Similar lots by type
-
#540
Een paar wit gouden oorbellen.
Paire de boucles d’oreilles en or blanc.No longer availableDim. 1,76 gEstimate: € 150/200 -
#535
Twee schakelkettingen waarvan een met hanger in de vorm van een hartje en een klein geldbeugelltje.
Deux chaînes à maillons dont une avec pendentif en forme de coeur et un petit portemonnée.No longer availableDim. 83,25 gEstimate: € 50/80 -
#520
Een lot fantasiejuwelen allerlei en een handspiegeltje.
Lot de bijoux de fantaisie et un petit miroir à main.No longer available -
#188
Een broodmandje van gedreven en ajour zilver met een decor van drie engeltjes omgeven door bloemenmanden. Gemerkt 800‰ en een W.
Panier en argent repoussé et ajouré à décor repoussé d’angelots entourés de corbeilles de fleurs. Marque 800‰ et “W”.No longer availableDim. 27 x 23,5 cm, 323,89 gEstimate: € 40/50 -
#298
Een paar Nederlandse zilveren kandelaars, moeilijk leesbare keuren 2de gehalte en maker G.L. (?). Georgian stijl. Datumletter B, waarschijnlijk 1836.
Paire de candélabres en argent hollandais, poinçons partiellement effacés, 2e titre, orfèvre G.L. (?). Style Georgian. Lettre date B, probablement 1836.No longer availableDim. h: 26,5 cm ± 755 gEstimate: € 200/300 -
#525
Twee slavenarmbanden en twee schakelarmbanden en één in de vorm van rammen van zilver. 835 en 925 ‰.
Deux bracelet d’esclave ete deux bracelets à maillon, ainsi qu’un bracelet orné de têtes de bélier en argent 835 et 925‰.No longer availableEstimate: € 100/150 -
#505Longchamp
Een vergulde schakelketting in originele doos.
Chaîne à maillons dorée dans la boîte d’origine.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#181
Een zilveren sierstuk met leeuwenkoppen. Engelse keuren.
Pièce décorative en argent à deux têtes de lion. Poinçons anglais.No longer availableDim. h: 15,5 cm ± 670 gramEstimate: € 350/380 -
#510Il Bisonte
Twee verschillende zilveren hangers met lederen koord. In originele doos en hoesje.
Deux différents pendentifs à corde en cuir. Dans la boîte et le sachet d’origine.No longer availableEstimate: € 40/80 -
#307
Twee vermoedelijk Franse bekerhouders van 800‰ zilver.
Deux porte-gobelet en argent 800‰, probablement français.No longer availableDim. h: 7 cmEstimate: € 30/40 -
#530
Een lot ivoren juwelen waaronder een speld, een halssnoer, een armband, twee hangertjes en een ring.
Lot de bijoux en ivoire dont une épingle, un collier, un bracelet, deux pendentifs et une bague.No longer availableEstimate: € 40/80
Other lots in this auction
-
#17
Een partij aardewerken kerstboomversieringen.
Lot de décorations d’arbre de Noël en faïence.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#135
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,90 ct.
Bague en or blanc 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,90 ctNo longer availableDim. 3,26 gEstimate: € 900/1000 -
#265
Een 18 karaats geel gouden hanger bezet met een Byzantijnse munt met beeldenaar van Justinus I.
Pendentif en or jaune 18 ct serti d’une pièce de monnaie byzantine à l’effigie de Justin I.No longer availableDim. 9,50 gEstimate: € 250/350 -
#335
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht ± 2,39 ct. F. VS1.
Bague en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 2,39 ct. Couleur F. VS1.No longer availableDim. 13,84 gEstimate: € 1800/2000 -
#314Marcel Vaes
“Heidelandschap”. Olieverf op board. Gesigneerd.
“Paysage de bruyère”. Huile sur carton. Signé.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 60/80 -
#720
Een mahoniehouten wandmeubel met legplanken en een driehoekig fronton. Engeland, omstreeks 1900.
Etagère en acajou à fronton triangulaire. Angleterre, fin XIXe siècle.No longer availableDim. b: 109 cmEstimate: € 200/300 -
#198
Zilveren bestek, 800‰. Overwegend XIXde eeuw en Belgische keuren van o.m. Delheid. Tweedelig slabestek met been, 1 koffielepel Londen, medio XIXde eeuw, maker G.A. Een Belgische koffielepel XIXde eeuw, een suikertang met Belgisch importmerk. Een vleesvork en vleesmes met zilveren handvat. 11 oestervorken en 20 oestervorken met andere keuren. 11 geciseleerde visvorken en 5 dito vismessen met Duitse keuren. 38 stuks.
Couvert en argent 800‰. Généralement XIXe siècle aux poinçons belges d’entre autres Delheid. Couvert à salade aux manches en os (deux pièces), 1 cuillère à café Londres, G.A. Cuillère à café belge, pince à sucre, poinçon d’importation belge. Fourchette et couteau à viande à manche en argent. 11 fourchettes à huîtres et 20 fourchettes à huîtres avec différents poinçons. 11 fourchettes et 5 couteaux à poisson ciselés aux poinçons allemands, 38 pièces.No longer availableDim. ± 1550 gEstimate: € 200/300 -
#773
Een porseleinen cachepot met Imari decor van bloemen en vogels in uitsparingen. Onderaan gemerkt met het Gold Imari logo.
Cache-pot en porcelaine à décor Imari de fleurs et d’oiseaux dans des cartouches. Marque sous la base au logo de Gold Imari.No longer availableDim. Ø 30 cmEstimate: € 50/60 -
#589Reno
“Woman and fish” & “Carnaval”. Acryl op board. Beide op de verso gesigneerd en respectievelijk gedateerd 1999 & 2001.
“Woman and fish” et “Carnaval”. Acrylique sur carton. Les deux signés au verso et daté respectivement 1999 et 2001.No longer availableDim. 80 x 80 cmEstimate: € 200/300 -
#25
Een 18 karaats geel gouden hanger bezet met een camee.
Pendentif en or jaune 18 ct serti d’un camée.No longer availableDim. 3,80 g h: 3 cmEstimate: € 200/300 -
#726Fritz Hansen, Denmark
Een met leder beklede Seven chair met armleuningen naar ontwerp van Arne Jacobsen uit de jaren ‘50. Onderaan gemerkt. Lichte slijtage.
“Seven chair” recouverte de cuir aux accoudoirs. D’après Arne Jacobsen des années ‘50. Marque sous la base. Légère usure.No longer availableEstimate: € 140/180 -
#630
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Tapis persan en laine. Noué main.No longer availableDim. 350 x 250 cmEstimate: € 100/120