Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een zinken schoorsteenopzet en een dakornament. Het eerste met Duits fabrieksmerk. Het tweede beaschadigd. (Bloem manco).

Een zinken schoorsteenopzet en een dakornament. Het eerste met Duits fabrieksmerk. Het tweede beschadigd. (Bloem manco).

Un dessus de cheminée en zinc et un ornement de toit. Le premier avec la marque d'usine allemande. Le second endommagé. (Défaut d’une fleur).
Dim. h: 98 & 89 cm
SKU: 2306200051.
Auction day: 23 June 2020 19:00
Catalogue #51
Estimate: € 80 / 120
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #364
    Frans Van Giel

    “Moeder en Kind”. Droge naald. Gesigneerd binnen en buiten de plaat, gedateerd 1956 en genummerd 23/30.

    Mère et enfant. Pointe sèche. Signée dans et hors planche, datée 1956 eet numérotée 23/30.
    No longer available
    Dim. 26,5 x 19,5 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #558

    Een Perzische aardewerken tegel.

    Un carreau de faïence perse.
    No longer available
    Dim. 19,5 x 19,5 cm
    Estimate: € 120 / 140
  • #410

    Een antiek houten bijzettafeltje met gedraaide poot.

    Une table d'appoint en bois antique avec pied tourné.
    No longer available
    Dim. Ø: 57 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #611

    Een Chinese porseleinen jardinière.

    Une jardinière en porcelaine de Chine.
    No longer available
    Dim. H. 31, 57 x 45 cm
    Estimate: € 400 / 450
  • #795

    Een vitrinekast met twee glijdende deuren.

    Vitrine à deux portes glissantes en verre.
    No longer available
    Dim. 147 x 75 x 39 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #418
    Lalique, France

    Een lot van zes diertjes van deels gesatineerd kleurloos kristal, bestaande uit een paard, twee fazanten, twee kleine vogeltjes en een zwaan. Gemerkt.

    Un lot de six animaux en cristal incolore partiellement satiné, composé d'un cheval, de deux faisans, de deux petits oiseaux et d'un cygne. Marqué.
    No longer available
    Dim. h: 4 - 9 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #68

    Een lot strips, bestaande uit 8 albums van uitgeverij Blitz, 3 albums van uitgeverij Vinci en 13 albums van uitgeverij Talent.

    Un lot de bandes dessinées, comprenant 8 albums par Blitz, 3 albums par Vinci et 13 albums par Talent.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #124

    “Huizen in een winters landschap. Olieverf doek. Toegeschreven aan Broeder Max (1903 - 1973).

    Maisons dans un paysage d'hiver. Toile de peinture à l'huile. Attribuée au Frère Max (1903 - 1973).
    No longer available
    Dim. 53 x 63 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #482
    Want Benny

    “De cipiers”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd ‘94.

    Les gardiens . Huile sur panneau. Signée et datée '94.
    No longer available
    Dim. 70 x 58 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #70

    Een 18 karaats wit gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,52 ct.

    Une bague en or blanc 18 carats sertie de diamants d'un poids combiné de ± 0,52 ct.
    No longer available
    Dim. 6,50 g
    Estimate: € 750 / 850
  • #594

    Een ovale tafel van mahoniehoutfineer met vier tapse poten. XIXe eeuw.

    Table ovale en placage d’acajou sur quatre pieds fuseaux. XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. 126 x 108 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #666

    Een kleine commode in Lodewijk XV-inspiratie, versierd met bloemenmarquetterie.

    Une petite commode Louis XV à décor de marqueterie florale.
    No longer available
    Dim. 77 x 62 x 35 cm
    Estimate: € 50 / 80
View all auction items ›

Veiling 23 & 24 Juni 2020

Deze veiling is volledig - 820 loten. Downloads verkrijgbaar in .pdf en .xls

23 June 2020 19:00
24 June 2020 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 23 June 2020 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More