#182Houten kinderstoeltje.
#207Een blikken speelgoedkeukentje en een plastic flipperspel.
No longer availableOnline only -
#143Een vaas van Satsuma-aardewerk. Gat in de bodem.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 80 -
#184Een vaas van geslepen kleurloos kristal. Kleine schilfer.
#104Een vergulde bronzen jardinière, stijl barok met puti’s. Schaal ontbreekt. Meerdere herstellingen.
A gilded bronze jardinière, baroque style with putis. Scale is missing. Multiple repairs.No longer availableOnline onlyDim. h 16,5 cmEstimate: € 30 / 40 -
No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 60 -
#267Een paar messingen vuurbokken met leeuwenkopjes met ringen.
Une paire de chenets en laiton avec des têtes de lion aux anneaux.No longer availableOnline onlyDim. H:50cmEstimate: € 80 / 120 -
#101Een Boheems kristallen vaas, rood in de massa.
A Bohemian crystal vase, red in the mass.No longer availableOnline onlyDim. h 25,5 cmEstimate: € 40 / 50