#266Een houten Lodewijk XV stijl marqueterie schrijftafeltje met uitschuifbaar blad, kunstbronzen elementen en bloemdetails in het decor.
A small writing table with veneer and marquetry. Louis XV styleNo longer availableDim. 72 x 84 x 47cmEstimate: € 150 / 200 -
#56Een paar houten Art Deco bijzettafeltjes.
A pair of side tables in Art deco style.No longer availableDim. 37 x 46 x 40cmEstimate: € 175 / 225 -
#634Een stuk koraal met houten sokkel.
A piece of coral with a wooden base.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#100Een 18 karaats witgouden ketting met hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,62 ct.
An 18 carat white gold necklace with a pendant set with brilliants with a combined weight of +- 0.62 ct.No longer availableDim. 6,90 gEstimate: € 1000 / 1200 -
#639Een blauw-wit Chinees porseleinen schotel met Wanli-decor.
#695Een bijzetmeubeltje met 1 lade en een marmeren blad.
#466Een lange glazen eettafel met chroom onderstel en bijzettafeltje.
#44Charles Trumper“Rivierzicht met koppel in boot.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
#628Een vaas en een coupe van kleurloos kristal, omstreeks 1960.
A vase and a coupe of colorless crystal, circa 1960.No longer availableDim. 25 en 10 cmEstimate: € 30 / 40 -
#418Een Afrikaans masker van gesculpteerd hout, Igbo, Nigeria.
An African mask in carved wood, Igbo, Nigeria.No longer availableDim. 32cmEstimate: € 50 / 70