#402
“Zeehond”. Een bronzen beeldje.
#553
Twee verschillende borden van blauw en wit Chinees porselein.
#77Val Saint Lambert
Een ronde vaas van kleurloos en groen kristal. Zonder merk.
#297Couesnon, Paris
Een Franse koperen jachthoorn.
#302
Een lot van twaalf antieke kleurloos glazen apothekerspotten.
#369
“Muisjes”. Een paar studietekeningen. Inkt op papier. Dragen een handtekening
#547
Een lot van zes verschillende kommetjes van Chinees porselein.
#269Raf CoorevitsPeriod: °1934
Vier potloodstudies in één lijst.
#674
Een gefineerd bijzetkastje met een lade en twee deurtjes in de vorm van een rij boeken in trompe-l’oeil.
Meuble d'appoint en placage à un tiroir et deux portes en forme d'enfilade de livres en trompe-l'oeil.No longer availableDim. h 74 cmEstimate: € 40/60 -
#555
Tien verschillende ronde sierdoeken en 40 kleine sierdoekjes van naaldkant.
#426
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijtje.
#261Val Saint Lambert
Een vaas van geslepen en blauw gedubbeld kristal. Onderaan gemerkt.
Vase en cristal taillé et doublé bleu. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 80/120