Other lots by Delheid
-
#475Delheid
Twaalf koffielepeltjes van vermeil. 835‰. Belgisch 1814-1831.
Douze cuillères à café de vermeil. 835‰. Belge 1814-1831.No longer availableDim. 126,65 gEstimate: € 80 / 120 -
#440Delheid
Een zilveren broodmandje gedecoreerd met takken en bloemen. Gemerkt. 800 ‰.
Une corbeille à pain en argent décorée de branchages et de fleurs. Marqué. 800/1000 .No longer availableDim. 379,37 gEstimate: € 100 / 130 -
#131Delheid
Een zilveren vierdelig koffie en theestel met rozen versiering op de deksels en op een zilveren dienblad. 800‰. Gemerkt.
Service à thé et café quatre pièces en argent avec décoration de roses sur les couvercles et sur un plateau en argent. 800‰. Marqué.No longer availableDim. 4,145 gEstimate: € 2400 / 2600
Other lots in this auction
-
#634F. Van Baden
“Hertenstier”. Een gesculpteerd houten beeld. Gesigneerd. Lichte schade aan het gewei.
"Cerf". Une statue en bois sculpté. Signée. Légers dommages aux bois.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 120 / 200 -
#677
Twee designvaasjes van meerkleurig porselein. Eén is onderaan gemonogrammeerd.
Deux vases design en porcelaine multicolore. L'un est monogrammé en bas.No longer availableDim. h: 13 - 15 cmEstimate: € 35 / 40 -
#404
“Vrouwelijk naakt”. Olieverf op doek. Onduidelijk gesigneerd.
"Nu féminin". Huile sur toile. Pas clairement signée.No longer availableDim. 58 x 43 cmEstimate: € 200 / 300 -
#220
Een 18 K witgouden ring bezet met briljanten en diamant baguetten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,12 ct.
Une bague en or blanc 18 kt sertie de brillants et de diamants baguettes d'un poids combiné de +- 1,12 ct.No longer availableDim. 6,15 gEstimate: € 1100 / 1200 -
#573
Een dekselpot van Chinees wit en blauw porselein met vogels en bloemen in het decor.
Pot à couvercle en porcelaine de Chine blanche et bleue à décor d'oiseaux et de fleurs.No longer availableDim. h: 17 cm Ø 16,5 cmEstimate: € 30 / 40 -
#233
Een paar messingen vuurbokken met leeuwenkopjes met ringen.
Une paire de chenets en laiton avec des têtes de lion aux anneaux.No longer availableDim. H:50cmEstimate: € 80 / 120 -
#330Hermin & De Nardi
Twee dameshorloges met 18 K roze gouden kast.
Deux montres de dames avec boîtier en or rose 18 carats.No longer availableEstimate: € 200 / 300 -
#648
Een kandelaar van kleurloos kristal. Gemerkt van Baccarat. Bijgevoegd een gesatineerd kristallen bloem met onleesbaar merk en een gegoten glazen kandelaar met pegeltjes.
Un chandelier de cristal incolore. Marqué de Baccarat. Attaché est une fleur en cristal satiné avec marque illisible et un bougeoir en verre moulé avec des cônes.No longer availableDim. h: 17, 11 & 21 cmEstimate: € 30 / 40 -
#362
Een moderne geëmailleerde aardewerken tegel. Gesigneerd rechts onderaan.
Un carreau moderne en faïence émaillée. Signé en bas à droite.No longer availableDim. 11 x 16,5 cmEstimate: € 75 / 100 -
#221Boch Frères Keramis
Een aardewerken sierjardinière met verguld decor op kobaltblauwe fond. Onderaan gemerkt.
Jardinière d'ornement en faïence à décor doré sur fond bleu cobalt. Marquée en bas.No longer availableDim. h: 18 cmEstimate: € 35 / 45 -
#547
Een lot van zes verschillende kommetjes van Chinees porselein.
Lot de six bols différents en porcelaine de Chine.No longer availableDim. h : 3 - 7,5 cm Ø : 12 - 16 cmEstimate: € 100 / 140 -
#606
Een recente staande klok in eikenhouten kast.
Une horloge grand-père récente dans une gaine en chêne.No longer availableDim. H:240cmEstimate: € 60 / 80