#350
Een handgeknoopt Perzisch tapijt.
#345
Een handgeknoopte Oosterse wollen loper.
#594
Een handgeknoopt Perzisch wollen karpet. Kleine slijtage.
#616Kazak
Een handgeknoopt Afghaans tapijt van wol.
Een handgeknoopt Turks wollen tapijt.
#340
Twee kleine handgeknoopte wollen karpetten.
#305
Een handgeknoopt Oosters karpetje van wol en katoen.
#595
#589Indo-Keshan
Een handgeknoopt wollen tapijt.
#732
Een paar handgeknoopte Oosterse wollen karpetten.
#395
“Een handgeknoopt Perzisch wollen karpet.
Een Oosters handgeknoopt wollen tapijt.
#311
#7
Een paar beeldjes van meerkleurig porselein. Genummerd.
#630
#606Sabzavaar
#564
Een antiek handgeknoopt Perzisch tapijt. Slijtage.
#639
#285Heriz
Een handgeknoopt Perzisch tapijt van wol en katoen.
#355
Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
#405Mori & Afghan
Twee verschillende handgeknoopte wollen karpetten.
#335
#598Wiss
#113
Douze cuillères à café en argent. Poinçons belges. 835 ‰.No longer availableDim. 332,25 gEstimate: € 140/180
#12
Un lot d'objets en cristal incolore, dont 17 verres à vin (flûtes, verres à vin rouge et verres à vin blanc) et une garniture de toilette en trois pièces.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#321
Een koetslamp van koper en plaatijzer.
#229
“Koeien in de wei”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
"Vaches dans le pré". Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 60 x 50 cmEstimate: € 100/160 -
#269
Een gesculpteerde schouwspiegel, versierd met een wiel in de kuif.
#752
Affiche voor een tentoonstelling van Pablo Picasso in Knokke-Heist 1950.
#679Pisani
“Havenzicht bij nacht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#210
Collier en or blanc 18 ct serti de diamants ayant un poids total de ± 1 ct et d’émeraudes ayant un poids total de ± 0,75 ct.No longer availableDim. 10 gEstimate: € 1800/2000 -
#701
Een lot Cantonporselein, bestaande uit twee kommen en twee borden.
#471
Twee Chinese koffertjes van gebeeldhouwd hout.
#84B. De Loose
“Oude mannen aan de haard”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
#30
Een parelsnoer met 18 karaats geel gouden slot.
#184
Lampadaire en bronze doré et albâtre porté par trois femmes classiques. Sur sellette ronde assortie.No longer availableDim. 86 & 58 cmEstimate: € 200/240