#370Een lot van 3 zilveren zakhorloge kettingen, 34,60 - 37,88 en 46,78 gram.
#147Een set van 6 zilveren kommen gemerkt 916/000 en een onduidelijk keurmerk. Twee kommen hebben een deukje onderaan.
A set of 6 silver bowls marked 916/000 and an unclear hallmark. Two bowls have a dent at the bottom.No longer availableDim. Ø11.5 cm 575 gramEstimate: € 250 / 350 -
#71William Hutton & SonsEen set zilveren kandelaars met de keuren van Sheffield, William Hutton & Sons Ltd., 1911. Met verzwaarde voet.
A set of silver candlesticks with Sheffield hallmarks, William Hutton & Sons Ltd., 1911. With weighted base.No longer availableDim. h 13 cmEstimate: € 100 / 200 -
#380Tavannes watch & CoEen zakhorloge met zilveren kast, Tavannes Watch Co. Gemerkt 0.800. In beschermkistje.
A pocket watch with silver case, Tavannes Watch Co. Marked 0.800. In protective case.No longer availableDim. 800‰ Ø 5.2 cmEstimate: € 80 / 120 -
#45Een lot van vier zilveren servetringen en een zilveren pollepel.
A lot of four silver napkin rings and a silver ladle.No longer availableDim. 325gEstimate: € 150 / 200 -
#141Een lot zilveren bestek, bestaande uit diverse messen, vorken, lepels en opdienlepels. Gemerkt DB (Henri De Bist - Mechelen) 800‰ en DB A. Bijgevoegd lepel en vorkje gemerkt A835 W.
A lot of silver cutlery, including various knives, forks, spoons, and serving spoons. Marked DB (Henri De Bist - Mechelen) 800‰ and DB A. Also included a spoon and fork marked A835 W.No longer availableDim. 3215g - 800‰Estimate: € 1400 / 1600 -
#53Wolfers FréresEen set van 12 zilveren koffielepeltjes in hun originele foudraal. Gemerkt met 3 sterren in een driehoek (Wolfers), 800‰.
#77Een zilveren schaaltje met een oor in de vorm van een slang, gemerkt AP boven een leeuw, een hamer met staf en nog een onleesbaar poincon.
#58Wolfers FréresEen zilveren beker met florale decoratie, draagt een naamopschrift ‘Marthe’ en onderaan gemerkt met 3 sterren in een driehoek (Wolfers), 800‰.
A silver cup with floral decoration, engraved with the name 'Marthe' and marked at the bottom with 3 stars in a triangle (Wolfers), 800‰.No longer availableDim. h 8.5 cm 115 gramEstimate: € 80 / 120
#10Een 18 kt witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,20 ct.
An 18 kt white gold ring set with diamonds with a total weight of approximately 0.20 ct.No longer availableDim. 2,36 gEstimate: € 280 / 350 -
#125Gaetano SciolariEen vintage luster in verchroomd metaal, 18 lichtpunten, Gaetano Sciolari voor S.A. Boulanger. Medio jaren 60.
A vintage chandelier in chromed metal, 18 light points, Gaetano Sciolari for S.A. Boulanger. Mid-1960s.No longer availableDim. h 65 x Ø 38 cmEstimate: € 150 / 250 -
#200Een 18 kt witgouden ring bezet met een centrale smaragd van +- 1,16 ct. en briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,18 ct.
An 18 kt white gold ring set with a central emerald of approximately 1.16 ct. and diamonds weighing around 1.18 ct.No longer availableDim. 7,87 gEstimate: € 1300 / 1500 -
#383Een vogelkooi naar oud voorbeeld.
#75Silver CrossEen vintage poppenwagen uit de jaren ‘60. Zeer goede staat.
#42Lydia De Groof“2 naakten”. Een lot van 2 schilderijen, 1 aquarel op papier en 1 olieverf op gemaroufleerd doek. Onderaan gesigneerd.
"2 nudes". A lot of 2 paintings, 1 watercolor on paper and 1 oil on marouflaged canvas. Signed at the bottom.No longer availableDim. 26 x 22 & 34 x 31 cmEstimate: € 80 / 120 -
#87WiskemannEen lot divers Wiskemann bestek, bestaande uit 17 lepels, 17 vorken en 12 messen. Bijgevoegd ronde dienschaal. Allen gemerkt.
A lot of various Wiskemann cutlery, comprising 17 spoons, 17 forks, and 12 knives. Includes a round serving dish. All marked.No longer availableDim. Ø 35 cmEstimate: € 120 / 180 -
#134“Shoki the Demon Queller”. Een Japanse inkttekening op papier. Bovenaan opschrift.
"Shoki the Demon Queller". A Japanese ink drawing on paper. Inscription at the top.No longer availableDim. 36,5 x 27 cmEstimate: € 150 / 250 -
#208Een massief houten barkast met Gotisch snijwerk en smeedijzeren beslag.
#399Een modernistische spiegel met geslepen spiegelrand.
A modernist mirror with a beveled mirror edge.No longer availableDim. 100 x 70 cmEstimate: € 60 / 90