Similar lots by type
-
#298
Een paar Nederlandse zilveren kandelaars, moeilijk leesbare keuren 2de gehalte en maker G.L. (?). Georgian stijl. Datumletter B, waarschijnlijk 1836.
Paire de candélabres en argent hollandais, poinçons partiellement effacés, 2e titre, orfèvre G.L. (?). Style Georgian. Lettre date B, probablement 1836.No longer availableDim. h: 26,5 cm ± 755 gEstimate: € 200 / 300 -
#510Il Bisonte
Twee verschillende zilveren hangers met lederen koord. In originele doos en hoesje.
Deux différents pendentifs à corde en cuir. Dans la boîte et le sachet d’origine.No longer availableEstimate: € 40 / 80 -
#188
Een broodmandje van gedreven en ajour zilver met een decor van drie engeltjes omgeven door bloemenmanden. Gemerkt 800‰ en een W.
Panier en argent repoussé et ajouré à décor repoussé d’angelots entourés de corbeilles de fleurs. Marque 800‰ et “W”.No longer availableDim. 27 x 23,5 cm, 323,89 gEstimate: € 40 / 50 -
#505Longchamp
Een vergulde schakelketting in originele doos.
Chaîne à maillons dorée dans la boîte d’origine.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#535
Twee schakelkettingen waarvan een met hanger in de vorm van een hartje en een klein geldbeugelltje.
Deux chaînes à maillons dont une avec pendentif en forme de coeur et un petit portemonnée.No longer availableDim. 83,25 gEstimate: € 50 / 80 -
#530
Een lot ivoren juwelen waaronder een speld, een halssnoer, een armband, twee hangertjes en een ring.
Lot de bijoux en ivoire dont une épingle, un collier, un bracelet, deux pendentifs et une bague.No longer availableEstimate: € 40 / 80 -
#540
Een paar wit gouden oorbellen.
Paire de boucles d’oreilles en or blanc.No longer availableDim. 1,76 gEstimate: € 150 / 200 -
#307
Twee vermoedelijk Franse bekerhouders van 800‰ zilver.
Deux porte-gobelet en argent 800‰, probablement français.No longer availableDim. h: 7 cmEstimate: € 30 / 40 -
#181
Een zilveren sierstuk met leeuwenkoppen. Engelse keuren.
Pièce décorative en argent à deux têtes de lion. Poinçons anglais.No longer availableDim. h: 15,5 cm ± 670 gramEstimate: € 350 / 380 -
#520
Een lot fantasiejuwelen allerlei en een handspiegeltje.
Lot de bijoux de fantaisie et un petit miroir à main.No longer available -
#525
Twee slavenarmbanden en twee schakelarmbanden en één in de vorm van rammen van zilver. 835 en 925 ‰.
Deux bracelet d’esclave ete deux bracelets à maillon, ainsi qu’un bracelet orné de têtes de bélier en argent 835 et 925‰.No longer availableEstimate: € 100 / 150
Other lots in this auction
-
#374
“Sleepboot in de haven” & “Hoeve aan het water”. Twee etsen, respectievelijk van John Michaux en Albert Baertsoen. Beide gesigneerd buiten de plaat.
“Remorqueur dans le port” et “Ferme au bord de l’eau”. Deux eaux-fortes respectivement par John Michaux et Albert Baertsoen. Signées hors planche.No longer availableDim. 30 x 40 - 40 x 25 cmEstimate: € 60 / 80 -
#30
Een 18 karaats geel gouden ring bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van ± 0,30 ct.
Bague en or jaune 18 ct sertie de diamants de taille ancienne ayant un poids total de ± 0,30 ct.No longer availableDim. 2,20 gEstimate: € 150 / 200 -
#417
Twee paar kandelaars, waarbij één paar van rood koper en één paar van messing.
Deux paires de candélabres dont une paire en cuivre rouge et une paire en laiton.No longer availableDim. H. 25,5 - 17 cmEstimate: € 40 / 60 -
#709Jean Gatien
“Abstracte compositie”. Olieverf op doek. Gesigneerd en met opdracht, 1940.
“Composition abstraite”. Huile sur toile. Signée et avec dédicace de 1940.No longer availableDim. 55 x 45 cmEstimate: € 100 / 120 -
#305
Een 18 karaats wit gouden ketting met een in briolette geslepen hanger van peridot en briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,30 ct.
Chaîne en ro blanc 1 ct et son pendentif taillé en briolette contenant péridot et brillants ayant un poids total de ± 0,30 ct.No longer availableDim. 4,30 gEstimate: € 450 / 550 -
#443
Een lot van vier antieke glazen apothekerspotjes. Met drie extra stoppen.
Lot de quatre pots de pharmacie en verre anciens. Trois bouchons supplémentaires.No longer availableDim. h: 17 cmEstimate: € 40 / 50 -
#483
Een ronde geslepen kristallen coupe, deels groen gekleurd in de massa. Kleine herstelling aan de bovenrand. Gemerkt met label.
Coupe ronde en cristal taillé partiellement coloré vert dans la masse. Petite réparation au bord. Marque avec étiquette.No longer availableDim. Ø 25 cmEstimate: € 60 / 80 -
#238
Een paar antieke percussiepistolen met notenhouten kolf. Met messingen details. XIXde eeuw. Loop gemerkt met een hoofdletter B.
Paire de pistolets à percussion anciens à crosses en noyer. Détails en laiton. XIXe siècle. Canon marqué d’un B.No longer availableDim. L. 36 cmEstimate: € 300 / 350 -
#567
Een grote kokervaas van Chinees porselein met een famille-rosedecor van pioenenstruiken en fazanten.
Grand vase cylindrique en porcelaine de Chine avec décor famille rose de pivoines et de faisans.No longer availableDim. h: 45,5 cmEstimate: € 200 / 300 -
#689Bernard De PooterPeriod: 1883 - 1970
“Kapelletje met bloemen”. Olieverf op doek. Op de verso gesigneerd en gedateerd 1938.
”Chapelle et fleurs”. Huile sur toile. Signée au verso et datée 1938.No longer availableDim. 40 x 30 cmEstimate: € 100 / 150 -
#846
Een handgeknoopte wollen loper.
Couloir d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 304 x 73 cmEstimate: € 80 / 120 -
#819Albert GeudensPeriod: 1869 - 1949
“Interieur Begijnhofkerk te Mechelen” (épreuve d’artiste) en “Begijn bij het raam in het Mechelse begijnhof” (genummerd 164/300). Kleurenetsen. Gesigneerd buiten de plaat.
“Intérieur de l’Eglise du Béguinage de Malines” (épreuve d’artiste) et “Béguine devant la fenêtre dans le Béguinage de Malines” (numérotée 164/300). Deux eaux-fortes en couleur. Signées hors planche.No longer availableDim. 60 x 48 cmEstimate: € 60 / 100