Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een zittende Boeddha en een Indische olifant van respectievelijk Aziatisch ebbenhout en zwartgelakt hout.

Een zittende Boeddha en een Indische olifant van respectievelijk Aziatisch ebbenhout en zwartgelakt hout.

Un Bouddha assis et un éléphant indien respectivement en ébène et en bois noirci.
SKU: 2706170541.
Categories: Aziatisch, Hout.
Auction day: 28 June 2017 19:00
Catalogue #541
Estimate: € 200 / 240
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #597

    Een Chinese schotel van blauw en wit porselein met een decor van vogels en bloemen.

    Un plat en porcelaine chinoise blanche et bleue avec un décor d’oiseaux et fleurs.
    No longer available
    Dim. Ø: 25 cm
    Estimate: € 150 / 180
  • #578

    Een kommetje van meerkleurig Chinees porselein met een decor van een groene draak en een feniks op gele fond. Gemerkt.

    Un petit bol en porcelaine chinoise, décor de dragon vert sur fond jaune. Marque à la base.
    No longer available
    Dim. Ø: 17,5 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #618

    Een paar gemberpotten van blauw en wit Chinees porselein met een decor van bloemen en langlevenstekens.

    Paire de pots à gingembre en porcelaine de Chine bleue et blanche à décor de fleurs et de signes de longévité.
    No longer available
    Dim. h: 23 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #617

    Een grote schotel van celadonporselein, versierd met een vegetaal reliëfdecor. Kleine randschilfer.

    Un grand plat en porcelaine céladon, décor en relief de plantes. Petit éclat au bord.
    No longer available
    Dim. Ø: 41,5 cm
    Estimate: € 130 / 150
  • #613

    Twee terrines van Chinees meerkleurig porselein in de vorm van een kip en een eend.

    Deux légumiers en porcelaine polychrome de Chine en forme d’une poule et d’un canard.
    No longer available
    Dim. h: 25 cm
    Estimate: € 160 / 200
  • #520

    Een uit drie delen opgebouwd Chinees meubel van zwartgelakt hout en versierd met personages van piëtra dura. Rug gedeeltelijk verwijderd voor televisie.

    Meuble chinois en trois parties en bois noirci, décoré de personnages en pierre dure. Partie du dossier enlevé pour télévision.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 100
  • #648

    Een pompoenvormig theepotje van Chinees porselein met zilveren monturen en een meerkleurig decor van bloemen op gele fond. Het deksel getooid met een aapje op een draak.

    Une théière en porcelaine chinoise en forme de potiron avec montures en argent et décor polychrome de fleurs sur fond jaune. Le couvercle est décoré d’un petit singe sur un dragon.
    No longer available
    Dim. h: 15 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #601

    Paar grote vazen van Chinees porselein. Veelkleurig en verguld glazuur in de geest van de famille rose. Eironde buiken, lichtjes verbredende basissen. Koppels qilongs op de schouders. Verbredende kragen met oren in de vorm van Fohonden. Decor in boven elkaar geplaatste, afgeronde vierkante uitsparingen met galante scènes in interieurs, evenals met bloemen en vogels. Groene achtergrond, bezaaid met vlinders en bloemen. Canton, tijdperk Qing, XIXde eeuw. Eén vaas met een grote haarbarst over de bu(..)

    Paire de grands vases en porcelaine de Chine. Emaux polychromes dans le style de la famille rose et dorure. Panses ovoïdes, bases légèrement élargies. Couples de qilong sur les épaules. Cols évasés accostés de couples de chiens de Pho. Décor dans des réserves carrées superposées aux coins arrondis de scènes galantes dans des intérieurs et d’oiseaux et des fleurs. Fond vert aux semis de fleurs et de papillons. Canton, période Qing, XIXe siècle. Un vase avec un long cheveux sur la panse.(..)
    No longer available
    Dim. H. 83 cm
    Estimate: € 1000 / 1600
  • #647

    Een schaal van meerkleurig Chinees porselein in de vorm van een kip.

    Une coupe en porcelaine chinoise polychrome en forme de poule.
    No longer available
    Dim. l: 25 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #568

    Een rechthoekige vaas van Chinees porselein.

