Other lots by Roskopf Patent
-
#615Roskopf Patent
Drie zakhorloges remontoirs dubbele kast. Genummerd en gedateerd.
Trois remontoirs à double boîtier. Numérotés et datés.No longer availableEstimate: € 100/150 -
#660Roskopf Patent
Een gegraveerde art deco zakhorloge remontoir.
Remontoir art déco à boîtier gravéNo longer availableEstimate: € 50/100 -
#650Roskopf Patent
Een zakhorloge remontoir dubbele kast. Médaille d’or Genève. Genummerd.
Remontoir à double boîtier. Médaille d’or Genève. Numéroté.No longer availableEstimate: € 50/100
Similar lots by type
-
#60Les must de Cartier
Een vergulde aansteker in originele doos.
Allumeur doré dans sa boîte d’origine.No longer availableEstimate: € 100/150 -
#550
Een zilveren horlogeschakelketting met hanger bezet met een citrine.
Gourmet en argent au pendentif serti d’une citrine.No longer availableEstimate: € 150/250 -
#490
Vier korte verschillende horlogekettingen, twee met hangers.
Quatre gourmets courts différents, dont deux avec pendentifs.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#20
Vier van verschillende merken dameshorloges met lederen polsband. Gedragen.
Quatre montres de dames de différentes marques et aux bracelets en cuir. Portées.No longer availableDim. 10,85 gEstimate: € 40/80 -
#768
Een mahoniehouten bijzettafeltje met klapblad. Tijdperk Victoria.
Guéridon en acajou à abattant. Epoque Victoria.No longer availableDim. B 80 cmEstimate: € 80/120 -
#30
Een lot van negen gebruikte sigarettenaanstekers waarvan één Dupont en twee Saromes.
Lot de neuf allumeurs dont un par Dupont et deux par Sarome.No longer availableEstimate: € 100/150 -
#45
Een lot 14 karaats geel goud waaronder ringen en hangers.
Lot d’or jaune 14 ct dont bagues et pendentifs.No longer availableDim. 15,63 gEstimate: € 200/250 -
#756
Een Victoriaanse secretaire van mahoniehoutfineer met drie laden achter een klapblad en bovenaan drie laden, binnenin te ontgrendelen.
Secrétaire en placage d’acajou ouvrant à un abattant cachant trois tiroirs et à trois tiroirs vers le haut, avec fermoir à l’intérieur.No longer availableDim. b: 99 cmEstimate: € 180/240 -
#5
Twee schakelkettingen en vier slavenarmbanden van zilver.
Deux chaînes à maillons et quatre bracelets d’esclave en argent.No longer availableDim. 65,50 gEstimate: € 50/100 -
#135
Een 18 karaats wit gouden hanger in de vorm van een dubbele adelaar.
Pendentif en or blanc 18 ct en forme d’un aigle double.No longer availableDim. 26,77 gEstimate: € 550/650 -
#784
Een ovale bijzettafel van eikenhout, versierd met sober inlegwerk.
Table d’appoint ovale en chêne, sobrement incrustée.No longer availableEstimate: € 60/80 -
#10
Een 18 karaats geel gouden armband en een driekleurige ring van 18 karaat.
Bracelet en or jaune 18 ct et bague tricolore 18 ct.No longer availableDim. 5,02 gEstimate: € 120/150 -
#145
Een 18 karaats wit gouden ketting met twee ijsschaatsen als hangers.
Chaîne en or blanc 18 ct avec deux pendentifs en forme de patins.No longer availableDim. 10,85 gEstimate: € 250/350 -
#600
Vijf verschillende zilveren horlogekettingen, twee met hangers in de vorm van een hoefijzer.
Cinq différents gourmets en argent, deux avec pendentifs en forme de fer à cheval.No longer availableEstimate: € 50/100 -
#375
Een lange moderne wandconsole.
Longue console moderne en bois noirci.No longer availableDim. b: 250 cmEstimate: € 100/120 -
#402
Een opgezette jachttroffee van een reebok.
Tête de cerf. Trophée de chasse empaillé.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#90S.T. Dupont Paris
Een vergulde aansteker in originele doos.
Allumeur doré dans sa boîte d’origine.No longer availableEstimate: € 100/150 -
#525
Vijf verschillende horloge schakelkettingen met hangers in de vorm van een kompas, fotohouder en half edelstenen.
Cinq gourmets différentes aux pendentifs en forme d’une boussole, d’une porte-photo et des pierres semi-précieuses.No longer availableEstimate: € 80/150 -
#208Frans Van Immerseel
“Advocaten en wielen dienen goed gesmeerd”. Een glas-in-loodraam. Gesigneerd en gedateerd 1972.
“Advocaten en wielen dienen goed gesmeerd”. Vitrail. Signé et daté 1972.No longer availableDim. 165 x 194 cmEstimate: € 300/500 -
#440
Twee verschillende landkaartmeters, pennemessen, een klokje. Enz.
