#23“Moeder en kind”, een beeld in composietsteen naar middeleeuws voorbeeld. Gemonogrammeerd RW.
#370Een lot van 3 zilveren zakhorloge kettingen, 34,60 - 37,88 en 46,78 gram.
#255Monvis Swiss MadeEen 18 kt geelgouden dameshorloge met 18 kt geelgouden polsband.
An 18 kt yellow gold ladies watch with an 18 kt yellow gold bracelet.No longer availableDim. Bruto: 16 gEstimate: € 400 / 500 -
#195Een 18 kt geelgouden schakelarmband met 18 kt geelgouden hanger bezet met een munt van Zuid-Afrika 1965. 917‰, 7,99g.
An 18k yellow gold link bracelet with an 18k yellow gold pendant set with a 1965 South African coin. 917‰, 7.99g.No longer availableDim. 48,70 gEstimate: € 2300 / 2500 -
#6Een massief eikenhouten krukje in Gotische stijl. 18e eeuws.
A solid oak stool in Gothic style. 18th century.No longer availableDim. 46 x 28 x 28 cmEstimate: € 40 / 60 -
#267Wim FlandersPeriod: °1943Een aluminium koersfiets, Flanders Stelvio, grijs, maat 46, 24 versnellingen.
An aluminum racing bike, Flanders Stelvio, gray, size 46, 24 speeds.No longer availableDim. maat 46Estimate: € 100 / 120 -
#211Een massiek eikenhouten legkast met 2 deuren.
#163“Soedanese man”. Een grote marmeren buste, naar het werk van Charles Cordier.
"Sudanese man." A large marble bust, inspired by the work of Charles Cordier.No longer availableDim. 84 x 60 cmEstimate: € 800 / 1200 -
#227Een ovalen bijzettafeltje in verguld hout met glazen blad, Louis XVI stijl.
An oval side table in gilt wood with glass top, Louis XVI style.No longer availableDim. 65 x 72 x 52 cmEstimate: € 50 / 80 -
"Two Apples," a painting, oil on panel, signed R. Boudry.No longer availableDim. 24 x 26 cmEstimate: € 80 / 120