Other lots in this auction
-
#68Een antieke koperen paardenmuilkorf met lederen riem. Draagt de inscriptie Meir Zu Orglstorf.
An antique copper horse muzzle with leather strap. Bears the inscription; Meir Zu Orglstorf. -
#318Een Chinese dekselvaas met een decor van meubilair en vazen. Niet gestempeld.
A Chinese lidded vase decorated with furniture and vases. Not stamped. -
#353LimogesEen handbeschilderde porseleinen dekselvaas, Limoges-France, naar Chinees voorbeels, op houten sokkel.
A hand-painted porcelain covered vase, Limoges-France, after a Chinese model, on a wooden base. -
#1Een groot koperen beeld van een kemphaan.
A large copper sculpture of a snipe. -
#287Een partij van vier boeken over Antwerpen. Bouwen door de eeuwen heen in Vlaanderen, Stad Antwerpen 3na. Historiek der straten en openbare plaatsen van Antwerpen, Augustin Thys. Bouwstoffen voor de geschiedenis van Antwerpen in de XIXde eeuw. Antwerpen, beeld van een stad, Marijke Seresia & Jef Vanreusel.
A set of four books on Antwerp. Building through the ages in Flanders, City of Antwerp 3rd edition. History of the streets and public places of Antwerp by Augustin Thys. Building materials for the history of Antwerp in the 19th century. Antwerp, an image of a city by Marijke Seresia & Jef Vanreusel. -
#171Een driedelig schouwstel van zwart marmer met gravures in het decor, bestaande uit een pendule en twee cassolettes in de vorm van platte schalen. Eind 19e eeuw.
A three-piece set of black marble with engravings in the decor, consisting of a clock and two cassolettes in the shape of flat dishes. Late 19th century. -
#277‘Maanvissen’, een beeld van meerkleurig porselein met goudaccenten. In de stijl van Eugenio Pattarino, niet getekend.
'Moonfish', a sculpture of multi-colored porcelain with gold accents. In the style of Eugenio Pattarino, not signed. -
#373Catherine Dossogne“Omwikkelde Dame.” Terracotta. Gedateerd 2011. Gesigneerd in potlood.
"Wrapped Lady." Terracotta. Dated 2011. Signed in pencil. -
#55Lot koperen, bronzen en nikkelen munten. Van het einde van de XIXde eeuw tot de jaren 1980. mogelijk België, Bulgarije, Cuba, Duitsland, Frankrijk, Groot-Brittanië, Italië, Joegoslavië, Luxemburg, Polen, Portugal, Rhodesië, Roemenië, Verenigde Staten, Zuid-Afrika, Zwitserland e.a.
Lot of copper, bronze, and nickel coins. From the late 19th century to the 1980s. Possibly from Belgium, Bulgaria, Cuba, Germany, France, Great Britain, Italy, Yugoslavia, Luxembourg, Poland, Portugal, Rhodesia, Romania, United States, South Africa, Switzerland, and others. -
#328Een kortzwaard van Chinese oorsprong, benen handvat en metalen lemmet, schede in kunsthars en koper. Gedecoreerd met draken.
A short sword of Chinese origin, with a bone handle and metal blade, sheath in synthetic resin and copper. Decorated with dragons. -
#332Alphonse MoraPeriod: 1891 - 1977“Dorpszicht met hooischoven”, een schilderij, olieverf op paneel, gesigneerd.
"Village view with haystacks," a painting, oil on panel, signed. -
#142Ernest WelvaertPeriod: 1880 - 1946“Het bewerken van het land”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd. Kleine verfschade aan het doek. Gedateerd 1930.
"The cultivation of the land", a painting, oil on canvas, signed. Small paint damage on the canvas. Dated 1930.

