Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een zilveren opdienblad , omstreeks 1900 uit Vienna , Austro-Hongarije .Gemerkt 800 met makers-merk FR .

Een zilveren dienblad, omstreeks 1900 uit Wenen, Keuren van Oostenrijk-Hongarije met makersmerk FR. 800‰.

A silver tray, circa 1900 from Vienna, Austro-Hungary hallmark with maker's mark FR. 800‰.
Dim. 49 x 40 cm 1325 g
SKU: 2305230128.
Category: Zilver.
Auction day: 23 May 2023 19:00
Catalogue #128
Estimate: € 600 / 800
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #187

    Een lot van zilveren Mesh handtasjes met een totaalgewicht van 291 gram.

    A lot of silver Mesh handbags with a total weight of 291 grams.
    No longer available
    Dim. h 18 x b 17 cm
    Estimate: € 120 / 140
  • #182

    Een zilveren schaaltje met handvat, Engelse keurmerken gedateerd London 1831 met een wapenschild voorstellende een arm met 3 pijlen in de vuist. Mogelijks het wapenschild van William Brodie. Gewicht bedraagt 105 gram.

    A silver salver with handle, English hallmarks London 1831 with possibly the coat of arms of William Brodie. 105 g.
    No longer available
    Dim. 12 x 16.5 x 9.5 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #167

    Een olie-en azijnstel in een zilveren houder gemerkt 800, het gewicht van het voetje is 190 gram.

    An oil and vinegar set in a silver holder marked 800, the weight of the foot is 190 grams.
    No longer available
    Dim. h 24 x l 19 cm
    Estimate: € 120 / 150
  • #153

    Een lot zilver bestaande uit een inktpotje en een sauskom. Birmingham 1903 en 1908.

    A lot of silver consisting of an inkwell and a sauce boat. Birmingham 1903 and 1908.
    No longer available
    Dim. 925‰ Bruto:720g
    Estimate: € 300 / 400
  • #507

    Een gevarieerd lot zilveren tafelattributen waarvan een deel met glas. Totaalgewicht van het zilver is 340 gram.

    A varied lot of silver table attributes, partially in glass. Total weight of the silver is 340 g.
    No longer available
    Dim. h 13.5 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #497

    Een lot van 9 zilveren servetringen met een totaalgewicht van 275 gram.

    Lot of 9 silver napkin rings. Total weight 275 g.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 150
  • #410

    Een parelhalsnoer met 6 rijen zoetwaterparels en zilveren slot.

    A pearl necklace with 6 rows of freshwater pearls and silver clasp.
    No longer available
    Estimate: € 375 / 425
  • #173

    Een gemonogrammeerd zilveren bestek bestaande uit 12 vorken en 12 lepels met verschillende zilvermerken waaronder A800.

    Monogrammed silver cutlery comprising of 12 forks and 12 spoons with different silver marks, A800 among others.
    No longer available
    Dim. 1480g 800‰
    Estimate: € 650 / 750
  • #159

    Een dessertbestek voor 18 personen met zilveren heften gemerkt 800 en met Duitse zilverkeuren.

    A set of dessert cutlery for 18 people with silver handles marked 800 and with German silvermarks.
    No longer available
    Estimate: € 70 / 100
  • #147
    Wolfers Fréres

    Een lot zilver bestaande uit 6 bestekdozen, Art-Deco, 96-delig, Wolfers Fréres, Bruxelles, gemerkt A800 met een totaalgewicht van 3900 gram.

    A lot of silver consisting of 6 cutlery boxes, Art-Deco, 96 pieces, Wolfers Fréres, Bruxelles, marked A800 with a total weight of 3900 grams.
    No longer available
    Dim. 800‰
    Estimate: € 1750 / 2250
  • #204

    Een dessertbestek met zilveren heften bestaande uit een taartschep en 6 dessertvorkjes in origineel etuit.

    A dessert cutlery with silver handles consisting of a cake server and 6 dessert forks in original case.
    No longer available
    Dim. l 30 x b 24 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #174

    Een lot van 5 zilveren bekers met een totaalgewicht van 380 gram.

    Lot of five silver beakers. 380 g.
    No longer available
    Estimate: € 125 / 175
  • #143

    Een zilveren bestek gemerkt 800 en gemonogrammeerd, met een totaalgewicht van 3275 gram.

    A silver cutlery marked 800 and monogrammed, with a total weight of 3275 grams.
    No longer available
    Dim. 800‰
    Estimate: € 1500 / 2000
  • #163

    Een lot van 32 zilveren koffielepeltjes met een totaalgewicht van 375 gram, 3 verschillende setjes.

    A lot of 32 silver coffee spoons with a total weight of 375 g. Three different sets.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 150
  • #162

    Een gevarieerd lot bestek met zilveren heften.

    A varied lot of cutlery with silver handles.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 70
  • #137

    Een zilveren 86-delig bestek gemerkt 800 en DB in 4 doosjes, met een totaalgewicht van 4020 gram.

    A silver 86-piece cutlery marked 800 and DB in 4 boxes, with a total weight of 4020 grams.
    No longer available
    Dim. 800‰
    Estimate: € 2000 / 2500
  • #202

    Een set van 3 kristallen fruitschalen op voet met dun laagje zilver omvat waarvan 1 voet beschadigd alsook kleine randschade aan 1 van de kristallen schalen.

    A set of 3 crystal fruit bowls on foot with a thin layer of silver, of which 1 foot is damaged, as well as minor edge damage to 1 of the crystal bowls.
    No longer available
    Dim. h 19 x Ø28 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #177
    George William Adams

    Een zilveren eierset met lepeltjes op schaaltje gemerkt London, 1845, Chawner & Co door George William Adams met een totaalgewicht van 1095 gram.

