Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een zinken schoorsteenopzet en een dakornament. Het eerste met Duits fabrieksmerk. Het tweede beaschadigd. (Bloem manco).

Een zinken schoorsteenopzet en een dakornament. Het eerste met Duits fabrieksmerk. Het tweede beschadigd. (Bloem manco).

Un dessus de cheminée en zinc et un ornement de toit. Le premier avec la marque d'usine allemande. Le second endommagé. (Défaut d’une fleur).
Dim. h: 98 & 89 cm
SKU: 2306200051.
Auction day: 23 June 2020 19:00
Catalogue #51
Estimate: € 80 / 120
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #474
    Benny Want

    “De verschijning”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘94.

    L'apparition . Huile sur toile. Signée et datée '94.
    No longer available
    Dim. 60 x 50 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #225

    Een 18 karaats wit gouden ring bezet met een centrale druppelvormige diamant van ± 1,01 ct. H. VSI. en briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,53 ct.

    Une bague en or blanc 18 carats sertie d'un diamant central en forme de larme de ± 1,01 ct. H. VSI. Et de diamants d'un poids combiné de ± 0,53 ct.
    No longer available
    Dim. 4,19 g
    Estimate: € 2700 / 3000
  • #719

    Een antieke butlerspiegel in goudgepatineerde lijst van hout en plaaster. Randschade.

    Un miroir de majordome antique en bois patiné or et cadre en plâtre. Dommages aux bords.
    No longer available
    Dim. Ø: 65 cm
    Estimate: € 220 / 260
  • #717

    Een aardewerk van Chinees steengoed, versierd met een decor van een draak en een pauw in reliëf. Onderaan gemerkt.

    Un vase chinois en grès à décor d'un dragon et d'un paon en relief. Marquée en bas.
    No longer available
    Dim. h: 27 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #233

    Een paar cassolettes van marmer en brons, versierd met engelen en bloemenguirlandes.

    Une paire de cassolettes en marbre et bronze décorées d'anges et de guirlandes de fleurs.
    No longer available
    Dim. h: 65 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #540

    Een paar cakestands met ronde glazen bladen in drie niveaus.

    Une paire de présentoirs à gâteaux avec des plateaux en verre ronds sur trois niveaux.
    No longer available
    Dim. h: 105 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #100
    Fobe

    Een 18 karaats wit en geel gouden halssnoer met bijpassende armband. Gemerkt en in originele doos.

    Un collier en or blanc et jaune 18 carats avec bracelet assorti. Marqué et dans sa boîte d'origine.
    No longer available
    Dim. 63,10 g
    Estimate: € 2700 / 3000
  • #590

    Een gebeeldhouwde Thaise Boeddha van verweerd hout.

    Un Bouddha thaï sculpté en bois patiné.
    No longer available
    Dim. h: 130 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #814

    Een reeks van vier stoelen in Louis-Philippestijl, bekleed met rood fluweel.

    Suite de quatre chaises de style Louis-Philippe recouvertes de velours rouge.
    No longer available
    Dim. H. 86 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #740

    Een vergulde sac-a-perles, bovenaan versierd met strikken.

    Un sac-à-perles doré, orné d'arcs en haut.
    No longer available
    Dim. h: 40 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #202
    Franz Charlet
    Period: 1862 - 1928

    “Het eerste sigaartje”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    Le premier cigare . Huile sur panneau. Signée.
    No longer available
    Dim. 50 x 40 cm
    Estimate: € 1400 / 1600
  • #705

    Een recente vaas van meerkleurig Cantonporselein. Onderaan gemerkt.

    Un vase récent en porcelaine de Canton multicolore. Marqué sur le fond.
    No longer available
    Dim. h: 47,5 cm
    Estimate: € 40 / 50
View all auction items ›

Veiling 23 & 24 Juni 2020

Deze veiling is volledig - 820 loten. Downloads verkrijgbaar in .pdf en .xls

23 June 2020 19:00
24 June 2020 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 23 June 2020 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More