#271Een Chinees aardewerken bord, in de geest van Wan-Li.
A Chinese earthenware plate, in the style of Wan-Li.No longer availableDim. Ø 39 cmEstimate: € 60 / 80 -
#310Een lot 18 kt geelgoud waaronder twee verschillende oorbellen, een kruisje en een ring met fantasiestenen.
A lot of 18 kt yellow gold including two different earrings, a cross, and a ring with fantasy stones.No longer availableDim. 10 gEstimate: € 400 / 500 -
#269Franz De Vadder“Klein Moldavië”. Een schilderij, olieverf op paneel, onderaan gesigneerd, verso met opschrift, getitled en gedateerd 1892.
"Little Moldavia". A painting, oil on panel, signed at the bottom, with inscription on the reverse, titled and dated 1892.No longer availableDim. 14 x 22,5 cmEstimate: € 150 / 250 -
#309“Boslandschap met vergezicht”. Een schilderij, olieverf op doek, 19e eeuw.
"Forest landscape with a view". A painting, oil on canvas, 19th century.No longer availableDim. 50 x 60 cmEstimate: € 120 / 180 -
#12“Bloemstilleven”. Een aquarel op papier, onderaan gesigneerd.
"Flower still life". A watercolor on paper, signed at the bottom.No longer availableDim. 40 x 30 cmEstimate: € 40 / 60 -
#62Armand Apol“Hoeve met winterlandschap”. Een kleurenets door Armand Apol naar een werk van Valerius de Saedeleer. Gesigneerd “Valerius De Saedeleer” en “Grave par Apol, 1930” in de plaat. Getiteld en genummerd buiten de plaat 137/250.
"Farm with Winter Landscape." A color etching by Armand Apol after a work by Valerius de Saedeleer. Signed "Valerius De Saedeleer" and "Grave par Apol, 1930" in the plate. Titled and numbered outside the plate 137/250.No longer availableDim. 64 x 67 cmEstimate: € 100 / 200 -
#34Jaak Van Den SeylberghPeriod: 1884-1960“Provensaals zicht”, een tekening, pastel op papier, gesigneerd J. Van Den Seylbergh.
"Provencal view", a drawing, pastel on paper, signed J. Van Den Seylbergh.No longer availableDim. 37 x 34 cmEstimate: € 60 / 80 -
#398Een set van 4 eikenhouten stoelen met oud gele velours bekleding.
#376Een retro staanlamp, chroom voet en kunststof bolkap.
#25Een medaillon van zilver 800‰ Jerusalem. Amor.
“Blessed child/Kirstkind”, a polychrome porcelain figure, Goebel - M.I. Hummel - 78/6 Tmk3.No longer availableDim. l 28 cmEstimate: € 100 / 150