillères à sauce, une cuillère et fourchette de service et une pelle à tarte ajourée à manche en ivoire. Le plupart aux poinçons français.No longer availableDim. +/- 404 g BrutoEstimate: € 120/180 -
#56
Drie etuis met zilveren bestekken, waarvan een slabestek met been, een vierdelig visbestek en één met drie vorken en een mes.
Trois étuis contenant des couverts en argent, dont un couvert à salade avec manches en os, un couvert à poisson quatre pièces et un contenant trois fourchettes et un couteau.No longer availableEstimate: € 100/150 -
#317
Een 800‰ zilveren schaaltje met een ingelegd Imperiaal Frans 5-Frankstuk uit 1868. Onleesbare keur.
Petit plat en argent 800‰ incrusté d’une pièce de monnaie de 5 francs français de 1868. Poinçon illisible.No longer availableDim. 95,27 gEstimate: € 30/50 -
#241
Een 800 ‰ zilveren aperitiefschaal met vier glazen recipîënten.
Plat à apéritif en argent 800‰ avec quatre verres.No longer availableDim. 536 gEstimate: € 120/200 -
#257
Een zilveren vaatje, versierd met gegraveerde motieven en met een opengewerkt deksel. Nederlandse keuren, 833 ‰.
Tonneau en argent décoré de motifs gravés et au couvercle ajouré. Poinçons néerlandais, 833‰.No longer availableDim. 339 gEstimate: € 120/180 -
#341
Een lot zilver, bestaande uit negen zoutvaatjes, een briefkokertje, drie flessendoppen en achttien zilveren lepeltjes, waarvan er twaalf een reeks vormen in art decostijl. 800‰.
Lot d’argent comprenant neuf salières, un étui à lettre, trois bouchons, dix-huit petite cuillères dont douze formant une suite de style art déco. 800‰.No longer availableDim. +/- 377 BrutoEstimate: € 120/180 -
#243
Een kannetje op drie pootjes, het handvat versierd met een zwaantje (deksel manco) en een aanstekerdoosje met een gedreven bloemendecor. Het eerste 925, het twee 800‰.
Verseuse sur trois pieds. L’anse décorée d’un cygne (le couvercle manque), 925‰. Ainsi qu’une boîte pour allumeur à décor repoussé de fleurs, 800‰.No longer availableDim. 160 & 119 gEstimate: € 100/150 -
#302Delheid
Een lot zilveren voorwerpen, bestaande uit een servetring, twee deels vergulde serveerlepels, twee vorken, twee messen en drie lepels. Allen gemerkt.
Lot d’objets en argent comprenant un anneau de serviette, deux cuillères de service partiellement vermeillées, deux fourchettes, deux couteaux et trois cuillères. Chaque pièce poinçonnée.No longer availableDim. 647 g BrutoEstimate: € 200/240 -
#178
Een ovalen zilveren theebus, binnenin met vermeil en langs de buitenkant met een fijn gegraveerd floraal decor. Porto, 833‰. Vanaf 1938.
Boîte à thé ovale en argent, l’intérieur en vermeil, l’extérieur à décor de fleurs finement gravé. Porto, 833‰. Après 1938.No longer availableDim. 569 gEstimate: € 300/400 -
#322
Een lot zilver, bestaande uit twee lepels, twee theezeefjes, een theestaafje en een handvat.
Lot d’argent comprenant deux cuillères, deux tamis à thé, un bâton à thé et une manche.No longer availableDim. 142,70 g BrutoEstimate: € 60/80 -
#247
Een klein zilveren kalebasvaasje, versierd met mythologische wezens en een rond dekseldoosje van zilver, versierd met goudvissen in het decor. Chinees werk.
Petite gourde en argent décorée d’êtres mythologiques et une petite boîte ronde en argent décorée de poissons rouges. Travail chinois.No longer availableDim. 71 & 105 gEstimate: € 60/80 -
#307
Een keteltje van gedreven zilver en een opengewerkte lepel in Lodewijk XV-stijl.
Petit sucrier en argent repoussé et une cuillère saupoudroir ajourée de style Louis XV.No longer availableDim. 146,8 gEstimate: € 60/80 -
#348
Drie zilveren serveerbestekken in etui. 800 ‰. We voegen er een naaisetje, een dessertbestek, een taartschep en messenleggers van verzilverd metaal aan toe.
Trois couverts de service en argent 800‰. Nous ajoutons une garniture d’ouvrage, un couvert à dessert, une pelle à tarte, des porte-couteau en métal argenté.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#191
Een klein en een groot pompoenvormig theepotje van zilver, versierd met een drakendecor. Chinees werk.
Une petite et une plus grande théière en argent de forme citrouille. Décor de dragons. Travail chinois.No longer availableDim. 500 gEstimate: € 250/300 -
#187
Een 925 ‰ zilveren schotel, uitgereikt aan Belgisch ambassadrice in Ecuador. 2006.
Plat en argent 925‰, présenté à l’Ambassadrice Belge en Equateur. 2006.No longer availableDim. 716 gEstimate: € 350/400 -
#319D-Kchos
Een paar serveerlepels en een saladetang van Sterling zilver met handvatten van gepolijst hoorn. Met stofhoezen.
Paire de cuillères de service et une pince à salade en argent sterling aux manches en corne polie. Avec sac de protection.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#308
Een kleine zilveren waterbuffel.
Petit buffle en argent.No longer availableDim. 33,62 gEstimate: € 20/30 -
#338
Een lot bestek, bestaande uit een taartschep, een sauslepel, een tang, twee serveermessen, een botermes, twee vorken en zes lepeltjes.
