#299Een set van 3 kristallen vazen waarvan 2 gekleurde.
A set of 3 crystal vases, 2 of which are colored.No longer availableDim. h 28 cmEstimate: € 175 / 225 -
#491Betty WachsstockEen bronzen beeld van 2 dames rug tegen rug zittend en gesigneerd B. Wachsstoch ‘89 , 3/7 .
A bronze sculpture of 2 ladies sitting back to back and signed B. Wachsstoch '89, 3/7.No longer availableDim. 22 x 51 x 25 cmEstimate: € 250 / 350 -
#214W.O. Johann“Mediterraan landschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#93Een klokstel van gedreven koper, met twee rijkelijk gedecoreerde cassolettes.
A clock set of hammered copper, with richly decorated cassolettes.No longer availableDim. h 52 cmEstimate: € 300 / 400 -
#117“Allegorie op de arbeid.” Zamakken beeld, op onyxen sokkel.
#388Een Chinees cloisonné vaasje op houten sokkel.
#576Een paar gesculpteerde houten armstoelen met gestoffeerde zitting en rug.
A pair of sculpted wooden armchairs with upholstered seat and back.No longer availableDim. 92 x 67 x 58cmEstimate: € 50 / 100 -
#582LallemandPeriod: 1809-1892Een schilderij , olieverf op paneel getekend en gedateerd 1960 , getiteld “Le Soulard“.
#503Een grote verzilverd metalen luchter met achttien armen versierd met rammen koppen en kristallen pendeloques. Gemerkt.
#429“Abstract met rose.” Zeefdruk. E.A.
“Abstract with rose.” Screen printing. EANo longer availableDim. 48 x 38 cmEstimate: € 80 / 120 -
#354Een Chinese sokkel van hardhout en marmer.
Chinese hard wooden stool with marble top.No longer availableDim. h 46 cmEstimate: € 80 / 120