#492Paul Tuerlinckx“Stilleven met maïs.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
#159Een dessertbestek voor 18 personen met zilveren heften gemerkt 800 en met Duitse zilverkeuren.
#642Een moderne glazen vaas met gesluierd patroon in de massa.
A modern glass vase with a veiled pattern in the mass.No longer availableDim. 23 x Ø15cmEstimate: € 40 / 60 -
#379“Moeder en kind op het strand, 63 maal.” Olieverf op 63 doekjes.
“Mother and child on the beach, 63 times.” Oil on 63 canvases.No longer availableDim. 76 x 80 cmEstimate: € 80 / 120 -
#152Victor DolphynPeriod: 1909-1992“Portret van dame in stoel.” Gedateerd ‘42. Gesigneerd.
#668Een lot van 5 kunstboeken, diverse thema’s schilderkunst.
A lot of 5 art books, various themes painting.No longer availableEstimate: € 25 / 35 -
#660Een salontafel met vergulde metalen poten met groen marmeren blad (licht beschadigd).
#331Een paar kandelaars van kleurloos kristal. Gemerkt Val Saint-Lambert.
#502Een glas in lood raam.
A stained glass window.No longer availableDim. 135 x 105cmEstimate: € 60 / 80 -
#93Een klokstel van gedreven koper, met twee rijkelijk gedecoreerde cassolettes.
A clock set of hammered copper, with richly decorated cassolettes.No longer availableDim. h 52 cmEstimate: € 300 / 400 -
#281Castleton & CoEen zwarte hoge hoed, gemerkt Castleton & Co London, met bijhorende doos.
A black top hat, marked Castleton & Co London, with matching box.No longer availableEstimate: € 50 / 70