Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een zittende Boeddha en een Indische olifant van respectievelijk Aziatisch ebbenhout en zwartgelakt hout.

Een zittende Boeddha en een Indische olifant van respectievelijk Aziatisch ebbenhout en zwartgelakt hout.

Un Bouddha assis et un éléphant indien respectivement en ébène et en bois noirci.
Online only
SKU: 3008170029.
Categories: Aziatisch, Hout.
Auction day: 27 September 2017 19:00
Catalogue #29
Estimate: € 200 / 240
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #103

    Kleine vaas van Chinees porselein met een wit camaïeudecor van bloemen op een lichtgele ondergrond. Onderaan gemerkt.

    Petit vase en porcelaine de Chine à décor en camaïeu blanc sur fond jaune. Marque sous la base.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 200 / 240
  • #108

    Een Chinese kalligrafische set, bestaande uit een waterbakje en een stempel van leisteen, een penseellegger, een verfbakje en een waterkommetje van porselein met een draak in het decor en een stempel van speksteen. In etui.

    Suite à calligraphie chinoise comprenant un bol à eau, un cachet en ardise, un porte-pinceau, une coupe à peinture et un bol à eau en porcelaine décoré d’un dragon et un cachet en pierre de lard. Dans un étui.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 30 / 40
  • #133

    Een paar balustervazen van Satsuma-aardewerk. Onderaan gemerkt. Restauratie aan één van de halzen. Met houten sokkels

    Paire de vases balustres en faïence de Satsuma. Marque sous la base. Restauration à l’un des cols. Socles en bois.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 60 / 80
  • #40

    “Oude wijze”. Beeld van gesculpteerd ginko-bilobahout.

    “Vieux sage”. Sculpture en bois de ginko biloba.
    No longer available
    Online only
    Dim. H 42 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #42

    Een dekselpot van meerkleurig Japans porselein met een handgeschilderd decor van bloemen. Restauratie over de hele lijn.

    Pot couvert en porcelaine polychrome du Japon. Décor de fleurs peint à la main. Restauré.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 11 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #36

    Twee terrines van Chinees meerkleurig porselein in de vorm van een kip en een eend.

    Deux légumiers en porcelaine polychrome de Chine en forme d’une poule et d’un canard.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 25 cm
    Estimate: € 160 / 200
  • #152

    Een balustervaas van Chinees porselein met een famille rose decor van personages in een interieur. Restauraties.

    Vase balustre en porcelaine de Chine à décor famille rose de personnages dans un intérieur. Restaurations.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 46 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #102

    Een vaasje van Chinees porselein met een “powder blue”-decor.

    Petit vase en porcelaine de Chine à décor bleu poudré.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 20 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #44

    Een lampje, opgebouwd uit een beeldje van meerkleurig aardewerk in de vorm van een vogel op een houten sokkeltje. Sokkeltje beschadigd.

    Petit lampe portée par une statuette en faïence polychrome en forme d’oiseaux sur socle en bois. Dégât au socle.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 49 cl
    Estimate: € 30 / 40
  • #45

    Een vaas van Imariporselein.

    Vase en porcelaine d’Imari.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 33 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #141

    “Fat lady”. Een beeld van terracotta. Mogelijk Tang-dynastie.

    “Fat lady”. Sculpture en terre cuite. D’époque?
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 150 / 250
  • #60

    Een oude lampenvoet van blauwgepatineerd hout met een meerkleurig Chinees decor.

    Pied de lampe ancien en bois à patine bleue et à décor chinois polychrome.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 49 cm
    Estimate: € 30 / 40

Other lots in this auction

  • #143
    Val St. Lambert

    Twee coupes in diverse formaten, waarvan één op hoge voet, van kleurloos geslepen kristal. Gemerkt.

