Other lots in this auction
-
#256Een paar vergulde Lodewijk XV-stijl armstoelen met witte bekleding.
A pair of gilt Louis XV-style armchairs with white upholstery.No longer availableDim. h 105 cmEstimate: € 250 / 350 -
#373Een groot sierstuk gedecoreerd met bloemen en putti van porselein. Italiaans werk.
A large decorative piece adorned with flowers and putti in porcelain. Italian work.No longer availableDim. h 55 cmEstimate: € 30 / 50 -
#70Een 18 K geelgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,50 ct.
Une bague en or jaune 18 kt sertie de brillants d'un poids combiné de +- 0,50 ct.No longer availableDim. 5,22 g maat: 55Estimate: € 500 / 600 -
#499Een houten hoekvitrine met gebogen glazen deur, 2 schabben en messingen monturen.
A wooden corner display cabinet with curved glass door, 2 shelves, and brass mounts.No longer availableDim. 140 x 50 cmEstimate: € 100 / 150 -
#100Chopard Genève Swiss MadeEen 18 karaats witgouden dameshorloge bezet met 9 briljantjes en met 18 karaats witgouden polsband.
An 18 kt white gold lady’s watch set with 9 brilliants and with a 18 kt white gold bracelet.No longer availableDim. 44,70 gEstimate: € 2000 / 2500 -
#470Een paar 18 kt witgouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,24 ct.
A pair of 18 kt white gold earrings set with brilliant-cut diamonds weighing approximately 0.24 ct in total.No longer availableDim. 8,26 gEstimate: € 650 / 750 -
#12Jules Van AelPeriod: 1912-1997“Menigte aan de stadspoort”. Een ets op papier, gesigneerd buiten de plaat en genummerd 2/100.
"Crowd at the city gate". An etching on paper, signed outside the plate and numbered 2/100.No longer availableDim. 49 x 34 cmEstimate: € 40 / 60 -
#158Anton Nelson“Geklede dame met hoofddeksel”. Een buste van zamak.
"Dressed lady with headwear". A bust made of zamak.No longer availableDim. 50cmEstimate: € 300 / 400 -
#253De Porceleyne Claeuw Defts BlauwEen Delfts blauw-wit aardewerken tabakspot met messing deksel. Decor met rokende Indiaan en opschrift “TONCA”. Onderaan gemerkt “De Porceleyne Claeuw”.
A Delft blue and white earthenware tobacco jar with brass lid. Decorated with smoking Native American and inscription "TONCA". Marked "De Porceleyne Claeuw" at the bottom.No longer availableDim. 25 x Ø 17 cmEstimate: € 100 / 150 -
#316Een paar eikenhouten Louis XV stijl stoelen met gesculpteerde details, gobelin zitting en geborduurd floraal decor.
A pair of oak Louis XV style chairs with carved details, tapestry seat, and embroidered floral decor.No longer availableDim. 89 x 45 x 40 cmEstimate: € 100 / 150 -
#361Een Chinese vaas in blauw-wit porselein met krijgers in het decor. Enkele haarlijnscheuren in de bodem.
A Chinese vase in blue and white porcelain with warriors in the decoration. Some hairline cracks in the base.No longer availableDim. h 26 cmEstimate: € 30 / 50 -
#3Een verzilverd koffie- en theestel op bijbehorend dienblad.
A silver-plated coffee and tea set on matching tray.No longer availableDim. h 29 cmEstimate: € 30 / 40

