Similar lots by type
-
#156Een vierdelig zilveren koffie- en theestel in Engelse stijl met ivoren handvatten. De tuiten in de vorm van vogelkop. 800 ‰. Belgische keuren, omstreeks 1900. 1930 g bruto.
Service à café et à thé quatre pièces en argent de style anglais. Anses en ivoire, becs en forme de têtes d’oiseaux. Poinçons belges, 800‰. Vers 1900. 1930 g brut.No longer availableEstimate: € 1000 / 1200 -
#246Een coupe van kleurloos geslepen kristal op een massief zilveren voet. XIXe eeuw. Kleine beschadiging aan de voet. Geen keuren gevonden.
Coupe en cristal taillé incolore sur piédouche en argent massif. XIXe siècle. Petit dégât à a base. Nous n’avons pas trouvé des poinçons.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 200 / 240 -
#376Een lot zilveren bestekken, bestaande uit zeven cocktailvorkjes, een vork en een lepel, een gevogelteschaar en een tweedelig serveerbestek van Tilquin.
Lot de couverts en argent comprenant sept fourchettes à cocktail, une fourchette et une cuillère, une pince à volaille et un couvert de service deux pièces de Tilquin.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#106Een zilveren sierschaal in Lodewijk XV-stijl met ajour vleugel. Vermoedelijk Belgisch, 800‰. Kleine beschadigingen.
Plat décoratif en argent de style Louis XV. Aile ajourée. Probablement belge, 800‰. Petits dégâts.No longer availableDim. ± 490 gEstimate: € 300 / 500 -
#86Een zilveren schotel met een gegraveerd decor. Vermoedelijk Belgisch, 800 ‰.
Plat en argent au décor gravé. Probablement belge, 800‰.No longer availableDim. ± 586 gEstimate: € 300 / 360 -
#725Een lot zilveren voorwerpen, bestaande uit een dames- en een herenhorloge, een potloodkokertje en een siervoorwerpje met een ivoren hondenkopje. We voegen er een zakhorloge aan toe.
Lot de sept objets en argent: une montre homme et une montre dame, un porte mine et un objet décoratif serti d’une tête de chien en ivoire sculpté. Nous ajoutons une montre de poche.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#266Een zilveren siercoupe met een geslepen glazen recipiënt. Duitse keuren, 800 ‰. Omstreeks 1900. 410 g zonder glas.
Coupe décorative en argent à récipient en verre taillé. Poinçons allemands 800‰. Vers 1900. 410 g sans verre.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#163Delheid.Een vijfdelig zilveren toiletstelletje. We voegen er een zilveren suikertang aan toe. Allen gemerkt.
Garniture de toilette cinq pièces en argent. Nous ajoutons une pince à sucre en argent. Chaque pièce marquée.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#224Een vierdelige zilveren koffie- en theestel. Belgische keuren. 950 ‰. Periode 1831 - 1868. Kleine beschadiging.
Service à café et à thé quatre pièces en argent. Poinçons belges, 950‰. Période 1831-1868. Petites usures. 2767 g brut.No longer availableEstimate: € 2000 / 2400 -
#198Een zilveren taartschep met een ajourwerk rond een reliëfdecor met een genretafereel. Nederlandse keur, tweede gehalte (833‰.). Tussen 1814 en 1953.
Pelle à tarte en argent ajourée et décorée d’une scène de genre en relief. Poinçon hollandais, deuxième titre (833‰). Entre 1814 et 1953.No longer availableDim. ± 59 gEstimate: € 40 / 50 -
#209Een paar zilveren kandelaars met drie armen in barokke stijl. Belgisch importmerk van tussen 1831 en 1868. Gemerkt met ‘D’ (Delheid?). 3715 g bruto (verzwaard).
Paire de candélabres en argent de style baroque à trois branches. Poinçon d’importation belge entre 1831 et 1868. Marque “D” (Delheid?). 3715 g brut (alourdis).No longer availableDim. h: 52 cmEstimate: € 1000 / 1500 -
#211Een dekseldoosje van gedreven zilver in barokke stijl op vier pootjes, versierd met putti in reliëf. Binnenin met vermeil.
