Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een zilveren schoteltje. 835‰. Gedateerd 1911-7-1-1961.
Een zilveren schoteltje. 835‰. Gedateerd 1911-7-1-1961.
Een zilveren schoteltje. 835‰. Gedateerd 1911-7-1-1961.
Delheid

Een zilveren schoteltje. 835‰. Gedateerd 1911-7-1-1961.

Une soucoupe en argent. 835‰. En date du 1911-7-1-1961.
Dim. 334,63 g
SKU: 3008220450.
Auction day: 31 August 2022 19:00
Catalogue #450
Estimate: € 100 / 130
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots by Delheid

  • #475
    Delheid

    Twaalf koffielepeltjes van vermeil. 835‰. Belgisch 1814-1831.

    Douze cuillères à café de vermeil. 835‰. Belge 1814-1831.
    No longer available
    Dim. 126,65 g
    Estimate: € 80 / 120
  • #440
    Delheid

    Een zilveren broodmandje gedecoreerd met takken en bloemen. Gemerkt. 800 ‰.

    Une corbeille à pain en argent décorée de branchages et de fleurs. Marqué. 800/1000 .
    No longer available
    Dim. 379,37 g
    Estimate: € 100 / 130
  • #131
    Delheid

    Een zilveren vierdelig koffie en theestel met rozen versiering op de deksels en op een zilveren dienblad. 800‰. Gemerkt.

    Service à thé et café quatre pièces en argent avec décoration de roses sur les couvercles et sur un plateau en argent. 800‰. Marqué.
    No longer available
    Dim. 4,145 g
    Estimate: € 2400 / 2600

Other lots in this auction

  • #339
    Rafael Gorsen
    Period: °1942

    “Personages”. Twee grafiettekeningen. Gesigneerd en gedateerd ‘87.

    "Personnages". Deux dessins au graphite. Signés et datés '87.
    No longer available
    Dim. 26 x 39 cm & 27 x 21 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #423

    Een vierhoekig bronzen doosje. Midden Afrika.

    Une boîte quadrangulaire en bronze. Afrique centrale.
    No longer available
    Dim. 11 x 16 x 16 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #591

    Drie West-Afrikaanse beeldjes, waarvan één van brons (H. 46 cm), twee van hout (32 en 29 cm), waarvan een Ashanti vruchtbaarheidsbeeldje.

    Trois figurines ouest-africaines, une en bronze (H. 46 cm), deux en bois (32 et 29 cm), dont une figurine de fertilité Ashanti.
    No longer available
    Dim. H:29-46cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #416

    Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijtje.

    Un tapis en laine persan noué à la main.
    No longer available
    Dim. 220 x 140 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #563

    “Vrouwelijk naakt”. Een beeld van aardewerk, gesigneerd.

    "Nu féminin". Une sculpture en grès, signée.
    No longer available
    Dim. 25 x 21 x 17 cm
    Estimate: € 90 / 110
  • #507
    Pierre Lenordez
    Period: 1815 - 1892

    “Angelo”. Een gepatineerd bronzen beeld. Gesigneerd. Met losse marmeren sokkel.

    "Angelo". Une statue en bronze patiné. Signée. Avec socle en marbre amovible.
    No longer available
    Dim. h: 40 cm
    Estimate: € 350 / 550
  • #85

    Een opgezette steenmarter in wintervacht.

    Une fouine empaillée en fourrure d'hiver.
    No longer available
    Dim. h: 30 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #178

    Een groot lot albums met Belgische zegels. - Pax Album met een aantal zegels tussen 1849 en 1943. - Twee Davo-albums met zegels tussen 1849 en 1984, met een aantal velletjes, express-en luchtpost e.d. - 8 Albums met diverse Belgische zegels.

    Un grand lot d'albums avec des timbres belges. - Album Pax avec un certain nombre de timbres entre 1849 et 1943. - Deux albums Davo avec des timbres entre 1849 et 1984, avec un certain nombre de feuilles, express et poste aérienne, etc. - 8 Albums avec divers timbres belges.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 120
  • #109
    Théophile Verstreken
    Period: 1885 - 1963

    “Hoevezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    "Vue de la ferme". Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 74 x 78 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #597
    Val Saint Lambert

    Twee geslepen kelkvazen van resp. donker- en lichtgroen gedubbeld kristal op kleurloze voet. Beide gemerkt met label en onderaan.

    Deux vases calice taillés resp. cristal doublé vert foncé et vert clair sur une base incolore. Les deux marqués avec étiquette et en bas.
    No longer available
    Dim. h: 25 & 28 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #618
    Val Saint lambert

    Drie verschillende vaasjes van gekleurd kristal op voet in lichtgroen, docnkergroen en blauw. De eerste twee gemerkt onderaan.

    Trois vases différents en cristal coloré sur pied en vert clair, vert foncé et bleu. Les deux premiers marqués en bas.
    No longer available
    Dim. h: 20,5, 22,5 & 23 cm
    Estimate: € 90 / 120
  • #636
    Jori

    Een rood lederen designstoel.

    Une chaise design en cuir rouge.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50
View all auction items ›

Veiling van 30 & 31 Augustus 2022

De catalogus is volledig - 700 loten.   Tentoonstelling: Vrijdag 26 & Zaterdag 27 augustus van 10.00u tot 17.00u.

30 August 2022 19:00
31 August 2022 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 31 August 2022 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More