Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 16 December Dag 1 #1-300
    • Wijnveiling 17 December 2025 Dag 2
    • Online Only Varia 15 December 2025
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een zinken schoorsteenopzet en een dakornament. Het eerste met Duits fabrieksmerk. Het tweede beaschadigd. (Bloem manco).

Een zinken schoorsteenopzet en een dakornament. Het eerste met Duits fabrieksmerk. Het tweede beschadigd. (Bloem manco).

Un dessus de cheminée en zinc et un ornement de toit. Le premier avec la marque d'usine allemande. Le second endommagé. (Défaut d’une fleur).
Dim. h: 98 & 89 cm
SKU: 2306200051.
Auction day: 23 June 2020 19:00
Catalogue #51
Estimate: € 80 / 120
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #702
    E.B.

    “Portret van een kale man”. Olieverf op doek. Achteraan geannoteerd “propriété de l’auteur EB”. Slijtage.

    Portrait d'un homme chauve . Huile sur toile. Annotée “propriété de l'auteur EB” au dos. Usure.
    No longer available
    Dim. 36,5 x 27,5 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #380

    Een lot zilveren munten waaronder Leopold II van 1869, 1870, 1872, 1873, 1875 en een aantal oude zilveren munten met slijtage van België en Frankrijk.

    Lot de pièces d'argent dont Léopold II de 1869, 1870, 1872, 1873, 1875 et quelques vieilles pièces d'argent usées de Belgique et de France.
    No longer available
    Dim. 321,16 g
    Estimate: € 60 / 100
  • #757

    Een lot geslepen en gekleurd Boheems kristal, bestaande uit een karaf en twee vazen.

    Lot de cristal de Bohème taillé et coloré, composé d'une carafe et de deux vases.
    No longer available
    Dim. h: 24, 26 & 35 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #711

    Een gebeeldhouwd houten voorstelling van een krijgsheer (?). Mogelijk Japans werk.

    Une représentation en bois sculpté d'un seigneur de guerre (?). Peut-être un travail japonais.
    No longer available
    Dim. h: 25 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #537

    Een Chinees porseleinen dekselschaal met binnenbakje.

    Un bol à couvercle en porcelaine chinoise avec plateau intérieur.
    No longer available
    Dim. H. 15 cm
    Estimate: € 70 / 80
  • #407

    “Egyptische oudheden”. Boek van museum Vleeshuis.

    Antiquités égyptiennes . Livre du musée Vleeshuis.
    No longer available
    Estimate: € 25 / 35
  • #593

    “Diana”. Een gegoten tuinbeeld.

    Diana . Une statue de jardin en fonte.
    No longer available
    Dim. h: 138 cm
    Estimate: € 500 / 800
  • #132
    Raymond Buelens

    “Winter in ‘t bos”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1991. Achteraan met certificaat.

    L'hiver dans la forêt . Huile sur panneau. Signée et datée 1991. Dos avec certificat.
    No longer available
    Dim. 45 x 35 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #509
    Klatt

    “Rainbow” & “Close encounters”. Twee zeefdrukken. De tweede in de drukplaat gesigneerd.

    Arc-en-ciel & Rencontres rapprochées . Deux sérigraphies. La seconde signée dans la planche d'impression.
    No longer available
    Dim. 56 x 77 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #778

    Twee asbakken en een vaas van handgemaakt Italiaans glas.

    Deux cendriers et un vase en verre fait main italien.
    No longer available
    Dim. h: 6 - 26 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #467
    Vallauris-J.Massier

    Een kleurrijke terra cotta schaal. Gemerkt.

    Un bol en terre cuite coloré. Marqué.
    No longer available
    Dim. Ø 32 cm
    Estimate: € 65 / 75
  • #124

    “Huizen in een winters landschap. Olieverf doek. Toegeschreven aan Broeder Max (1903 - 1973).

    Maisons dans un paysage d'hiver. Toile de peinture à l'huile. Attribuée au Frère Max (1903 - 1973).
    No longer available
    Dim. 53 x 63 cm
    Estimate: € 120 / 200
View all auction items ›

Veiling 23 & 24 Juni 2020

Deze veiling is volledig - 820 loten. Downloads verkrijgbaar in .pdf en .xls

23 June 2020 19:00
24 June 2020 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 23 June 2020 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More