#258
Een paar vintage Chinees porseleinen vazen met floraal decor en vergulde armen.
#173
#353
Een lot van 2 vintage gekleurde glaspasta schalen.
A lot of 2 vintage colored glass paste bowls. -
#154Hiroshige UtagawaPeriod: 1797-1858
“Gasten in het pension”, uit de reeks “Gojusan tsugi meisho no zue (zicht op de 53 stations langs de Tokaido)”. Een Japanse houtsnede op papier. Varia opschrift en zegels; Oban; Nishiki-e, gesigneerd; Hiroshige Hitsu, Uitgever; Tsutaya Kichizo, gedateerd; Aratame, Hare year, 7th month 1855.
#229Marco MagisPeriod: 1934 - 1995
"Still life with garlic", a painting, oil on canvas, signed by Marco Magis. -
#118
#165
Een 18 kt geelgouden herenring bezet met een solitair van +- 1 ct.
An 18 kt yellow gold men's ring set with a solitaire diamond of approximately 1 ct. -
#317
Een lot bestaande uit een Chinese bronzen bel en wierookbrander.
A lot consisting of a Chinese bronze bell and incense burner. -
#83
An antique folding field camera with bellows and a Thornton-Pickard Beck symmetrical lens. Circa 1900. -
#145
Een 18 kt geelgouden hanger, horoscoop van een stier.
An 18 kt yellow gold pendant, zodiac sign of a Taurus. -
#288Ets. VAN DER HEYDEN SA.
Een apothekers weegschaal in houten vitrinekast met gewichtjes. Gemerkt Ets. VAN DER HEYDEN SA.
A pharmacist's scale in a wooden display case with weights. Marked Ets. VAN DER HEYDEN SA. -
#163
“Soedanese man”. Een grote marmeren buste, naar het werk van Charles Cordier.
"Sudanese man." A large marble bust, inspired by the work of Charles Cordier.