#644Een vaas van Chinees porselein met vierkante doorsnede. Famille verte decor van personages in diverse scènes. Onderaan een merk refererend aan de Kangxi periode.
A Chinese porcelain vase with a square cross-section. Famille verte decoration of figures in various scenes. Mark at the bottom referring to the Kangxi period.No longer availableDim. H. 57,5 cmEstimate: € 100 / 120 -
#170Een 18 K witgouden ring bezet met een parel.
#468Een bronzen beeldje van godin Uma, Cambodia, 16e eeuws.
#677David ÂudinetEen ei-lamp in gevlamd glas, gesigneerd Audinet David, Verrerie d’art Bourboule.
An egg-shaped lamp in flamed glass, signed by Audinet David, Verrerie d’art Bourboule.No longer availableDim. h 31 cmEstimate: € 60 / 80 -
#387Een Chinees porseleinen theepot, meerkleurig met spelende kinderen in het decor. Onderaan gemerkt.
A Chinese porcelain teapot, multicolored with playing children in the decoration. Marked at the bottom.No longer availableDim. 13 cmEstimate: € 40 / 60 -
#84Jos Govaerts“Zoniënwoud”, olieverf op doek, gesigneerd Jos Govaerts.
"Sonian Forest," oil on canvas, signed by Jos Govaerts.No longer availableDim. 80 x 90 cmEstimate: € 120 / 180 -
#526Een zwart gelakte Chinese kast met vier deuren. Figuren in het decor.
#597Een Afrikaans houten, donker gepatineerde buste van een Mangbetu vrouw.
An African wooden, dark patinated bust of a Mangbetu woman.No longer availableDim. 36 cmEstimate: € 60 / 80 -
#490Een 18 kt witgouden ring bezet met een centrale briljant van 0,64 ct. G SI2.
An 18kt white gold ring set with a central brilliant-cut diamond of 0.64 ct. G SI2.No longer availableDim. 3,20 g maat: 57Estimate: € 900 / 1000 -
#54“Zittende dame”. Een tekening, pastel op papier, onderaan gesigneerd.
#637Een tafellamp van glaspasta en koper, gemerkt Tin Chi 1996.
A table lamp in glass paste and copper, marked Tin Chi 1996.No longer availableDim. h 28.5 cmEstimate: € 30 / 50