#556IsfahanEen handgeknoopt Perzich wollen tapijt.
A hand-knotted Persian wool rug.No longer availableDim. 202 x 142 cmEstimate: € 240 / 380 -
#162Een gevarieerd lot bestek met zilveren heften.
#503Een grote verzilverd metalen luchter met achttien armen versierd met rammen koppen en kristallen pendeloques. Gemerkt.
#311Val Saint LambertEen lot van vier stuks gegoten kristal, waaronder twee vazen, een kandelaar, en een schaal. Rood, met één stuk groen.
A lot of four pieces of cast crystal, including two vases, a candlestick and a bowl. Red, with one piece of green.No longer availableDim. h 36 cmEstimate: € 70 / 100 -
#169Een groot formaat spiegel met houten lijst en gesculpteerde details in zilvertoon geschilderd.
A large format mirror with wood frame and sculpted details painted in silver tone.No longer availableDim. 169 x 90cmEstimate: € 160 / 180 -
#228Vic Gentils“Apostolorum Limina”. Bronzen drieluik. Gesigneerd en met opdracht aan Paus Paulus VI. D.D. 1975
“Apostolorum Limina”. Bronze triptych. Signed and dedicated to Pope Paul VI. D.D. 1975No longer availableEstimate: € 240 / 300 -
#241Een bronzen kruis in de vorm van bladeren.
#29W.M.F.Een verzilverd metalen sigarettendoosje, onderaan gemerkt.
A silver-plated metal cigarette box, marked at the bottom.No longer availableDim. h 5 x 13 x 17 cmEstimate: € 20 / 30 -
#438Een polychroom Japans porseleinen vaas met bloemendecor en dekselknop in de vorm van een hond.
A polychrome Japanese porcelain vase with floral decoration and lid knob in the shape of a dog.No longer availableDim. h 73 cmEstimate: € 40 / 50