Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een zilveren sigarettendoos, gemerkt 935/1000 met monogram A.M. en een Dupont aansteker, evelans een zilveren kettinkje met klips.

Een zilveren sigarettendoos, gemerkt 935/1000 met monogram A.M. en een Dupont aansteker, evenals een zilveren kettinkje met clips.

A silver cigarette case, marked 935/1000 with monogram AM and a Dupont lighter, evelans a silver chain with clips.
SKU: 2305230041.
Auction day: 23 May 2023 19:00
Catalogue #41
Estimate: € 40 / 60
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #655

    Een lichtgroene bladvormige schaal , met sticker van Val Saint Lambert uit de tweede helft van de vorige eeuw .

    light green leaf-shaped bowl, with sticker of Val Saint Lambert from the second half of the last century.
    No longer available
    Dim. 15.5 x 48 x 34 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #289
    Declercq

    “Vergezicht over daken met Boerentoren”. Olieverf op doek. Onderaan gesigneerd en gedateerd.

    "View over roofs". Oil on canvas. Signedand dated at the bottom.
    No longer available
    Dim. 48 x 38cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #302
    Martin Wallaert
    Period: °1944

    “Meisje met geit”. Litho. Gesigneerd buiten de plaat.

    "Girl with goat". Lithograph. Signed outside the plate.
    No longer available
    Dim. 45 x 52 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #417

    Een lot van 4 Chinese porseleinen borden.

    A lot of 4 Chinese porcelain plates.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50
  • #381

    Een paar miniatuur kalebasvaasjes van Chinees porselein met decor van rood en blauw bloemendecor.

    A pair of Chinese porcelain miniature gourd vases with a red and blue flower decoration in Imari style.
    No longer available
    Dim. 11,5 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #696

    Een lot van 3 houten voetbankjes met gestoffeerde bekleding, waarvan 1 met gobelin.

    Lot of 3 footstools with upholstery. One with tapestry.
    No longer available
    Dim. 18 x 33 x 27cm
    Estimate: € 30 / 35
  • #355

    Een kunststoffen bureaumeubel uit de jaren 60 van de vorige eeuw naar de Boby trolley van Joe Colombo .

    A plastic piece of office furniture from the sixties, based on the Boby Trolley by Joe Colombo.
    No longer available
    Dim. 78 x 40 x 42 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #119
    Henri Joseph Pauwels
    Period: 1903 - 1983

    Een schilderij , olie op doek met de voorstelling van een interieur .

    A painting , oil on canvas , depicting an interior .
    No longer available
    Dim. h 65 x l 79 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #286

    Een gebeeldhouwd houten kamerscherm met vier panelen. Opengewerkt en gepolychromeerd.

    A carved wooden screen decorated with 4 panels. Polychrome painting.
    No longer available
    Dim. 161 x 208 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #570
    Chanel

    Een zijden sjaal met chainlink decor, gemerkt Chanel.

    A silk scarf with chainlink decor, marked Chanel.
    No longer available
    Dim. 90 x 90cm
    Estimate: € 275 / 325
  • #315
    CLJ Sestle

    Een Art-Deco stijl lampje van een kindje gemerkt CLJ Sestle met een bal in glaspasta gemerkt France.

    An Art-Deco style lamp of a child marked CLJ Sestle with a ball in glass paste marked France.
    No longer available
    Dim. 23 x 20 cm
    Estimate: € 45 / 55
  • #271

    Een Tiffany tafellamp met een rozendecor op de kap en bronzen voetje .

    A Tiffany table lamp with a rose decor on the shade and bronze base.
    No longer available
    Dim. h 35 cm
    Estimate: € 80 / 120
View all auction items ›

Veiling van 23 & 24 mei 2023

Veiling volledig: 705 loten. Tentoonstelling: vr. 19 & zat. 20 mei van 10.00u tot 17.00u

23 May 2023 19:00
24 May 2023 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 23 May 2023 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More