#490Een halssnoer met bijpassende armband van zilver en met 18 karaats geelgouden tussenstukken en slotjes.
#277Een lot zilver bestaande uit een schaaltje, potje, lepeltje. 800‰
#127Een zilveren melkkannetje, gemerkt 900‰. 255 gram.
A Bohemian crystal vase on a silver base with a monogram 'MH' and the date 21-8-76, marked 830 and other silver hallmarks.No longer availableDim. 830‰ h 24.5 cmEstimate: € 60 / 80
#498Een cloisonné bronzen vaasje met veelkleurig floraal decor. Chinees werk.
A cloisonné bronze vase with a multicolored floral design. Chinese craftsmanship.No longer availableDim. H. 22 cmEstimate: € 40 / 50 -
#692Marie-Rose Coenegrachts‘Zicht op het meer achter de kerk’, olie op doek, gesigneerd M.R. Coenegrachts.
#664Pol MaraPeriod: 1920-1998“Vrouw met bandana”. Een mixed print op papier. Buiten de plaat gesigneerd en genummerd 89/100.
#686Een Chinese piëdestal in hout en marmer.
#206Samuel MartiPeriod: 1922 -Een pendule van verguld brons in Rococo stijl. Rondom versierd met rocailles en acanthus. Wijzerplaat van email op koper. Frankrijk, omstreeks 1900. Gemerkt op het uurwerk. Met sleutel en slinger.
A gilded bronze clock in Rococo style. Decorated all around with seed beads and acanthus. Dial of enamel on copper. France, circa 1900. Marked on the movement. With key and pendulum.No longer availableDim. h:42 cmEstimate: € 250 / 350 -
#105Een glazen luchter met 5 lichtpunten.
#613Een paar veelkleurige bordjes van Chinees porselein met een famille rose decor, één met haar en schilfer. Evenals een Derby bord met een Imari decor, een Japanse compotier, onderaan gemerkt en een Japans Imari bord.
A couple of multi-colored plates made of Chinese porcelain with a famille rose decoration, one with hairline cracks. Also, a Derby plate with an Imari decoration, a Japanese compote dish, marked on the bottom, and a Japanese Imari plate.No longer availableDim. Ø: 20-25 cmEstimate: € 40 / 60 -
#437Coca ColaEen retro Coco Cola lichtreclame.
A retro Coca Cola neon sign.No longer availableDim. 60 cmEstimate: € 60 / 80