#445CapodimonteEen kleine groep van twee elegante personages met een draagstoel. Einde XIXde eeuw, gemerkt met de gekroonde N in blauw onder glazuur.
#480Een 18 kt witgouden ketting met hanger in de vorm van een halve maan bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,23 ct.
An 18 kt white gold necklace with a pendant in the shape of a half moon set with brilliant-cut diamonds with a total weight of approximately 0.23 ct.No longer availableDim. 5,50 gEstimate: € 750 / 850 -
#459Niang“Sous-verre”. 2 Senegalese karikaturale schilderijtjes op glas. Onderaan gesigneerd.
#438Een terracotta votieve plaat, gesculpteerd met goudblad details, 18e eeuws, Siam. Breukherstelling.
#584Een wandspiegel met gesculpteerde houten lijst en geslepen glas. Gepatineerd met floraal top en gevleugeld dier in het snijwerk.
#360Gamages LondonEen polshorloge, model Limited Edition Yacht Timer Automatic 1210, in bijbehorende doos.
#517L’Âge d’Airain naar Rodin. Bronzen beeld van een staande man. Op stenen sokkel.
The Age of Bronze by Rodin. Bronze sculpture of a standing man. On a stone pedestal.No longer availableDim. h 52 cmEstimate: € 500 / 600 -
#398Een Chinese replica van een 16e eeuwse Ming Dynasty terracotta beeld van de god van de weelde Tu Di Kuong.
#199Een vergulde houten spiegel met ajourgewerkte lijst.
A gilded wooden mirror with openwork frame.No longer availableDim. 103 x 52 cmEstimate: € 100 / 120