Similar lots by type
-
#223“Classicistische voorstelling van een vrouwelijk naakt op een leeuwin”. Een groep van wit marmer. Gerestaureerd. Onder presenteervitrine.
”Représentation classique d’un nu féminin sur une lionne”. Un groupe en marbre blanc. Sous vitrine de présentation.No longer availableDim. h: 52 cmEstimate: € 300 / 500 -
#601Een groot kubistische bronzen beeld.
Une grande statue en bronze cubique.No longer availableDim. h: 66,5 cmEstimate: € 1900 / 2200 -
#614Twee Hindoeïstische vrouwenfiguren van gebeeldhouwd hout.
Deux femmes hindoues en bois sculpté.No longer availableDim. h: 130 cmEstimate: € 400 / 600 -
#540“Antilopen”. Een art deco groep van aardewerk.
“Antilopes”. Groupe art déco en faïence.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 30 / 40 -
#577“Guan Yin met een bloem”. Een beeldje van gesculpteerd ivoor op houten sokkel. Eerste kwart XXe eeuw.
”Guan Yin avec une fleur”. Une statue en ivoire sculptée sur un socle en bois. Premier quart du XXième siècle.No longer availableDim. h: 29 cmEstimate: € 220 / 280 -
#548“Koppel fazanten”. Een art deco groep van aardewerk.
“Paire de faisans”. Groupe art déco en faïence.No longer availableDim. h: 29 cmEstimate: € 39 / 35 -
#660Een ijsbeer van roze crackleware. Tijdperk art deco.
Ours polaire en faïence craquelée rose. Epoque art déco.No longer availableDim. l: 45 cmEstimate: € 25 / 30 -
#795“Man met mand”. Een bronzen beeldje. Japans werk. Onderaan gemerkt.
”Homme et panier”. Une statue en bronze. Travail japonais. Porte une marque en dessous.No longer availableDim. h: 17 cmEstimate: € 80 / 120 -
#208“Mercurius”. Een bronzen beeld naar een werk van Jean de Bologne. Op het marmeren voetstuk een bronzen fries met putti die kunsten bedrijven in reliëf.
”Mercure”. Une statue en bronze d’après une oeuvre par Jean de Boulogne. Sur socle en marbre représentant des putti oeuvrant l’art, en relief.No longer availableDim. h: 90 cmEstimate: € 320 / 360 -
#630Drie etnische beelden van gebeeldhouwd tropisch hout.
Trois sculptures ethniques en bois exotique sculpté.No longer availableDim. h: 40 - 20 cmEstimate: € 100 / 120 -
#600Een grote bronzen voorstelling van Boeddha.
Une grande représentation de Bouddha en bronze.No longer availableDim. h: 73 cmEstimate: € 1000 / 1200 -
#635Twee mannenfiguren van gebeeldhouwd hout. Zuidoost Azië.
Deux personnages masculins en bois sculpté. Asie du Sud-Est.No longer availableDim. h: 53 & 58 cmEstimate: € 100 / 160 -
#567“Guan Yin met lotus”. Een beeldje van gesculpteerd ivoor op houten sokkel. Eerste kwart XXe eeuw.
”Guan Yin et lotus”. Une statue en ivoire sculpté sur socle en bois. Premier quart du XXième siècle.No longer availableDim. h: 28,5 cmEstimate: € 220 / 280 -
#602Een paar antieke Chinese tempelleeuwen van gepolychromeerd hout.
Paire de lions de temple chinois en bois sculpté et polychromé.No longer availableDim. h: 86 cmEstimate: € 500 / 800 -
#655Een neushoorn van roze geglazuurd aardewerk.
Rhinocéros en faïence rose.No longer availableDim. h: 26 cmEstimate: € 30 / 50 -
#207“Pierrot met poedel”. Een bronzen beeld naar een werk van Barye.
”Pierrot et son caniche”. Une statue en bronze d’après une oeuvre par Barye.No longer availableDim. h: 36 cmEstimate: € 190 / 210 -
#213Een bronzen krokodil.
Un crocodile en bronze”.No longer availableDim. l: 73 cmEstimate: € 260 / 280 -
#610Een antieke zittende Boeddha van gepolychromeerd hout.
Bouddha assis ancien en bois polychrome.No longer availableDim. h: 68 cmEstimate: € 400 / 600 -
#227“Moeder en kind”. Een houten beeldhouwwerk.
