#441Een polychrome Chinees porseleinen vaas. Decoratie met figuren.
A polychrome Chinese porcelain vase. Decoration with figures.No longer availableDim. h 60 cmEstimate: € 80 / 100 -
#644Jan Bosschaert“Duivels vandalisme.” Litho, buiten de plaat gesigneerd. Genummerd 132/150.
“Devilish vandalism.” Lithograph, signed outside the plate. Numbered 132/150.No longer availableDim. 47,5 x 47,5 cmEstimate: € 75 / 100 -
#595Een koppel vazen van gevlamd meerkleurig glas , vermoedelijk Verreries de Scialmont. 1 heeft een kleine randschilfer.
A pair of flamed multicolored glass vases, presumably Verreries de Scialmont. 1 has a small edge flake.No longer availableDim. h 43 cmEstimate: € 60 / 100 -
#393Een lot van 2 Afrikaanse houten sierzwaarden.
#286Een gebeeldhouwd houten kamerscherm met vier panelen. Opengewerkt en gepolychromeerd.
A carved wooden screen decorated with 4 panels. Polychrome painting.No longer availableDim. 161 x 208 cmEstimate: € 80 / 120 -
#555KaradjaHandgeknoopt wollen loper.
#305Een lot van 2 vijzels waaronder 1 oude gietijzeren en 1 messing replica .
#411Een bronzen kruis met bergkristal in het midden. Gemerkt 532.
A bronze cross with rock crystal in the middle. Marked 532.No longer availableDim. 25 x 23 cmEstimate: € 40 / 50 -
#569Rik SlabbinckPeriod: 1914-1991“Lentebloesem”. Litho. Gesigneerd buiten de plaat.
"Spring Blossom". Lithograph. Signed outside the plate.No longer availableDim. 55 x 71 cmEstimate: € 100 / 120 -
#575Een notenhouten bijzetmeubeltje met lade en gallerij. Met bloemdecor.
A walnut side furniture with drawer and gallery. With floral decor.No longer availableDim. h 70 cmEstimate: € 120 / 200 -
#184Drie grafische werken: A. Danse, “Le Satyre et le Paysan d’après Jordaens”, ets. Voyer, “Bethzabée aux Bains”, ets. Jan Duchêne 1976, “De Gratiën”, tekening.
Two etchings and a drawing: A. Danse, “Le Satyre et le Paysan d’après Jordaens”, etching. Voyer, “Bethzabée aux Bains”, etching. Jan Duchêne 1976, “De Gratiën”, drawing.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#506Kashmir BidjarHandgeknoopt wollen tapijt.
Handmade wool carpet.No longer availableDim. 300 x 193 cmEstimate: € 100 / 120