#597ScailmontEen uraniumglazen toiletset bestaande uit 8 stuks. Enkele schilfers aan de onderrand.
A uranium glass toilet set consisting of 8 pieces. Some flakes on the bottom edge.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#441Een polychrome Chinees porseleinen vaas. Decoratie met figuren.
A polychrome Chinese porcelain vase. Decoration with figures.No longer availableDim. h 60 cmEstimate: € 80 / 100 -
#475Kooiluchter van messing en met oranje en groene glazen vruchten versierd in de geest van Baguès. Jaren 60-70.
#169Een groot formaat spiegel met houten lijst en gesculpteerde details in zilvertoon geschilderd.
A large format mirror with wood frame and sculpted details painted in silver tone.No longer availableDim. 169 x 90cmEstimate: € 160 / 180 -
#398Een set van 2 Chinese vazen met de afbeelding van 3 jongedames .
#44Charles Trumper“Rivierzicht met koppel in boot.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
#307Een lot van 2 koperen kandelaars, 3-potig, en 2 koperen lampadaires.
A lot of 2 copper candlesticks 3-legged, and 2 copper lampadaires.No longer availableDim. 50 cmEstimate: € 50 / 80