Lot de couverts comprenant une pelle à tarte, une cuillère à sauce, une pince, deux couteaux de service, un couteau à beurre, deux fourchettes et six cuillères.No longer availableDim. +/- 619 g BrutoEstimate: € 200/250 -
#248
Vijf zilveren eierdopjes met een barok decor van bloemen.
Cinq coquetiers en argent à décor baroque de fleurs.No longer availableDim. 156 gEstimate: € 75/100 -
#332
Een slabestek van zilver met een gegraveerd decor en met wortelhouten handvatten.
Couvert à salade en argent à décor gravé. Manches en ronce de noyer.No longer availableDim. 293,5 g BrutoEstimate: € 100/120 -
#287
Een gevermeilleerd zilveren schaaltje met een decor van rocailles aan de rand. Franse keuren, vanaf 1838. 950 ‰.
Petit plat en vermeil à décor de rocailles sur l’aile. Poinçons français après 1838. 950‰.No longer availableDim. 145,2 gEstimate: € 40/60 -
#298
Een lot zilver, bestaande uit een gedreven theezeefje, een tafelbelletje en een schaaltje. We voegen er een messingen schaaltje met een ingelegde 925‰ zilveren Griekse munt aan toe. (Gewicht zonder schaaltje).
Lot d’argent comprenant un tamis à thé, une sonnette de table et un petit plat. Nous ajoutons un petit plat en laiton incrusté d’une pièce de monnaie grecque en argent 925‰ (poids sans plat).No longer availableDim. 155,35 gEstimate: € 60/100 -
#188
Een koffiepot, een een suikerpot en een melkkannetje van zilver met ivoren handvatten. Belgische keur, 800 ‰. 1831 - 1868. Makersmerk ‘D’ in een Davidster.
Cafetière, sucrier et pot à lait en argent aux anses en ivoire. Poinçons belges 800‰, 1831-1868. Orfèvre D dans une étoile de David.No longer availableDim. 1020 g BrutoEstimate: € 550/650
Other lots in this auction
-
#102Henri Joseph PauwelsPeriod: 1903-1983
“Vaas met bloemen” Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Vase fleuri”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 31 x 41 cmEstimate: € 80/120 -
#306
Een handgeknoopt wollen Turks Kazaktapijt.
Tapis Kazak Turque en laine. Noué main.No longer availableDim. 386 x 295 cmEstimate: € 200/300 -
#48Mintons
Een reeks van vijf sierborden van meerkleurig porselein, met een Chinoiseriedecor van vogels en bloemen in een cartouche op groene fond. Onderaan gemerkt.
Suite de cinq assiettes en porcelaine polychrome à décor à la chinoise de fleurs et d’oiseaux en cartouche sur fond vert. Marque au verso.No longer availableDim. Ø: 23 cmEstimate: € 40/50 -
#76
Een lot zilveren bestek, bestaande uit elf grote messen, vijf botermessen (Waarvan één zonder lemmet) , een vork en twee vleesvorken. Allen 800‰, de laatste drie met Duitse keuren.
Lot de couverts en argent comprenant onze grands couteaux, cinq couteaux à beurre (dont un sans lame), une fourchette et deux fourchettes à viande. Toutes les pièces 800‰, les trois dernières aux poinçons allemands.No longer availableEstimate: € 80/100 -
#627
“Don Quichote”. Standbeeld gemaakt van recuperatiemateriaal, metaalkleurig gespoten.
“Don Quichotte”. Sculpture en matériel de récupération. En peinture métalique.No longer availableDim. H.220 cmEstimate: € 200/300 -
#292Jaak GorusPeriod: Dendermonde 1901-1981
“Landschap”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Paysage”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 37 x 47 cmEstimate: € 100/150 -
#138Val St. Lambert
Twee kandelaars en een vaasje van kleurloos geslepen kristal. Gemerkt en in originele verpakking.
Deux candélabres et un petit vase en cristal taillé incolore. Marque sous la base et dans l’emballage d’origine.No longer availableEstimate: € 120/140 -
#394Johann Baptist HomannPeriod: 1664 - 1724
“Tabula Generalis Totius Belgii qua Provincia XVII Infer Germania olim fub S.R.I. Circulo Burgundia”. Een oude ingekleurde kaart. Duitsland, 1716.
“Tabula Generalis Totius Belgii qua Provincia XVII Infer Germania olim fub S.R.I. Circulo Burgundia”. Ancienne carte en couleurs. Allemagne, 1716.No longer availableDim. 51 x 59 cmEstimate: € 120/200 -
#68
Twee verschillende samovars van geel en rood koper.
Deux différents samovars en cuivre rouge et jaune.No longer availableDim. h: 40 & 32 cmEstimate: € 80/100 -
#785
“Leeuw en leeuwin”. Een beeld van natuursteen.
“Lion et Lionne”. Statue en pierre.No longer availableDim. 50 x 115 x 80 cmEstimate: € 2400/2600 -
#673
Een staande Boeddha van zwartgelakt hout op gesculpteerd voetstuk met goudgepatineerde details.
Bouddha debout en bois laqué noir sur socle sculpté aux détails dorés.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 150/250 -
#449
“Bloemenstilleven”. Een églomisé. Onduidelijk gesigneerd.
“Nature morte aux fleurs”. Eglomisé. Illisiblement signé.No longer availableDim. 60 x 50 cmEstimate: € 60/80