#285Een lot diverse bodemvondsten, bronzen en ijzeren items.
#300ElyseeEen set van 2 pennen, waarvan 1 vulpen en 1 balpen in originele doos. 14kt 585.
A set of a fountain pen and a ballpoint in original case. 14 kt 585 marked.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#244Henri Joseph PauwelsPeriod: 1903 - 1983“Rustende dame in een Italiaanse setting”, olieverf op doek, getekend H. Pauwels.
"Resting lady in an Italian setting", oil on canvas, signed H. Pauwels.No longer availableDim. 65 x 145 cmEstimate: € 120 / 180 -
#119Georges SteelPeriod: 1923-2010“Jonge Gitano met druiven”. Een schilderij, olieverf op doek, Onderaan gesigneerd en gedateerd 1962.
#716Een gesculpteerd, gepatineerd houten armstoel in Louis XV stijl met te herstofferen zitting.
A sculpted, patinated wooden armchair in Louis XV style with upholstered seat in need of reupholstering.No longer availableDim. 90 x 66 x 52 cmEstimate: € 60 / 80 -
#464Robert ArensPeriod: 1905-1998“La Mairie”. Een schilderij, olieverf op board. Onderaan gesigneerd.
"The Town Hall." A painting, oil paint on board. Signed at the bottom.No longer availableDim. 43 x 55,5 cmEstimate: € 200 / 300 -
#653JWA WubaEen houten Zaanse klok met verguld bronzen sculpturen van leeuwen, Atlas met de wereld in de nek en opschrift; “Nu Elck Syn Sin”. Binnenin gemerkt, midden 20e eeuw.
#14Isidore Meyers“Dorpszicht”. Een tekening gesigneerd Isidore Meyers.
"Village View". A drawing signed Isidore Meyers.No longer availableDim. 32 x 48 cmEstimate: € 30 / 50 -
#255Een uit één stuk hout gesculpteerd beeld van Sint-Rochus met hond.
A sculpture carved from a single piece of wood depicting Saint Roch with a dog.No longer availableDim. h 89 cmEstimate: € 200 / 300 -
#585KashgaiEen oosters handgeknoopt wollen karpet.
An Eastern hand-knotted wool carpet.No longer availableDim. 170 x 110 cmEstimate: € 60 / 80