“Mère et enfant”. Sculpture en bois.No longer availableDim. h: 84 cmEstimate: € 30 / 50 -
#561“Vogel met jong”. Een art deco groep van aardewerk.
“Oiseau et son petit”. Groupe art déco en faïence.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#617“Beertjes”. Een groepje van terracotta. Zuid Amerika.
“Oursons”. Groupe en terre cuite. Amérique du Sud.No longer availableDim. h: 16 cmEstimate: € 40 / 50 -
#585Een liggende panter van wit crackleware. Tijdperk art deco.
Panthère couché en faïence craquelée blanche. Epoque art déco.No longer availableDim. l: 47 cmEstimate: € 30 / 40 -
#650Een plaasteren vrouwenbuste. Een atelierstuk.
Buste de femme en plâtre. Pièce d’atelier.No longer availableDim. h: 70 cmEstimate: € 40 / 60 -
#598“Japans echtpaar”. Twee bronzen beelden.
”Couple japonais”. Deux statues en bronze.No longer availableDim. h: 82 cmEstimate: € 2000 / 2400
Other lots in this auction
-
#355Een eikenhouten barmeubel met bovenaan een openklapbaar blad en een neerklapbaar gebeeldhouwd front. Onderaan twee paneeldeurtjes en op leeuwenpoten.
Un meuble de bar avec au dessus une tablette abattante et le front abattable. En dessous deux portes panneaux, pieds griffes.No longer availableDim. 133 x 93 x 53 cmEstimate: € 40 / 60 -
#751Een XIXe eeuws kruisbeeld van gefineerd hout met een gesculpteerd lindenhouten Corpus.
Un crucifix du XIXième siècle en bois de placage avec un Corpus en noyer sculpté.No longer availableDim. h: 44 cmEstimate: € 40 / 60 -
#86Een bureaustoel met gedraaide spijltjes, bekleed met gecapitonneerd groen leder. Op wielen.
Une chaise de bureau, lattes torsadées, revêtement en cuir vert capitonné. sur roulettes.No longer availableDim. h: 85 cmEstimate: € 30 / 50 -
#797Een lot kleurloos kristal, bestaande uit een vaas, een driehoekig vaasje en twee verschillende asbakken. De drie laatsen gemerkt van Val St. Lambert.
Un lot d’objets en cristal incolore, comprenant un vase, un vase triangulaire et deux cendriers différents. Les trois derniers portent la marque Val St. Lambert.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#347“Histoire Romaine depuis la fondation de Rome”. 20 delen met fraaie uitvouwbare gravures. XVIIIe eeuw.
”Histoire Romaine depuis la fondation de Rome”. 20 volumes avec gravures dépliantes.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#756Een Kaukasisch wollen tapijt.
Un tapis Caucase en laine. Noué main.No longer availableDim. 190 x 125 cmEstimate: € 40 / 50 -
#713Twee oude bajonetten, waarbij één uit de Eerste en één uit de Tweede Wereldoorlog.
Deux anciennes baïonnettes, dont une de la Première Guerre Mondiale et une de la deuxième Guerre Mondiale.No longer availableDim. l: 50 & 38 cmEstimate: € 50 / 70 -
#587“Guan Yin met bloemen”. Een beeld van gesculpteerd ivoor. Begin XXe eeuw. Op houten sokkel.
”Guan Yin et fleurs”. Une statue en ivoire sculptée. Début XXième siècle. Sur socle en bois.No longer availableDim. h: 34 cmEstimate: € 260 / 280 -
#447Vier beeldjes van ivoor, Afrikaans en Chinees.
Quatre statues en ivoire africaine et chinoise.No longer availableDim. h: 19 cmEstimate: € 60 / 100 -
#112George II GrahamPeriod: 1881 - 1949“Vissersboten”. Olieverf op doek. Gesigneerd. XIXe eeuw.
”Bateaux de pêche”. Huile sur toile. Signée. XIXième siècle.No longer availableDim. 25 x 35 cmEstimate: € 200 / 250 -
#458“Herder met doedelzak” & “Vrouw met kruik”. Twee beeldjes van gepolychromeerd terracotta.
“Berger et cornemuse” et “Femme avec une cruche”. Deux statuettes en terre cuite polychrome.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 40 / 60 -
#537Een bronzen wierookbrander. Onderaan gemerkt.
Encensoir en bronze. Marque sous la base.No longer availableDim. Ø: 11,5 cmEstimate: € 90 / 110


