#641ErpeEen bureaulamp uit de jaren 30 van de vorige eeuw, gietijzer en een bakelieten kap, gemerkt Erpe.
#240Een 18 kt witgouden barrette bezet met diamant achtkant met een gezamenlijk gewicht van +- 0,90 ct. en briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,28 ct.
An 18 kt white gold barrette set with octagonal diamonds weighing approximately 0.90 ct. in total, and brilliant cut diamonds weighing approximately 0.28 ct. in total.No longer availableDim. 7 gEstimate: € 700 / 800 -
#179Swarovski OptikEen vintage veldkijker, Swarovski Optik Habicht 23 x 70 met originele verpakking en garantiebewijs. Aangekocht in 1985.
A vintage field binoculars, Swarovski Optik Habicht 23 x 70 with original packaging and warranty certificate. Purchased in 1985.No longer availableDim. l 32.5 cmEstimate: € 200 / 300 -
#680NATANEen vintage daim handtasje met strik en bijhorende stofhoes, gemerkt NATAN.
A vintage daim handbag with bow and matching dust cover, marked NATAN.No longer availableDim. 13 x 25cmEstimate: € 80 / 120 -
#64Jules van AelPeriod: 1912-1997“Vlucht naar Egypte”. Gemengde techniek op papier. Onderaan gesigneerd.
"Flight to Egypt." Mixed media on paper. Signed at the bottom.No longer availableDim. 53,5 x 36 cmEstimate: € 80 / 120 -
#156Een Franse vitrinekast in Boulle-stijl met koper ingelegd en verguld koperen beslag.
#262Jaak GorusPeriod: 1878 - 1938Drie etsen met diverse voorstellingen, gesigneerd.
Three etchings with various depictions, signed.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#121Een neogotisch eikenhouten beeld van de Heilige Cecilia met orgel.
A neogothic oak sculpture of Saint Cecilia with an organ.No longer availableDim. 75 cmEstimate: € 150 / 250 -
#1Hutchenreuter“Arend.” Polychroom beeld van Duits porselein. Onderaan gemerkt.
"Eagle." Polychrome figure of German porcelain. Marked at the bottom.No longer availableDim. h 44,5 cmEstimate: € 80 / 120 -
#676Een theetafeltje met vier vitrinedeurtjes, aan twee poten gerestaureerd. Laat 19e-, vroeg 20ste eeuws.
A tea table with four glazed doors, restored at two legs. Late 19th, early 20th century.No longer availableDim. h 75 x Ø 61 cmEstimate: € 80 / 120 -
#111Een handbeschilderde porseleinen lampenvoet met verguld bronzen delen.
A hand-painted porcelain lamp base with gilded bronze parts.No longer availableDim. h 53 cmEstimate: € 200 / 300