#66Een zwaar geaderde marmeren piëdestal met bronzen decoratie op één kant.
#55“Naomi And Her Daughters In Law”. Een biscuit groep met 3 figuren. Onderaan opschrift. 19e eeuws.
"Naomi And Her Daughters In Law." A biscuit group with 3 figures. Inscribed at the bottom. 19th century.No longer availableDim. 34 cmEstimate: € 80 / 120 -
#85Een zilveren ontbijtsetje, bestaande uit drie lepeltjes met vermeil (Tiffany Sterling 872), twee schaaltjes, een kopje (gedeukt), eierdopje en bekertje.
A silver breakfast set, consisting of three gilded spoons (Tiffany Sterling 872), two small dishes, a cup (dented), an egg cup, and a small cup.No longer availableDim. 231,25 gEstimate: € 120 / 160 -
#580Een 18 kt geelgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,05 ct.
An 18 kt yellow gold ring set with brilliant cut diamonds with a total weight of approximately 1.05 ct.No longer availableDim. 5,60 g maat 61Estimate: € 1000 / 1200 -
#731Een houten gesculpteerd ceremoniële scepter met hoofd en slang versierd. Vermoedelijk Chokwe, Angola, begin 20e eeuw.
A wooden carved ceremonial scepter decorated with a head and snake. Presumably Chokwe, Angola, early 20th century.No longer availableDim. 53 cmEstimate: € 80 / 120 -
#229“Zicht op het Begijnhof te Lier”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
#123Cyriel De BrauwerPeriod: 1914-1989“Verlegen naakt”. Een bronzen beeld, onderaan monogram CDB. En “naakt”, een houten gesculpteerd beeldje, onderaan gesigneerd.
"Shy nude": A bronze statue, with monogram CDB at the bottom. And "nude": a wooden sculpted figurine, signed at the bottom.No longer availableDim. 54 & 21 cmEstimate: € 300 / 400 -
#571Een terracotta Akan pot met diverse figuren en dieren op gesculpteerd. Vermelding in het Guy van Rijn archief.
A terracotta Akan pot with various figures and animals sculpted on it. Mentioned in the Guy van Rijn archive.No longer availableDim. 20 cmEstimate: € 120 / 180 -
#360Gamages LondonEen polshorloge, model Limited Edition Yacht Timer Automatic 1210, in bijbehorende doos.
#108Een 19e eeuwse likeurset met houten marqueterie doos en kristallen glazen, waarvan 2 manco. Bovenop het deksel met fineer ingelegd het woord ‘Liqueurs’. 1 dop is beschadigd.
A 19th-century liqueur set with a wooden marquetry box and crystal glasses, 2 of which are missing. The word 'Liqueurs' is inlaid on the lid with veneer. 1 stopper is damaged.No longer availableDim. 25.5 x 29 x 29 cmEstimate: € 200 / 300