Boîte couverte en argent repoussé de style baroque. Sur quatre pieds et décorée de putti en relief. L’intérieur en vermeil.No longer availableDim. ± 343 gEstimate: € 120 / 180 -
#306Vier zilveren zoutvaatjes met lepeltjes. In etui. Op één na alle glazen recipiënten gebroken. Vervaagde merken.
Quatre salières aux petites cuillères. Dans un étui. Trois des quatre récipients en verre sont cassés. Poinçons effacés.No longer availableEstimate: € 30 / 40
Other lots in this auction
-
#791Janna Stuurman-Aalbers, Reinold Stuurman. “Kunst-en Antiekveilingen”. Overzichtsboeken met veilingresultaten. Ed. Vonk, Zeist-Holland. Delen 1 t.e.m. 9 (1978-1983) en “Art and Antiques Auctions World-Wide 1981”. 10 boeken.
Janna Stuurman-Aalbers, Reinold Stuurman. “Kunst-en Antiekveilingen”. Répertoires aux résultats de ventes aux enchères. Ed. Vonk, Zeist-Holland. Vol. 1 à 9 (1978-1983) et “Art and Antiques Auctions World-Wide 1981”. 10 livres.No longer availableEstimate: € 50 / 60 -
#552“De dronkaard” Gravure naar een schilderij van Adriaan Brouwer. Brussel 1759.
“L’ivrogne”. Gravure d’après un tableau d’Adriaen Brouwer. Bruxelles, 1759.No longer availableDim. 16 x 13Estimate: € 20 / 30 -
#44Een punchstel van paars glas en verguld metalen monturen, bestaande uit een bowl en acht glazen. Met serveerlepel.
Garniture à punch en verre mauve aux montures en métal argenté comprenant un bol et huit verres. Avec louche.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#184Remy Van SluysPeriod: 1907-1993“Stilleven met champignons”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Nature morte aux champignons”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 41 x 54 cmEstimate: € 100 / 150 -
#474Albert Savery“De Leie in de winter”. Kleurenlitho. Met atelierstempel en buiten de plaat gesigneerd door Roger Hebbelinck en genummerd 320/350.
“Le Lys en hiver”. Litho en couleurs. Avec cachet d’atelier et numéro 320/350 et signature de Roger Hebbelinck hors planche.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#636Een paar levensgrote liggende stenen leeuwen.
Paire de lions couchés en pierre de taille nature.No longer availableDim. H. 77 x L. 152 cmEstimate: € 2000 / 4000 -
#774Bronzen buste van een Chinese krijger op marmeren sokkel.
Buste en bronze d’un guerrier chinois. Sur socle en marbre.No longer availableDim. H 87 cmEstimate: € 1500 / 1600 -
#689“Ochtendnevel”. Zeefdruk. 2/10. Onduidelijk gesigneerd.
“Brume du matin”. Sérigraphie. Numérotée 2/10. Illisiblement signée.No longer availableDim. 55 x 36,5 cmEstimate: € 20 / 30 -
#341Een lot van tien Brusselse tinnen borden. We voegen er een kleiner bord en een bekertje aan toe.
Lot de dix assiettes en étain de Bruxelles. Nous ajoutons une petite assiette et un gobelet.No longer availableEstimate: € 50 / 60 -
#674Frans Croes“Heidezicht”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1986.
“Vue de bruyère”. Aquarelle sur papier. Signée et datée 1986.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#190Een halssnoer met bijbehorende armband van parels en spinel met 18 karaats geelgouden sluitingen.
Collier et bracelet assorti en perles et spinel. Fermoirs en or jaune 18 ct.No longer availableEstimate: € 340 / 360 -
#70Een 18 karaats geel gouden dameszakhorloge versierd met kleine steentjes en een engeltje in email. Begin XXste eeuw.
Montre de dame en or jaune 18 ct décorée de petites pierres et d’un angelot en émail. Début du XXe siècle.No longer availableDim. bruto:14.96 gEstimate: € 250 / 350



