#202H. Joosten
#296
#42Fons Callens
#648
#236
Een houten gesculpteerde console met marmeren tafelblad.
#21
Een lot van drie Afrikaanse miniatuur maskers in aardewerk.
#582
Een bronzen tafellamp met gesculpteerd beeld van een stier en hoorns uit been.
#455Franck Robichez
“E.W.”. Een gepatineerd rechthoekig stalen console. Bovenaan gesigneerd. Ontwerp door Franck Robichez, medio 2005.
"E.W.". A patinated rectangular steel console. Signed at the top. Designed by Franck Robichez, mid-2005.No longer availableDim. 80 x 30 x 80 cmEstimate: € 600/800 -
#293
Een brandweerhelm van Gallet, France. Toegevoegd twee brandweer-kepies.
#197
#305
Een messing schaal met kaarsenhouders in de vorm van twee middeleeuwse figuren.
#277Elté - Léon Texeraud LimogesPeriod: 1923-1930
“Pierrot”. Een Frans porseleinen poederdoosje. Bovenaan gesigneerd “Elté” en onderaan gemerkt.
"Pierrot". A French porcelain powder box. Signed "Elté" on top and marked on the bottom.No longer availableDim. 6 x Ø13 cmEstimate: € 80/120