Other lots in this auction
-
#277Een vaas van gekleurd glas.
Un vase en verre coloré.No longer availableOnline onlyDim. h: 33 cmEstimate: € 25 / 30 -
#114Maria Innocentia Hummellot van 2 Hummels;-Hum 555, Eins, zwei, drei - One, two, three - #1020, gesign onderaan, in originele doos-Hum 549/3/0 - Ein süßer Trost, A sweet offering, #144, gesign onderaan, in originele doos
lot of 2 Hummels; -Hum 555, Eins, zwei, drei - One, two, three - #1020, signed at the bottom, in original box -Hum 549/3/0 - Ein süßer Trost, A sweet offering, #144, signed at the bottom, in original boxNo longer availableOnline onlyDim. 10cmEstimate: € 50 / 80 -
#106Lladro“De conversatie.” Porseleinen beeldje, gedateerd 1980.
“The conversation.” Porcelain figurine, dated 1980.No longer availableOnline onlyDim. h 18 cmEstimate: € 40 / 60 -
#283Een officier, een beeld van biscuit (één vinger ontbreekt).
An officer, a sculpture of biscuit (one finger is missing).No longer availableOnline onlyDim. h: 32 cmEstimate: € 35 / 45 -
#260Een groot lot glas en kristal 11 items, met karaffen, vazen en schalen, kleurloos en gekleurd.
A large lot of glass and crystal 11 items, with decanters, vases and bowls, colorless and colored.No longer availableOnline onlyDim. L.24 cmEstimate: € 25 / 35 -
#2Een Chinees porseleinen vaas met afgeplatte buik. Polychroom decor met bloemen.
A Chinese porcelain vase with a flattened body. Polychrome decor with flowers.No longer availableOnline onlyDim. h 28 cmEstimate: € 80 / 120 -
#199Een balustervaas van Chinees porselein met Cantondecor.
A Chinese porcelain baluster vase with Canton decor.No longer availableOnline onlyDim. h: 48 cmEstimate: € 40 / 50 -
#217Een groot houten dienblad.
No longer availableOnline onlyDim. 80 x 50 cm -
#206Een paar engeltjes van verguld plaaster. Eén vleugel kapot. We voegen er een kleine wandconsole aan toe.
No longer availableOnline onlyDim. h: 40 cm -
#235HutschenreutherTheeserviesje van blauw en zilvergekleurd porselein. Theepot, melkpot, suikerpot, zes kopjes en zes schoteltjes. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. H: 5-25 cm -
#294Drie verschillende vaasjes van Nanking-aardewerk,waarbij een dekselvaasje en een lampenvoet. Deksel gerestaureerd.
Trois vases différents en faïence de Nankin, dont un vase à couvercle et un pied de lampe. Couvercle restauré.No longer availableOnline onlyDim. h: 38 - 26,5 cmEstimate: € 60 / 100 -
#115Val Saint LambertEen paar kandelaars met vier lichtpunten van kleurloos geslepen kristal.
pair of four-light candlesticks in clear cut crystal.No longer availableOnline onlyDim. h 9,5 cmEstimate: € 30 / 45




