#439“Ruwe Zee”. Een schilderij, olieverf op paneel.
"Rough Sea." A painting, oil on panel.No longer availableDim. 58 x 58 cmEstimate: € 60 / 100 -
#482Een Chinese gesculpteerde houten kamferkoffer met figuren in het decor.
#475Pilar Gonzalez“Frihetssymfoni”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd. Verso galerij label.
"Surreal seascape". A painting, oil on canvas. Signed at the bottom. Gallery label on the reverse.No longer availableDim. 115 x 88 cmEstimate: € 150 / 250 -
#241Een Belgische staatsiedegen met gegraveerd lemmet. Greep deels bekleed met parelmoer. Lederen schede met messingen uiteinden. Gemerkt bovenaan het lemmet. Gedateerd op het gevest 1902
A Belgian ceremonial sword with engraved blade. Grip partially covered with mother-of-pearl. Leather scabbard with brass ends. Marked at the top of the blade. Dated on the hilt 1902.No longer availableDim. 100 cmEstimate: € 100 / 120 -
#731Een houten gesculpteerd ceremoniële scepter met hoofd en slang versierd. Vermoedelijk Chokwe, Angola, begin 20e eeuw.
A wooden carved ceremonial scepter decorated with a head and snake. Presumably Chokwe, Angola, early 20th century.No longer availableDim. 53 cmEstimate: € 80 / 120 -
#735Een houten wandkastje met 2 deurtjes.
#534Een gesculpteerd eikenhouten kast met centrale spiegel, 4-deurs en 2 laden.
#251Een polychroom houten Mariabeeldje. 19e eeuws.
A polychrome sculpted wooden figure of Mary. 19th century.No longer availableDim. 26,5 cmEstimate: € 80 / 120 -
#651KaiserEen porseleinen vaas op houten sokkeltje in Chinese stijl. Onderaan gemerkt Kaiser, Germany, Ming.
A porcelain vase on a wooden pedestal in Chinese style. Marked Kaiser, Germany, Ming on the bottom.No longer availableDim. h 71 cmEstimate: € 80 / 120