#594Een handgeknoopt Perzisch wollen karpet. Kleine slijtage.
#7Een paar beeldjes van meerkleurig porselein. Genummerd.
#295Een Oosters handgeknoopt wollen tapijt.
#732Een paar handgeknoopte Oosterse wollen karpetten.
#589Indo-KeshanEen handgeknoopt wollen tapijt.
#395“Een handgeknoopt Perzisch wollen karpet.
#616KazakEen handgeknoopt Afghaans tapijt van wol.
#345Een handgeknoopte Oosterse wollen loper.
#606SabzavaarEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
#355Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
#285HerizEen handgeknoopt Perzisch tapijt van wol en katoen.
#335Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
#385Een handgeknoopt Turks wollen tapijt.
#340Twee kleine handgeknoopte wollen karpetten.
#598WissEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
#630Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
#595Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
#639Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
#305Een handgeknoopt Oosters karpetje van wol en katoen.
#350Een handgeknoopt Perzisch tapijt.
#564Een antiek handgeknoopt Perzisch tapijt. Slijtage.
#405Mori & AfghanTwee verschillende handgeknoopte wollen karpetten.
Deux carpettes d’Orient en laine. Nouées main.No longer availableDim. 143 x 122 & 169 x 131 cmEstimate: € 60 / 80
#333Een lot handgeschilderde soldaatjes uit de Napoleontische periode. Met drie diorama’s onder glas.
Un lot de petits soldats napoléoniens peints à la main. Comprenant trois dioramas sous verre.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#116Een eikenhouten vitrine met twee deuren in Lodewijk XV-stijl.
#187Bronzen olifant op zwart marmeren voet.
#143Twee theebussen van blauw en wit aardewerk. De ene met een decor van Chinese landschappen. China, XVIIIde eeuw. Zilveren hals met ontbrekend deksel. De andere met aan de éne kant een molenlandschap, aan de andere een vrouw in een landschap en rondom guirlandes. Delft, omstreeks 1800. Deksel met een oude restauratie. Onderaan gemerkt P.R.(?)
Deux boîtes à thé en faïence bleue et blanche. L’une à décor de paysages chinois. Travail chinois du XVIIIe siècle, col en argent, couvercle manquant. L’autre présentant un paysage au moulin d’un côté et une femme dans un paysage de l’autre. Avec des guirlandes tout autour. Delft, vers 1800. Couvercle avec une ancienne restauration. Marque sous la base: P.R. (?).No longer availableDim. H: 12 cmEstimate: € 200 / 300 -
#86Een sobere eikenhouten koffer. XIXe eeuw.
#465Een hoogreliëf van plaaster naar de klassieke oudheid.
Un relief en plâtre.No longer availableDim. l: 94 cmEstimate: € 60 / 80 -
#762Een lot Limogesporselein, bestaande uit een dekseldoos, een poederdoos, een schelpvormig schaaltje, een mesje, een schaaltje met engel, een asbak en een kopje met schoteltje.
Un lot d'objets en porcelaine de Limoges, comprenant une boite à couvercle, un poudrier, un petit plat en forme de coquille, un couteau, un plat avec un ange, un cendrier et une tasse avec soucoupe.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#352Lot bestaande uit 8 grote en kleine vuurvaste potten van steengoed (merk Valauris) met witmetalen montuur (gemerkt Wiskemann). Met één extra aardewerken deksel. Evenals een grote sauskom, een terrine en twee schalen gemerkt Wiskemann.
No longer availableEstimate: € 80 / 100 -
#592Koperen hanglamp met vier lichtpunten, gedragen door een bronzen putto.
Lustre en cuivre à quatre lumières porté par un putto en bronze.No longer availableDim. 80 cmEstimate: € 200 / 240 -
#362“Colin Maillard”. Een oude lithografie naar een werk van Arturo Rietti. Uitgegeven te Londen in 1897.
#555Een messingen luchter met vijf armen met telkens twee lichtpunten.
#721Een klein bronzen Madonna met kind.
Une Vièrge à l'Enfant en bronze.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 50 / 80