#701Een grote vaas, geel glas in een smeedijzeren omhulsel op gietijzeren voet.
A large vase, yellow glass in a wrought iron casing on a cast iron base.No longer availableDim. h 68 cmEstimate: € 60 / 80 -
#700Louis VuittonEen vintage lederen Louis Vuitton kaarthouder met monogram design.
A vintage leather Louis Vuitton card holder with monogram design.No longer availableDim. 11 x 8 cmEstimate: € 30 / 40 -
#562Een Oosters handgeknoopt wollen karpet.
An Eastern hand-knotted wool carpet.No longer availableDim. 240 x 150 cmEstimate: € 75 / 100 -
#21Een koperen klokstel in Lodewijk XV-stijl. Twee kandelaars met vijf lichtpunten. Met slinger en sleutel.
A copper clock set in Louis XV style. Two candelabras with five lights. With pendulum and key.No longer availableDim. H. 49 cmEstimate: € 40 / 60 -
#292Piet Van EngelenPeriod: 1863-1924“Opgeschrikte eenden”. Olieverf op schilderspaneel. Gesigneerd Piet Van Engelen. In vergulde lijst.
"Startled ducks." Oil on painter's panel. Signed by Piet Van Engelen. In a gilded frame.No longer availableDim. 18 x 24 cmEstimate: € 80 / 120 -
#615Armand Dayot “La Renaissance en France” en “Le Moyen Age”. Ed. Flammarion, Paris; In-folio oblong. 2 Vol. Evenals Jean de Hillerin e.a. “Styles de France, Meubles et ensembles”. Ed. Les Publications de France, Paris.
#548Een lot bestaande uit een nautilusschelp en een struisvogelei op staander.
A lot consisting of a nautilus shell and an ostrich egg on stand.No longer availableDim. h 29 cmEstimate: € 220 / 260 -
#583“Source Enchantée”. Een marmeren pendule met brons gegoten beeld naar Rousseau.
"Enchanted Source." A marble pendulum with a bronze cast figure after Rousseau.No longer availableDim. 64 cmEstimate: € 80 / 120 -
#506Een 19e eeuws Frans vitrinekastje met koperen beslag.
#129Jacques SchaepherdersPeriod: 1890-1964‘Zeegezicht (Lombaardzijde) (Nieuwpoortbad), olieverf op doek, gesigneerd J. Schaepherders en gedateerd 1946.
Seascape (Lombardsijde) (Nieuwpoortbad), oil on canvas, signed J. Schaepherders and dated 1946.No longer availableDim. 71 x 76 cmEstimate: € 200 / 300 -
#550Omega AutomaticEen roestvrij stalen herenhorloge - Seamaster Cosmic 2000. Met weekdag indicator. Verkleuring van de wijzerplaat, en enkele krassen op het glas.
A stainless steel men's watch - Seamaster Cosmic 2000. With day indicator. Discoloration on the dial, and some scratches on the glass.No longer availableEstimate: € 150 / 250