Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 16 December Dag 1 #1-300
    • Wijnveiling 17 December 2025 Dag 2
    • Online Only Varia 15 December 2025
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2025 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een antieke Japanse netsuke van gesculpteerd ivoor ion de vorm van een zittende man. Onderaan gesigneerd.
Een antieke Japanse netsuke van gesculpteerd ivoor ion de vorm van een zittende man. Onderaan gesigneerd.
Een antieke Japanse netsuke van gesculpteerd ivoor ion de vorm van een zittende man. Onderaan gesigneerd.

Een antieke Japanse netsuke van gesculpteerd ivoor in de vorm van een zittende man. Onderaan gesigneerd.

Un netsuké antique japonais en ivoire sculpté en forme d’un homme assis. Signature à la base.
Dim. h: 3,5 cm
SKU: 2603190573.
Category: ivoor.
Auction day: 27 March 2019 19:00
Catalogue #573
Estimate: € 100 / 120
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #710

    Een paar kleine Afrikaanse vrouwenbustes van gesculpteerd ivoor, waarbij één op ebbenhouten sokkeltje. Begin XXste eeuw.

    Une paire de petits bustes africains en ivoire sculpté, dont un buste sur un socle en ébène.
    No longer available
    Dim. h: 8 & 10 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #213

    Twee ivoren beeldjes, vermoedelijk van de heilige Barbara van Nicomedië. Afgebeeld met een burchttoren met drie vensters en met een zwaard. Onderaan gemonogrammeerd.

    Deux statues en ivoire, probablement représentant de la sainte Barbara de Nicomédie. Représentation d’une tour de forteresse à trois fenêtres et une épée. Monogrammée en dessous.
    No longer available
    Dim. H: 15 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #543

    Een zittende Bodhisatva van gesculpteerd Indisch ivoor.

    Un Bodgisattva assis en ivoire indienne sculptée.
    No longer available
    Dim. h: 16,5 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #541

    Een okimono van gesculpteerd ivoor in de vorm van een zittend meisje. Onderaan gesigneerd.

    Un okimono en ivoire sculpté en forme de jeune fille assise. Signature à la base.
    No longer available
    Dim. h: 5 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #551

    Een antieke Japanse netsuke van gesculpteerd ivoor in de vorm van een zittende man die een vis schoonmaakt. Onderaan gesigneerd.

    Un netsuké antique japonais en ivoire sculpté d’un homme qui écaille un poisson. Signature à la base.
    No longer available
    Dim. h: 3,5 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #598

    “Geisha met bloemen” Een beeld van gesculpteerd Japans ivoor op houten voetstukje.

    ”Geisha et fleurs”. Une statue en ivoire japonaise sur socle en bois.
    No longer available
    Dim. h: 23,5 cm
    Estimate: € 320 / 400

Other lots in this auction

  • #653

    Een paar dekselvazen van meerkleurig Chinees porselein met een famille-rosedecor van krijgers. Onderaan gemerkt.

    Deux potiches en porcelaine chinoise polychrome, décor famille-rose. Marque à la base.
    No longer available
    Dim. h: 38 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #715
    Matchbox Series 6, 50, 54, 62 & 73

    Vier speelgoedautootjes in originele doosjes: - Ford Pick-up - Kennel truck. - Cadillac ambulance. - Mercury Cougar. - 1968 Mercury Station Wagon.

    Quatre voitures jouets, emballages d’origine: - Ford Pick-up - Kennel truck. - Cadillac ambulance. - Mercury Cougar. - 1968 Mercury Station Wagon
    No longer available
    Estimate: € 100 / 150
  • #127

    Een paar schemerlampen met glazen kappen, versierd met glazen parels en gekleurde pendeloques.

    Une paire de lampes aux abat-jour en verre, décoration de perles en verre et pendeloques de couleur.
    No longer available
    Dim. h: 47 cm
    Estimate: € 25 / 40
  • #884

    Een heren- en een damesportret. Tweezijdig geschilderd. Olieverf op paneel. Zonder signatuur.

    Un portrait d’homme et de femme. Peinture sur les deux faces. Huile sur panneau. Pas de signature.
    No longer available
    Dim. 24 x 18 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #714
    Franz Courtens
    Period: 1854 - 1943

    “Vissersboten”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    ”Bateaux de pêche”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 40 x 30 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #346

    Een Engelse commode van mahoniehoutfineer met vier gebogen laden.

    Une commode anglaise en bois de placage acajou et quatre tiroirs courbés.
    No longer available
    Dim. 113 x 113 x 56 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #848
    Val St. Lambert

    Een art deco karafje van geslepen kristal met bruin decor en met zes bijpassende borreltjes. Gemerkt.

    Une carafe Art Déco en cristal taillé, décor brun et six petits verres assortis. Marques.
    No longer available
    Dim. h: 23 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #19

    Drie diverse portretten: een vrouw (20 x 16 cm), een man (19 x 16 cm) en een overschilderde foto van een man (24 x 18 cm).

    Trois portraits divers: une femme (20 x 16 cm), un homme (19 x 16 cm) et une photographie peint d’un homme (24 x 18 cm).
    No longer available
    Dim. H. 40 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #534

    Een antieke Japanse netsuke van gesculpteerd ivoor in de vorm van een zittende man met theepot. Onderaan gesigneerd.

    Un netsuké japonais en ivoire sculpté d’un homme assis avec une théière. Signature à la base.
    No longer available
    Dim. h: 3,5 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #187

    Een paar balustervazen van polychroom Delfts aardewerk met een decor van bloemen en vogels. Onderaan gemerkt. We voegen er een Delftse kalebasvaas aan toe.

    Deux vases balustres en faïence polychrome de Delft, décoration d’oiseaux et fleurs. Marque sous la base. Nous ajoutons une gourde de Delft.
    No longer available
    Dim. h: 64 & 50 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #318

    Een lot biscuit, bestaande uit een romantisch koppel op een zetel en twee beeldjes van een jongen en een meisje. Zonder merken.

    Un lot de biscuit, comprenant un couple romantique sur un fauteuil, et deux statues d’une jeune fille et jeune homme. Pas de marques.
    No longer available
    Dim. h: 18 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #344
    Nestor Reymen
    Period: 1872 - 1953

    “Het uitkomen van de tunnel”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    ”La sortie de tunnel”. Huile sur panneau. Signé.
    No longer available
    Dim. 23 x 30 cm
    Estimate: € 80 / 120
View all auction items ›

Veiling 26 & 27 Maart 2019

De veiling is volledig - 900 loten. Catalogus is verkrijgbaar in .xls en .pdf op de downloads pagina

26 March 2019 19:00
27 March 2019 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 27 March 2019 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More