Other lots in this auction
-
#120Een 18 karaats geel gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1,42 ct.
Une bague en or jaune 18 carats sertie de diamants d'un poids combiné de ± 1,42 ct.No longer availableDim. 10,84 gEstimate: € 1200 / 1400 -
#116Twee antieke gordijnbakken met acanthusmotieven. We voegen er een aantal gordijnlinten met kwasten aan toe.
Deux plateaux à rideaux antiques avec des motifs d'acanthe. Nous ajoutons quelques rubans à rideaux avec des glands.No longer availableDim. 163 x 63 cmEstimate: € 100 / 150 -
#353Een paar vuurbokken van gietijzer en messing.
Une paire de chenets en fonte et laiton.No longer availableDim. l: 38 cmEstimate: € 100 / 120 -
#339Norbert Ceulemans“Antwerpen anno 1985”. Gesigneerd buiten de plaat.
Anvers en 1985 . Signé à l'extérieur de la planche.No longer availableDim. 76 x 115 cmEstimate: € 50 / 80 -
#488ChristofleEen vierdelig koffie- en theestel van verzilverd metaal op ovale presentatiespiegel. Dekseltje van het melkkannetje manco. Gemerkt.
Un service à thé et à café en métal argenté sur un miroir de présentation ovale. Couvercle du pot à lait manquant. Marqué.No longer availableDim. h: 13 - 26 cmEstimate: € 80 / 120 -
#655Een luchter van koper en glas met kristallen pendeloques. 8 lichtarmen.
Un lustre en cuivre et verre avec pendeloques en cristal. 8 bras de lumière.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#394Een art deco kerkstoel met gebeeldhouwde rug.
Une chaise d'église Art Déco avec dossier sculpté.No longer availableEstimate: € 35 / 40 -
#634“Constructieve compositie”. Potlood op papier. Gemonogrammeerd ‘L. K 65.’ en op verso toegeschreven aan Kassàk Lajos.
Composition constructive . Crayon sur papier. Monogrammé L. K 65. et attribué à Kassàk Lajos au revers.No longer availableDim. 14 x 14 cmEstimate: € 180 / 220 -
#320Een 18 karaats wit gouden ring bezet met een diamant van ± 0,30 ct.
Une bague en or blanc 18 carats sertie d'un diamant de ± 0,30 ct.No longer availableDim. 2,97 gEstimate: € 150 / 250 -
#281Een lot van vijf karaffen, waarbij vier kleurloze en één met groene voet en vergulde randen.
Lot de cinq carafes, quatre incolores et une avec une base verte et des bords dorés.No longer availableDim. h: 28 - 38 cmEstimate: € 120 / 200 -
#119Juan Soler (toegeschreven aan)“Het arriveren van de gasten”. Olieverf op doek.
Arrivée des invités . Huile sur toile.No longer availableDim. 70 x 100 cmEstimate: € 200 / 300 -
#399Twee metalen bijzetafeltjes met spiegelblad.
Deux tables d'appoint en métal avec plateau miroir.No longer availableDim. b: 56 & 78 cmEstimate: € 80 / 100

