#33Een messingen schemerlamp op drie klauwpootjes en met verstelbare kap. Empirestijl.
Lampe de table en laiton sur trois pieds griffes et avec abat-jour réglable. Style Empire.No longer availableDim. H. 54 cmEstimate: € 30 / 50 -
#599Een art nouveau halmeubel met vier kapstokken, paraplubak en handschoenkastje.
Meuble de vestibule art nouveau à quatre crochets, bac à parapuies et armoire à gants.No longer availableDim. 220 x 116 x 33 cmEstimate: € 100 / 120 -
#472“Aan het hof der Moguls”. Schildering op textiel. Indisch werk.
#706Een rechthoekig en een ovaal Chinees wollen tapijtje.
#148Een lot van vijf karaffen met zilveren monturen, waarvan vier kristallen en één van glas.
#288“Olifant en leeuw”. Een bronzen groep op bruingeaderd zwart marmer.
Eléphant et Lion . Un groupe de bronze sur marbre noir veiné de brun.No longer availableDim. l: 45 cmEstimate: € 200 / 240 -
#421SwarovskiEen lot geslepen kristallen figuurtjes, bestaande uit een paar, een hinde met kalf, een eendje en een grote en een kleine pinguïn. Gemerkt.
#356Een gebeeldhouwde, getorste en zwartgepatineerde staande lamp.
Un lampadaire sculpté, torsadé et patiné noir.No longer availableDim. h: 190 cmEstimate: € 50 / 60 -
#327Een Wajangpop van been.
Une poupée Wayang en os.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#238Twee gedreven zilver vaasjes met bloemenmotief. Gemerkt.
#392Een paar plaasteren zuilen.
#617“De Luitspeelster”. Een bronzen beeld. Gesigneerd.
Le joueur de luth . Une statue en bronze. Signée.No longer availableDim. h: 16 cmEstimate: € 150 / 200