    Deux coupes de tailles diverses dont une sur piédouche. Cristal taillé incolore avec marque.
    No longer available
    Online only
    Dim. Ø 22,5 en 16 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #130
    Goebel

    “Jongen met accordeon”. Een asbak met een beeldje van meerkleurig porselein uit de reeks van M.I.Hummel.

    “Garçon à l’accordéon”. Cendrier à la statuette en porcelaine polychrome par M.I.Hummel.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 9 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #13

    Een wandklok van messing met romeinse cijfers op de wijzerplaat.

    Pendule murale en laiton. Cadran aux chiffres romains.
    No longer available
    Online only
    Dim. Ø: 30 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #59

    “Oberbräu”, “Maes-Dort” & “Brouwerij de Zeeridder, Mechelen”. Een lot van drie pullen van steengoed, waarbij één met tinnen montuur.

    “Oberbräu”, “Maes-Dort” & “Brouwerij de Zeeridder, Mechelen”. Lot de trois chopes en grès dont une à monture en étain.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 20 / 25
  • #83

    Een lot van vier ingekaderde aandeelbewijzen, waarbij twee van de ‘Compagnie Génerale des Autobus’, één van ‘Egyptian Estates Ltd.’ en één van de ‘Miroiterie Moderne’.

    Lot de quatre actions encadrées dont deux de la “Compagnie Générale des Autobus”, une de la “Egyptian Estates Ltd” et une de la “Miroiterie Moderne”.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 40 / 50
  • #74

    Negen grafische werken: - Walter Vaes. “Dorpszicht met een molen aan de Schelde”. Ets. Gesigneerd buiten de plaat (10,5 x 12 cm). - Een reproductie van een kleurenets met vissen. Naar Teillard. - “Gouldian Finch”. Kleurenreproductie. - “Beluik”. Reproductie. - “Rosa Campanulata alba”. Reproductie naar Redouté. - “My Big Brother”. Reproductie naar Philip Boileau. Ed. Rheintal & Newman, N.Y. (zonder lijst). - “Mischief”. Reproductie naar Bessie Pease Gutmann. Ed. Gutmann & Gutmann N.Y. - “Awakenin(..)

    Huit gravures: - Walter Vaes. “Vue de village au moulin aux bords de l’Escaut”. Eau-forte. Signée hors planche (10,5 x 1é cm). - Une reproduction d’une eau-forte en couleurs aux poissons. D’après Teillard. - “Gouldian finch”. Reproduction en couleurs. - “Impasse”. Reproduction. - “Rosa Campanulata Alba”. Reproduction d’après Redouté. Etc.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 50 / 80
  • #68
    P. Vercrocke

    “Boegbeeld”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Figure de proue”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Online only
    Dim. 100 x 80 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #94

    Een lot van vier ingekaderde reproducties, waarbij Van Gogh, Emile Claus en Xavier De Cock.

    Lot de quatre reproductions encadrées dont Vincent Van Gogh, Emile Claus et Xavier de Cock.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 20 / 30
  • #39

    Een Delftse kalebasvaas met een blauw op wit decor van bloemen. Onderaan gemerkt.

    Gourde en faïence de Delft à décor bleu et blanc de fleurs. Marque sous la base.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 48 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #69
    Fievez

    “Hoeve”. Een ets. Gesigneerd en gedateerd 1907 binnen de plaat.

    “Ferme”. Eau forte. Signée et datée 1907 dans la planche.
    No longer available
    Online only
    Dim. 39 x 33 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #57

    Twee bronzen vijzels met stampers.

    Deux mortiers en bronze et leurs pilons.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 30 / 40
  • #135

    Een lot van elf oude foto’s in passe-partout met zichten op Oberammergau.

    Lot de onze photos anciennes dans des passe-partout avec des vues sur Oberammergau.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 55 / 75
View all auction items ›

Online-Only veiling van 27 September 2017

Deze veiling staat open voor biedingen tot 18.00 op 27 september. Hierna worden loten toegewezen aan het hoogste schriftelijke bod.

27 September 2017 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 27 September 2017 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More