Other lots in this auction
-
#413Goebel“Muzikantjes”. Twee beeldjes van meerkleurig porselein naar ontwerp van M. I. Hummel. Gemerkt.
Musiciens . Deux figurines en porcelaine multicolore d'après dessin de M. I. Hummel. Marquées.No longer availableDim. h: 8 & 14 cmEstimate: € 40 / 50 -
#549Een Chinese aquarel met voorstelling van een schriftgeleerde. Gesigneerd.
Une aquarelle chinoise représentant un scribe. Signée.No longer availableDim. 67 x 67 cmEstimate: € 40 / 50 -
#801Een design salontafel met glazen blad op wielen naar ontwerp van Gae Aulenti voor Fontana Arte. Jaren ‘80.
Table de salon design à tablette en verre et sur roulettes d’après un dessin de Gae Aulenti pour Fontana Arte. Années 80.No longer availableDim. 110 x 110 cmEstimate: € 550 / 600 -
#91Een bruingepatineerde bronzen putto.
Un putto en bronze patiné marron.No longer availableDim. h: 53 cmEstimate: € 100 / 120 -
#495Een rechthoekige doos van koper met panelen in églomisé geschilderde guirlandemotieven. Oosters werk. Binnenbekleding in zwart fluweel.
Boîte rectangulaire en cuivre à panneaux en églomisé à décor de guirlandes. Travail oriental. Intérieur recouvert de velours noir.No longer availableDim. 13,5 x 26 x 21 cmEstimate: € 200 / 220 -
#471Een bord van meerkleurig Cantonporselein. XIXe eeuw. Kleine haarscheur.
Assiette en porcelaine de Canton multicolore. XIXème siècle. Petit cheveu.No longer availableDim. Ø: 20 cmEstimate: € 25 / 30 -
#653Een houten tuinbank.
Un banc de jardin en bois.No longer availableDim. 90 x 150 cmEstimate: € 120 / 200 -
#162L. Vanaerschot“Stilleven met fruit en bloemen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Nature morte aux fruits et fleurs . Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 70 x 50 cmEstimate: € 200 / 240 -
#615Een bronzen lantaarn met Griekse motieven.
Une lanterne en bronze à motifs grecs.No longer availableDim. H. 90 cmEstimate: € 360 / 400 -
#397Fontés à CayluxEen comtoiseklok op stoeltje met geëmailleerde wijzerplaat in een gedreven messingen front-. Met slinger en gewichten.
Comtoise sur sa chaise et au cadran émaillé entouré de laiton repoussé. Avec balancier et poids.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#699Pieter GorusPeriod: 1881-1941“Hoeve in een bloeiende boomgaard”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Ferme dans un verger fleuri . Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 36 x 63 cmEstimate: € 100 / 150 -
#263Steiff‘Arco’ & ‘Lummy’. Twee pluchen ijsbeertjes. Nieuwstaat.
Arco & Lummy . Deux ours polaires en peluche. État neuf.No longer availableDim. h: 10 & 25 cmEstimate: € 35 / 45