    Un vase rectangulaire en porcelaine chinoise.
    No longer available
    Dim. h: 27 cm
    Estimate: € 160 / 180
  • #588

    Een gemberpot zonder deksel van meerkleurig Chinees porselein met een decor van personages in een tuin.

    Un pot à gingembre sans couvercle en porcelaine chinoise, décor de personnages dans un jardin.
    No longer available
    Dim. h: 12,5 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #641
    Jaques & son, London

    Twee Engelse ‘bowls’ van hout, afgewerkt met ivoor. In etui.

    Deux boules Anglaises pour jeu de “bowls”, finition en ivoire. Dans leur étui.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #623

    Een schaal op voet van meerkleurig Chinees porselein met een decor van personages op een fabeldier. Onderaan gemerkt.

    Une coupe sur pied en porcelaine chinoise , décor de personnages et animaux imaginaires. Marque à la base.
    No longer available
    Dim. b: 28,5 cm
    Estimate: € 45 / 55
  • #598

    Een vaas van blauw en wit Chinees porselein met een drietenige draak in het decor.

    Un vase en porcelaine chinoise blanche et bleue avec un dragon à trois doigts de pieds en décor.
    No longer available
    Dim. h: 30 cm
    Estimate: € 150 / 180
  • #608

    Paar grote vazen van Chinees porselein. Veelkleurig en verguld glazuur in de geest van de famille rose. Eironde buiken, lichtjes verbredende basissen. Verbredende kragen met oren in de vorm van olifantenkoppen. Decor in rechthoekige uitsparingen met hoogwaardigheidsbekleders in interieurs. Roestrode achtergrond, bezaaid met vlinders en bloemen. Met hun houten sokkels. Onderaan een zegelmerk verwijzend naar Keizer Qianlong.

    Paire de grands vases en porcelaine de Chine. Emaux polychromes dans le style de la famille rose et dorure. Panses ovoïdes, bases légèrement élargies. Cols évasés accostés de tête d’éléphants. Décor dans des réserves rectangulaires de dignitaires dans des intérieurs. Fond rouille aux semis de fleurs et de papillons. Avec leurs socle en bois. Sous la base une marque sigillaire référant à l’Empereur Qianlong.
    No longer available
    Dim. H. 97 cm
    Estimate: € 600 / 1000
  • #577

    Een klein theepotje van blauwgeglazuurd porselein. Chinees werk. Onderaan gemerkt.

    Petite théière en porcelaine bleue. Travail chinois, marque sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 14 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #614

    Een paar kasteelvazen van Cantonporselein met een meerkleurig decor van bloemen, vogels en vlinders in cartouches.

    Paire de vases en porcelaine de Canton à décor polychrome de fleurs, d’oiseaux et de papillons en cartouches.
    No longer available
    Dim. h: 91 cm
    Estimate: € 380 / 400
  • #221

    Een engelenhoofdje van gepatineerd hout. Eind XVIIIe eeuw.

    Une tête d’ange en bois patiné. Fin XVIIIième siècle.
    No longer available
    Dim. h: 29 cm
    Estimate: € 20°0 / 220
  • #573

    Een paar waterkommetjes van sang-de-boeufporselein. Onderaan gemerkt.

    Paire de bols en porcelaine à glaçure sang-de-boeuf. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. Ø: 8,5 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #653

    Een lot houtsnijwerk, bestaande uit een hermefiguur (gemonteerd als lamp), en Madonna met kind (arm en voet manco) en een buste van Sint Jacob.

    Un lot de gravures sur bois, comprenant une figure de Herme montée en lampe, Vierge à l’Enfant ( bras et pied manquent) et un buste de Saint Jacob.
    No longer available
    Dim. h: 33, 34 & 40 cm
    Estimate: € 6 / 70
  • #637

    Een schaal van meerkleurig Chinees porselein in de vorm van een haan.

    Une coupe en porcelaine chinoise en forme de coq.
    No longer available
    Dim. l: 23 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #397

    Een gesculpteerd houten luchter met zes lichtarmen in de vorm van waterspuwers.

    Un lustre en bois sculpté à six points lumineux en forme de gargouille.
    No longer available
    Dim. h: 75 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #631

    Een theebus van blauw en wit Chinees porselein met een decor van fo-honden.