    A silver egg cup set with spoons on a dish marked London, 1845, Chawner & Co by George William Adams with a total weight of 1095 grams.
    No longer available
    Estimate: € 500 / 800
  • #157

    Een zilveren Mesh handtasje gemerkt LEKUBE 935, De Ridder, rue des Champs 73 Borgerhout met een gewicht van 450 gram.

    A silver Mesh handbag marked LEKUBE 935, De Ridder, rue des Champs 73 Borgerhout with a weight of 450 grams.
    No longer available
    Dim. h 20 x l 20 cm
    Estimate: € 200 / 250
  • #513

    Een set van 6 mosterdpotjes in blauw glas met zilveren houdertjes onderaan gekeurd met duitse merken en 800, verguld. Hierbij gevoegd 2 blauw glazen schaaltjes waarvan 1 op messing voetje.

    A set of six small mustard pots in blue glass and with silver holders, German marks and 800/1000, vermeil. We add two blue glass cups, one of which with brass base.
    No longer available
    Dim. h 11 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #25

    Een lot van 5 kleine zilveren voorwerpen waaronder een pen/briefopener, een naaldenkokertje en andere. Totaalgewicht 27,7 gram.

    A lot of 5 small silver objects including a pen/letter opener, a needle case and others. Total weight 27.7 grams.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #172

    Een gevarieerd lot van zilveren bestek met een totaalgewicht van 1555 gram.

    A varied lot of silver cutlery with a total weight of 1555 g.
    No longer available
    Estimate: € 650 / 750
  • #199

    Een gevarieerd lot van 4 doosjes met zilveren bestek en bureausetje.

    A varied lot of 4 boxes with silver cutlery and desk set.
    No longer available
    Dim. l 33 x d 15 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #450

    Een halssnoer met grijze keshiparels en een zilveren slot.

    A necklace with gray keshi pearls and a silver clasp.
    No longer available
    Estimate: € 220 / 260

Other lots in this auction

  • #661
    Glamor

    Een vintage metalen bureaulamp, merk Glamor, Japan 1950.

    A vintage metal desk lamp, brand Glamor, Japan 1950.
    No longer available
    Dim. 32 x 48 cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #339

    Een grijsgepatineerde houten kerkstoel met hoge rug en rieten zit.

    Church chair painted grey and with a wicker seat.
    No longer available
    Dim. H:116cm
    Estimate: € 25 / 30
  • #402
    Marcel Praet

    Een lot van 8 litho’s en gravures, genummerd en sommige E.A. Gesigneerd buiten de plaat.

    A lot of 8 lithographs and engravings, numbered and some EA Signed outside the plate.
    No longer available
    Estimate: € 25 / 35
  • #463

    “Usnisavijaya”. Een bronzen beeld van een 8 armig, Boeddhistische godheid met 3 gezichten, gezeten op een dubbele lotus.

    Usnisavijaya. A bronze sculpture of an 8-armed, Buddhist deity with 3 faces.
    No longer available
    Dim. 36 x 25cm
    Estimate: € 125 / 175
  • #643

    Een jaren 60 kristallen modernistische vaas.

    A 1960s crystal modernist vase.
    No longer available
    Dim. 29 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #401
    Stefano Giovannoni

    Een vintage fruitschaal. “Alessie Fruit Mama”. Geoxideerd.

    A vintage fruit bowl. "Alessie Fruit Mama". Oxidized.
    No longer available
    Dim. Ø33,5cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #485
    Leclaire & Schäfer
    Period: 1960-69

    Een paar vintage koperen luchters met 7 lichtpunten in glazen bol met gevormde uitstulping. Gemerkt “Leclaire & Schäfer”, circa 1960-69. Lichte slijtagesporen aan de openingen.

    A pair of vintage copper chandeliers with 7 light points in a glass sphere with a shaped bulge. Marked “Leclaire & Schäfer”, circa 1960-69. Light signs of wear on the openings.
    No longer available
    Dim. 85 x 55cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #577

    Een aardewerken bonbonnière omstreeks 1940 gemerkt Guérin.

    An earthenware bonbonniere circa 1940, marked Guérin.
    No longer available
    Dim. H. 20 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #330

    Een paar Art Deco hallantaarns met kunstbronzen frame en telkens 3 lichtpunten.

    A pair of Art Deco hall lanterns with an artificial bronze frame and each with 3 light points.
    No longer available
    Dim. 50 x Ø23cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #263

    Een klokstel van blauw en wit aardewerk en koper, kandelaars met 5 lichtpunten. Minieme schade aan de wijzerplaat.

    A clock set of blue and white earthenware and copper, candlesticks with 5 light points. Minimal damage to the dial.
    No longer available
    Dim. h 63 & h 61 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #695

    Een bijzetmeubeltje met 1 lade en een marmeren blad.

    An occasional piece of furniture with 1 drawer and a marble top.
    No longer available
    Dim. 70 x 62 x 42 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #43
    Willy Vandersteen

    Suske en Wiske. “De Tartaarse Helm”. Blauwe reeks. Eerste editie 1953. Rug met blauwe tape, blok los, naamstempel op titelpagina.

    Suske en Wiske. “De Tartaarse Helm”. Blue series. First edition 1953. Blue tape on back, loose block, name stamp on titel page.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 80
View all auction items ›

Veiling van 23 & 24 mei 2023

Veiling volledig: 705 loten. Tentoonstelling: vr. 19 & zat. 20 mei van 10.00u tot 17.00u

23 May 2023 19:00
24 May 2023 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 23 May 2023 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More