Other lots in this auction
-
#252Een geslepen kleurloos kristallen stolp op schotel. Randschade.
Une cloche en cristal incolore taillé sur une soucoupe. Bord endommagé.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 23 & 16 cmEstimate: € 20 / 30 -
#197Een lot Imari porselein bestaande uit een vaas met deksel en divers decor versierd en kaarsenhouden.
No longer availableOnline onlyDim. H: 7-24 cm -
#172Een messing lampadaire met kap en 2-lichtpunten, steunend op 3 klauwpoten.
A brass lampadaire with shade and 2 light points, resting on 3 claw feet.No longer availableOnline onlyDim. 162 x Ø 50 cmEstimate: € 40 / 60 -
#185Een paar eikenhouten armstoelen met lederen bekleding (letsel aan het leder).
Paire de fauteuils en chêne recouverts de cuir (usures au cuir).No longer availableOnline onlyDim. H:105 cmEstimate: € 80 / 100 -
#120Een lot van twee geslepen kleurloos kristallen asbakken, waarbij de hoge gemerkt van Sèvres en de lage van Val Saint Lambert (Lichte schade aan de hoekjes). We voegen er een kleurloos glazen asbak aan toe.
A lot of two cut colorless crystal ashtrays, the high one marked Sèvres and the low one Val Saint Lambert (Slight damage to the corners). We add a colorless glass ashtray.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 15 & 22 cmEstimate: € 25 / 35 -
#173Val Saint-LambertEen paar kleurloze kristallen kandelaars. Onderaan gemerkt.
A pair of colorless crystal candlesticks. Marked at the bottom.No longer availableOnline onlyDim. H. 12 cmEstimate: € 25 / 50 -
#247Een verzilverde punchbowl op schotel, de randen versierd met druivenranken.
No longer availableOnline onlyDim. Ø 45,5 cm H. 22,5 cmEstimate: € 60 / 100 -
#17lot van 3 glazen windlichten, 2 met goud/zilver - 1 met zwarte decoratie, afgebeeld bostafereel met bomen en herten.
lot of 3 glass lanterns, 2 with gold/silver - 1 with black decoration, depicting a forest scene with trees and deer.No longer availableOnline onlyDim. h 12,5 x Ø 10 cmEstimate: € 40 / 50 -
#183Commode met drie laden van gefineerd hout in transitionele stijl. Marmeren blad. Begin XXste eeuw (blad gebroken).
Commode à trois tiroirs en bois plaqué de style transitionnel. Feuille de marbre. Début XXème (tablette cassée).No longer availableOnline onlyDim. 80 x 77 x 38 cmEstimate: € 40 / 60 -
#257Een lot van 6 kristallen vazen met divers decor, kleur en grootte, waarvan 1 gemerkt Val Saint Lambert.
A lot of 6 crystal vases with various decor, color and size, of which 1 marked Val Saint Lambert.No longer availableOnline onlyDim. H: 10-35 cmEstimate: € 80 / 100 -
#275Een lot van 3 boeken mbt illustratie.
A lot of 3 books with regard to illustration.No longer availableOnline onlyDim. 37 x 27 cmEstimate: € 30 / 40 -
#91Limoges FranceEen Limoges porseleinen schaaltje op drie vergulde pootjes met bloem decor versierd.
A Limoges porcelain dish on three gilded legs decorated with flower decor.No longer availableOnline onlyDim. 8 cm x Ø 20 cmEstimate: € 25 / 35




