Other lots in this auction
-
#43
Twee karaffen, een schenkkan en vier borreltjes van kleurloos kristal en glas.
”Deux carafes, une verseuse et quatre verres à goutte en cristal incolore et verre.No longer availableDim. h: 34 cm cmEstimate: € 80/100 -
#142Zinneman
“Hoevelandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Paysage fermier”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 80 x 100 cmEstimate: € 100/120 -
#452Urbain GerloPeriod: Waasmunster 1897-1986
“Avondlandschap”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Paysage en soirée”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 19 x 24 cmEstimate: € 100/160 -
#194
“Femme à la collerette”. Olieverf op doek. Omstreeks 1700. Herdoekt.
”Femme à la collerette”. Huile sur toile. +- 1700. A été retoilée.No longer availableDim. 64 x 50 cmEstimate: € 800/1200 -
#654
Een oude autoreiskoffer van leder met koperen sluitingen. Binnenin twee uitneembare lades.
Coffre ancien d’automobile en cuir. Fermoirs en cuivre. L’intérieur à deux tiroirs amovibles.No longer availableDim. 38 x 85 x 49 cmEstimate: € 80/100 -
#779
Twee paar herinneringsglazen met handvat van kleurloos glas, met gegraveerde namen. Omstreeks 1900.
Deux paires de verres souvenirs avec manche en verre incolore et noms gravés. +- 1900.No longer availableDim. h: 13 cmEstimate: € 40/50 -
#227
“Moeder en kind”. Een houten beeldhouwwerk.
“Mère et enfant”. Sculpture en bois.No longer availableDim. h: 84 cmEstimate: € 30/50 -
#697
Vijf iconen, met voorstelling van de Moeder Gods met aartsengelen, Christus en de apostelen,
(2), De Verrijzenis van Christus. Recent werk.
Cinq icônes la Mère de Dieu aux archanges, le Christ aux apôtres, (2), la Résurrection. Travail contemporain.No longer availableDim. ± 38 x 28 cmEstimate: € 80/120 -
#593
Een plaquette van Chinees porselein met een meerkleurig landschapsdecor.
Une plaquette en porcelaine de Chine à décor de paysage polychrome.No longer availableDim. 55 x 32 cmEstimate: € 260/280 -
#416
Een slagtand in messingen montuur in barokke stijl en gemonteerd als lamp. XIXe eeuw.
Une défense dans une monture en laiton, style Baroque et montée en lampe. XIXième siècle.No longer availableDim. h: 100 cmEstimate: € 80/120 -
#141
“Madonna”. Een beeldje van gepolychromeerd hout op voetstukje. Tweede helft XVIIIe eeuw.
”La Vierge”. Une statue en bois polychrome sur socle . Deuxième moitié du XVIIIième siècle.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 160/180 -
#353Boch
Een driedelig kaststel van blauw en wit aardewerk, waarbij de dekselvaas getooid met een tempelleeuwtje. Onderaan gemerkt. Belgisch werk in opdracht van Royal Sphinx, Holland.
Une garniture de cabinet en trois pièces en faïence bleue et blanche, dont un vase à couvercle décoré d’un lion de temple. Marque sous la base. Travail belge pour Royal Sphinx, Hollande.No longer availableDim. h: 39 x 26 cmEstimate: € 40/60