Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een zinken schoorsteenopzet en een dakornament. Het eerste met Duits fabrieksmerk. Het tweede beaschadigd. (Bloem manco).

Een zinken schoorsteenopzet en een dakornament. Het eerste met Duits fabrieksmerk. Het tweede beschadigd. (Bloem manco).

Un dessus de cheminée en zinc et un ornement de toit. Le premier avec la marque d'usine allemande. Le second endommagé. (Défaut d’une fleur).
Dim. h: 98 & 89 cm
SKU: 2306200051.
Auction day: 23 June 2020 19:00
Catalogue #51
Estimate: € 80 / 120
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #536

    Een antiek Chinees wollen tapijt. Slijtage.

    Un tapis ancien en laine chinoise. Usures.
    No longer available
    Dim. 360 x 274 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #276

    Een gebeitst houten buffet met twee paneeldeuren en drie laden. Bovenblad sletig.

    Un buffet en bois teinté avec deux portes à panneaux et trois tiroirs. Tablette usée.
    No longer available
    Dim. 120 x 160 x 53 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #594

    Een ovale tafel van mahoniehoutfineer met vier tapse poten. XIXe eeuw.

    Table ovale en placage d’acajou sur quatre pieds fuseaux. XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. 126 x 108 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #58

    “Collection des Mémoires relatifs a ‘l Histoire de France”. A. Petitot et Monmerqué. Drieëndertig delen. Reeks niet volledig. Enkele ruggen beschadigd en enkele kaften los.

    Collection des Mémoires relatifs à L Histoire de France. A. Petitot et Monmerqué. Trente-trois volumes. Série incomplète. Quelques épines abîmées et certaines couvertures desserrées.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 120
  • #622
    Delvaux

    Een zijden foulard.

    Foulard en soie.
    No longer available
    Estimate: € 150 / 200
  • #713

    Een Boeddhistisch beeld van gebeeldhouwd en gepolychromeerd hout.

    Une statue bouddhiste en bois sculpté et polychromé.
    No longer available
    Dim. h: 38 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #545

    “Parkgezicht in april”. Pastel op papier. Apocriefe handtekening ‘Childe Hassam’ en dito opschrift ‘Coll. Joseph Katz, New York’ en met toeschrijving.

    Vue de Parc en Avril . Pastel sur papier. Porte une signature Childe Hassam . Au revers Coll. Joseph Katz
    No longer available
    Dim. 24 x 31 cm
    Estimate: € 180 / 200
  • #628

    Een gedreven messingen Ottomaanse gordeldoos. Tweede helft 19de eeuw.

    Boîte de ceinture à cartouches ottomane en laiton repoussé. Deuxième moitié du 19e siècle.
    No longer available
    Dim. 13 x 11 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #112

    Een damesportret in houtskool en kleurkrijt. Gesigneerd. Begin XXste eeuw.

    Portrait de femme au fusain et craie colorée. Signé. Début XXème siècle.
    No longer available
    Dim. 58 x 47 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #700
    Cassina, Italia

    Twee fauteuils van verchroomd metaal en leder, LC2, naar ontwerp van Le Corbusier.

    Deux fauteuils en métal chromé et cuir, LC2, dessinés par Le Corbusier.
    No longer available
    Dim. 70 x 70 x 70 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #35

    Een 18 karaats geel gouden ring bezet met een amethist van ± 4 ct. (letsel aan steen).

    Une bague en or jaune 18 carats sertie d'une améthyste de ± 4 ct. (dégât à la pierre).
    No longer available
    Dim. 7,70 g
    Estimate: € 150 / 250
  • #758

    Twee verschillende handgemaakte glaspasta vaasjes.

    Deux vases différents en pâte de verre faits à la main.
    No longer available
    Dim. h: 26 cm
    Estimate: € 60 / 80
View all auction items ›

Veiling 23 & 24 Juni 2020

Deze veiling is volledig - 820 loten. Downloads verkrijgbaar in .pdf en .xls

23 June 2020 19:00
24 June 2020 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 23 June 2020 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More