Deux différents curvimètres, des couteaux de poche, une pendulette etc.No longer availableEstimate: € 50/100 -
#25
Een 18 karaats geel gouden hanger, ring en één oorbel bezet met saffier.
Pendentif, bague et une boucle d’oreille sertie de saphir en or jaune 18 ct.No longer availableDim. 2,74 gEstimate: € 80/150 -
#15
Twee verschillende 18 karaats geel gouden trouwringen.
Deux alliances en or jaune 18 ct.No longer availableDim. 5,64 gEstimate: € 120/150 -
#14
Een wandkapstok van gesculpteerd eikenhout in barokke stijl.
Porte-manteau en chêne sculpté de style baroque.No longer availableDim. b: 120 cmEstimate: € 30/50 -
#480
Een lot van verschillende zakhorloge sleutels van zilver en koper.
Lot de différentes clés à montres en argent et en cuivre.No longer availableEstimate: € 40/80
Other lots in this auction
-
#226
Een kaptafel van mahoniehout en gevlekt berkenhoutfineer met een wit marmeren blad en de laden versierd met ingelegde bloemenranken. Met bijhorende spiegel en twee stoelen. Tijdperk art nouveau.
Coiffeuse en acajou et bouleau tâché à tablette en marbre blanc et aux tiroirs décoré de fleurs incrustées. Avec miroir et deux chaises assortis. Epoque Art Nouveau.No longer availableDim. b: 130 cmEstimate: € 300/500 -
#709
“Kathedraal”. & Brabo”. Twee etsen van Rom. Malfliet. Gesigneerd en resp. genummerd 1/100 & 14/100 buiten de plaat. We voegen er een gravure met een zicht op de Zuiderkerk te Amsterdam aan toe.
“Cathédrale” et “Brabo”. Deux eaux-fortes par Romain Malfliet. Signées et respectivement numérotées 1/100 et 14/100 hors planche. Nous ajoutons une gravure avec une vue de la Zuiderkerk à Amsterdam.No longer availableEstimate: € 60/80 -
#442Bertha SchiltzPeriod: Antwerpen 1901 - 1990
Twee Scheldezichten. Olieverf op paneel en pastel op papier. Gesigneerd en het eerste gedateerd 1972.
“Deux vues de l’Escaut”. Huile sur panneau et pastel sur papier. Signés et le panneau daté 1972.No longer availableDim. 32 x 42 cmEstimate: € 40/60 -
#511
Twee vaasjes van cloisonné op rood koper met een meerkleurig decor van personages en vogels. Omstreeks 1900.
Deux petits vases en cloisonné sur cuivre rouge à décor polychrome de personnages et d’oiseaux. Vers 1900.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 100/150 -
#656
Een handgeknoopt Chinees wollen tapijt.
Tapis chinois en laine. Noué main.No longer availableDim. 184 x 280 cmEstimate: € 40/50 -
#788Thonet
Een kuipfauteuil van stoomgebogen beukenhout met gecanneerde zit en rug. Tijdperk art nouveau. Gemerkt.
Siège baquet en hêtre courbé aux siège et dossier cannés. Epoque art nouveau. Avec marque.No longer availableDim. ThonnetEstimate: € 120/150 -
#257
Een vide-poche van tin in de vorm van leliebladeren en gedragen door een nimf met een duif. Tijdperk Art Nouveau.
Vide poche en étain en forme de fleurs de lys et porté par une nymphe au pigeon. Epoque Art Nouveau.No longer availableDim. h: 21 cmEstimate: € 60/100 -
#508
Een lot aziatica bestaande uit een bronzen theepotje, een bronzen Boeddhahoofd en een spekstenen sculptuur.
Lot comprenant une théière en bronze, une tête du Bouddha en bronze et une sculpture en pierre de lard. Travail asiatique.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#643Bassano
Een porseleinen vaas met rozen in reliëf.
Vase en porcelaine décoré de roses en relief.No longer availableDim. h 70 cmEstimate: € 40/60 -
#232Luc Peter Crombé
“Kind op een armstoel”. Gemengde techniek op paneel. Toegeschreven op achterkant. Vergelijk: “Als pop in een zetel”, tentoonstelling Casino Kursaal Oostende 1993.
“Enfant dans un fauteuil”. Technique mixte sur panneau. Attribué au verso. A comparaître avec “Als pop in een zetel”, exposition Casino Kursaal Ostende 1993.No longer availableDim. 100 x 70 cmEstimate: € 400/500 -
#144Kashmir
Een handgeknoopt Perzisch tapijt van wol en katoen.
Tapis persan en laine et coton. Noué main.No longer availableDim. 221 x 141 cmEstimate: € 120/200 -
#89Henri Joseph PauwelsPeriod: Haasdonk 1903 - Beveren 1983
“Stilleven met bloemen en fruit”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Nature morte aux fleurs et aux fruits”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 65 x 80 cmEstimate: € 80/120