#496HerizEen handgeknoopt Perzich wollen tapijt.
A hand-knotted Persian wool rug.No longer availableDim. 325 x 231 cmEstimate: € 260 / 420 -
#91‘Muzikanten.” Twee bronzen beeldjes op roze marmer. Dragen handtekening.
#345Een houten haltafeltje met marmeren blad en 1 lade.
#628Een vaas en een coupe van kleurloos kristal, omstreeks 1960.
A vase and a coupe of colorless crystal, circa 1960.No longer availableDim. 25 en 10 cmEstimate: € 30 / 40 -
#210Een 18 karaats witgouden ring bezet met een solitair van +- 0,57 ct.
An 18 carat white gold ring occupies a solitaire of +- 0.57 ct.No longer availableDim. 3,95 gEstimate: € 1000 / 1200 -
#589“De Omhelzing”. Oieverf op paneel. Getekend Mon Gelper ‘83 .
#191“Twee Panters”. Een bronzen beeld van twee panters in lijn.
#490Mont BlancEen zilveren armband in originele doos. 925‰. Gemerkt.
#115Prada MilanoEen Prada lederen handtas in taupe kleur met originele stofzak.
A Prada leather handbag in taupe color with original dust bag.No longer availableEstimate: € 440 / 480 -
#249Paul Tuerlinckx“International 51 - Te Mechelen.” Aquarel op papier. Gesigneerd.
#425Een set van 2 Japanse draagkoffers voor voedsel .
#196Een marqueterie commode Louis XV stijl met 3 laden en marmeren blad. Steunend op bronzen leeuwenpoten. Her en der kleine fineerschade.
A marquetry commode Louis XV style with 3 drawers and marble top. Resting on bronze lion feet. Small veneer damage here and there.No longer availableDim. 89 x 130 x 53cmEstimate: € 200 / 280