    Boîte à thé en porcelaine de Chine bleue et blanche à décor de chiens de pho.
    No longer available
    Dim. h: 31 cm
    Estimate: € 65 / 80
  • #621

    Een paar vleermuizen van groengeglazuurd aardewerk. Chinees werk.

    Paire de chauve-souris en faïence verte. Travail chinois.
    No longer available
    Dim. l: 28 cm
    Estimate: € 200 / 220

Other lots in this auction

  • #152
    Edgard Farasyn
    Period: 1858 - 1938

    “De strandjutter”. Gouache op papier. Gesigneerd.

    “Déferlants”. Gouache sur papier. Signé.
    No longer available
    Dim. 48 x 56 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #258

    Een Friese staartklok met een handgeschilderd decor van een Hollandse haven boven de wijzerplaat. Bovenaan getooid met bronzen figuren.

    Pendule murale frisonne, dite staartklok à décor d’un port hollandais peint à la main au dessus du cadran. Surmontée de figures en bronze.
    No longer available
    Dim. h 142 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #390

    Een 18 karaats geel gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,36 ct. en een centrale saffier van ± 0,30 ct.

    Bague en or jaune 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,36 ct et d’un saphir central de ± 0,30 ct.
    No longer available
    Dim. 2,50 g
    Estimate: € 500 / 600
  • #402

    Een ovale spiegel van gepolychromeerd hout, versierd met meerkleurige roosjes.

    Miroir ovale en bois polychrome décoré de petites roses polychromes.
    No longer available
    Dim. 65 x 45 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #551

    Een vaas van Chinees porselein met een meerkleurig decor van de Keizerlijke hofhouding in een interieur. Kleine bakfout en haarscheur. Begin XXe eeuw.

    Un vase en porcelaine chinoise avec décor polychrome - scène de la Cour Impériale. Quelques dégâts. Début XXième siècle.
    No longer available
    Dim. h: 58 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #314
    Constant Simon

    “Landweg naast een riviertje”. Olieverf op doek. Toegeschreven aan, maar niet gesigneerd. Herkomst: familie van de schilder.

    “Sentier au bord d’une rivière”. Huile sur toile. Attribuée, mais pas signée. Provenance: famille du peintre.
    No longer available
    Dim. 40 x 26 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #190
    Chopard Genève

    Een 18 karaats wit gouden polshorloge (klein letsel aan polsband).

    Montre à bracelet en or blanc 18 ct (petit dégât au bracelet).
    No longer available
    Dim. Bruto: 65,76 g
    Estimate: € 1200 / 1400
  • #352

    Een modern bestek van roestvrij edelstaal met vergulde details. Gemerkt 18/10. Compleet voor 12 personen en in een meubeltje met twee laden en op vier poten.

    Couvert moderne en acier inoxydable aux détails dorés. Marque 18/10. Complet pour 12 personnes et dans un petit meuble à deux tiroirs et sur quatre pieds.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 100
  • #98

    Een bronzen vide-poche in de vorm van een mand met druivenranken. Begin XXe eeuw.

    Un vide-poche en bronze en forme de panier et vignes. Début XXième siècle.
    No longer available
    Dim. b: 34 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #690

    Een eikenhouten bureau met opzet en bovenaan versierd met een balustrade. Zeven laden in het opzet en twee in de gordel.

    Un bureau à deux corps avec balustrade . Sept tiroirs et deux tiroirs dans la ceinture.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 120
  • #300

    Een 18 karaats wit gouden schakelarmband bezet met 37 briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 7,50 ct.

    Bracelet à maillons en or blanc 18 ct serti de 37 brillants ayant un poids total de ± 7,50 ct.
    No longer available
    Dim. 20,55 g
    Estimate: € 5600 / 6500
  • #217

    Drie grote decoratieve glazen flessen, binnenin verzilverd.

    Trois grandes bouteilles décoratives, argentées à l’intérieur.
    No longer available
    Dim. h: 25 & 49 cm
    Estimate: € 90 / 120
View all auction items ›

Veiling van 27 & 28 juni 2017

De veiling is volledig - 805 items online. De catalogus is beschikbaar in .pdf en .xls

27 June 2017 19:00
28 June 2017 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 28 June 2017 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More