Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een zittend peutermeisje van meerkleurig biscuit.

Een zittend peutermeisje van meerkleurig biscuit.

Petite fille assise en biscuit polychrome.
Online only
Dim. h: 32 cm
SKU: 3008170098.
Category: Biscuit.
Auction day: 27 September 2017 19:00
Catalogue #98
Estimate: € 25 / 35
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #170

    “Diana”. Groep van monochroom wit biscuit. Gemerkt Sèvres en gesigneerd Ducuing. Enkele letsels.

    “Diane”. Groupe en biscuit monochrome blanche. Marque de Sèvres et signé Ducuing. Quelques petits dégâts.
    No longer available
    Online only
    Dim. H 45 cm
    Estimate: € 80 / 120

Other lots in this auction

  • #121

    Een theepot in de vorm van een huisje en een vaasje met druipglazuur. Beide Engels, waarbij het eerste gemerkt “Keele st. pottery Co. Ltd.”.

    Théière en forme d’une petite maison et un vase en glaçure coulée. Travail anglais. La première à la marque “Keel St. Pottery Co Ltd”.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 18 & 21 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #61

    Driedelig kaststel van zachte pasta met een naturalistisch planten en bloemenmotief. Begin XXe eeuw.

    Garniture de cheminée comprenant deux vases et une coupe en pâte tendre à décor réaliste de fleurs et de plantes. Début XXe siècle.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 50 / 100
  • #140

    Paar vazen van polychroom aardewerk met een decor van een krijger in een uitsparing omgeven door planten. Japan, omstreeks 1930. (een herstelling aan één van de voetstukken).

    Paire de vases en faïence polychrome à décor d’un guerrier en cartouche entourée de plantes. Japon, vers 1930 (une réparation à l’un des pieds).
    No longer available
    Online only
    Dim. H. 52 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #175

    Een paar aardewerken vaasjes.

    Paire de vases en faïence.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 14 cm
    Estimate: € 20 / 40
  • #43

    Een lot verzilverd metaal bestaande o.a. uit bestek, eierdopjes, doosjes etc..

    Lot de métal argenté dont couverts, coquetiers, boîtes etc.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 20 / 30
  • #124
    Rodania

    Drie verschillende horloges waarvan twee van titanium.

    Trois montres dont deux en titanium.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 30 / 40
  • #100

    Een paar bronzen wandornamenten in de vorm van Afrikaanse hoofden.

    Paire d’ornements en bronze en forme de têtes africaines.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 34 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #83

    Een lot van vier ingekaderde aandeelbewijzen, waarbij twee van de ‘Compagnie Génerale des Autobus’, één van ‘Egyptian Estates Ltd.’ en één van de ‘Miroiterie Moderne’.

    Lot de quatre actions encadrées dont deux de la “Compagnie Générale des Autobus”, une de la “Egyptian Estates Ltd” et une de la “Miroiterie Moderne”.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 40 / 50
  • #10

    Een grote bierkruik van steengoed met een decor van ridderscènes.

    Grande chope en grès à décor de chevaliers.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 36,5 cm
    Estimate: € 20 / 25
  • #57

    Twee bronzen vijzels met stampers.

    Deux mortiers en bronze et leurs pilons.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 30 / 40
  • #59

    “Oberbräu”, “Maes-Dort” & “Brouwerij de Zeeridder, Mechelen”. Een lot van drie pullen van steengoed, waarbij één met tinnen montuur.

    “Oberbräu”, “Maes-Dort” & “Brouwerij de Zeeridder, Mechelen”. Lot de trois chopes en grès dont une à monture en étain.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 20 / 25
  • #23

    Set zilverkleurig tafelservies uit het interbellum. Bestaande uit een koffiepot, een melkkan,een suikerpot en een botervlootje. Metaal met kunststoffen handvaten.

    Service de table de couleur argent de l’entre deux guerres. Comprenant une cafetière, un pot à lait, un sucrier et un beurrier. Métal aux anses en pastique.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 50 / 80
View all auction items ›

Online-Only veiling van 27 September 2017

Deze veiling staat open voor biedingen tot 18.00 op 27 september. Hierna worden loten toegewezen aan het hoogste schriftelijke bod.

27 September 2017 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 27 September 2017 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More