Similar lots by type
-
#651Een balustervaas van Aritaporselein met een personages en pauwendecor. Onderaan gemerkt. Op houten voetstuk.
Un vase balustre en porcelaine Arita avec décor de paons. Marque sous la base. Sur piédestal en bois.No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 120 / 180 -
#648Jef LambeauxEen vrouwenbuste van plaaster met bronskleurig patina. Gesigneerd.
Un buste féminin en plâtre, patine couleur cuivre.No longer availableEstimate: € 200 / 300 -
#1081Een inktstel van verguld brons. Recipiënten manco.
Un ensemble d’écriture en bronze doré. Il manque un récipient.No longer availableDim. b: 30 cmEstimate: € 40 / 60 -
#633Een lot blauw en wit Chinees porselein, bestaande uit drie bordjes met pauwen en een vierde, recenter exemplaar.
Un lot de porcelaine de Chine blanche et bleue, comprenant trois assiettes avec des paons, et une quatrième assiette plus récente.No longer availableEstimate: € 80 / 100 -
#1105Een paar Chinese tuinstoelen van steen.
Paire de chaises en pierre. Travail chinois.No longer availableDim. h: 52 cmEstimate: € 850 / 950 -
#426Een grote en een kleine piëdestal van gesculpteerd tropisch hout, versierd met leeuwenkoppen en met roze marmeren blad.
Un grand et un petit piédestal en bois exotique sculpté décorés de têtes de lions et à tablettes en marbre rose.No longer availableDim. 38 x 57 Ø 41 & 67 cmEstimate: € 60 / 80 -
#973Een albasten asbak, versierd met twee bronzen olifantjes.
Un cendrier en albâtre, décoration de deux éléphants.No longer availableDim. l: 16 cmEstimate: € 30 / 50 -
#955Een bronzen luchter in Régencestijl met kristallen pendeloques.
Lustre en bronze de style Régence aux pendeloques en cristal.No longer availableEstimate: € 650 / 700 -
#645Een Chinese houten salontafel met een gesneden hoogreliëf van spelende vrouwen onder het glazen blad.
Table de salon chinoise en bois à décor de femmes jouant en relief sous tablette en verre.No longer availableDim. b: 111 cmEstimate: € 80 / 100 -
#573Een klein schemerlampje van gesculpteerd ivoor met een decor van dieren in de jungle. Met boven aan het Indische staatssymbool. Indisch werk. Op houten sokkel. Omstreeks 1930.
Petite lampe en ivoire sculpté à décor d’animaux dans le jungle. Surmontée d’un symbole d’état indien. Travail indien, vers 1930. Sur socle en bois.No longer availableDim. h: 18 cmEstimate: € 220 / 240 -
#1075Een sobere houten Aziatische salontafel.
Une table de salon en bois asiatique.No longer availableDim. b: 85 cmEstimate: € 40 / 60 -
#650Een staande Guan Yin van meerkleurig en goudgepatineerd hout.
Guan Yin debout en bois polychrome et doré.No longer availableDim. h: 118 cmEstimate: € 300 / 400 -
#663Een sierbord van Cantonporselein met een famille-rosedeocr van krijgers in het plat en zes cartouches met personages op de vleugel. China, XIXe eeuw.
Une assiette décorative en porcelaine de Canton avec décor de famille rose, guerriers et six cartouches avec personnages sur les ailes. Chine, XIXième siècle.No longer availableDim. Ø: 30 cmEstimate: € 200 / 240 -
#613Geert Kunen“Meisje met pop”. Een beeld van terracotta met bronskleurig patina. Gesigneerd achteraan.
“Fille à la poupée”. Statue en terre cuite à patine bronze. Signée au verso.No longer availableDim. h: 46 cmEstimate: € 80 / 120 -
#578Een schotel van Imariporselein met een meerkleurig en verguld bloemendecor. Eerste helft XIXe eeuw.
Plat en porcelaine d’Imari à décor polychrome et doré de fleurs. Japon, première moitié du XIXe siècle.No longer availableDim. Ø: 48,5 cmEstimate: € 120 / 200 -
#1014Een houten kapelletje met gipsen heiligenbeeld.
Petite chapelle contenant un saint en plâtre.No longer availableDim. H: 102 cmEstimate: € 25 / 50 -
#641Een schouwpendule van verguld brons in Lodewijk XV-stijl.
Une pendule de cheminée en bronze, style Louis XV.No longer availableEstimate: € 200 / 260 -
#882Gustave Van VaerenberghPeriod: 1873 - 1927“Pierrot met zijn meisje onder paraplu”. Een groepje van grijsgepatineerd terracotta. Gesigneerd.
”Pierrot et sa fille sous un parapluie.” Un groupe en terre cuite patinée gris.No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 60 / 100 -
#997Villeroy & BochEen schouwstel, bestaande uit zes vaasjes van verschillende hoogtes van blauw en wit aardewerk met een decor van bloemen en landschappen. Onderaan gemerkt.
Une garniture de cheminée comprenant six petits vases de hauteurs différentes en faïence bleue et blanche avec décor de fleurs et paysages. marque en dessous.No longer availableDim. h: 14 - 32 cmEstimate: € 70 / 120 -
#608Houten beeld van een man, goederen torsend. Afkomstig uit Zuid - Amerika.
Statue d’un paysan portant des marchandises en bois sculpté. Travail de L‘Amérique du Sud.No longer availableDim. H: 100 cmEstimate: € 100 / 120 -
#406Een Chinese sokkel van gesculpteerd hardhout met een roze marmeren blad.
Socle chinois en bois de fer sculpté à tablette en marbre rose.No longer availableDim. 39 x Ø: 38 cmEstimate: € 100 / 160 -
#563Een ivoren slagtand in de vorm van een krokodil. Afrikaans werk. Beschadiging.
Défense en ivoire en forme de crocodile. Travail africain, première moitié du XXe siècle. Dégât.No longer availableDim. l: 86 cmEstimate: € 120 / 140 -
#380Een 18 karaats wit en geel gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,70 ct.
Une bague en or blanc et jaune 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,70 ct.No longer availableDim. 4,14 gEstimate: € 600 / 800 -
#1013Een bronzen luciferhouder in de vorm van een meerman en een dubbele aquamanille.
Un porte-allumettes en forme de homme-poisson et un double aquamanile.No longer availableEstimate: € 50 / 80
Other lots in this auction
-
#427Twee voorwerpen van geel koper, bestaande uit een gedreven godslamp en een massieve staander in de vorm van een barokke dolfijn.
Deux objets en cuivre jaune, comprenant une lampe de sanctuaire et un pied massif en forme de dauphin style baroque.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#654“De legende van St. Eligius en Godeberta”. Olieverf op doek. Naar een werk van Petrus Christus.
”La légende de Saint Eloi et Godeberthe.” Huile sur toile. D’après une oeuvre de Petrus Christus.No longer availableDim. 73 x 63 cmEstimate: € 120 / 200 -
#188Een aluminium schaalmodel van een vroege racewagen.
Modèle d’une voiture de course ancienne en aluminium.No longer availableDim. l: 49 cmEstimate: € 420 / 480 -
#98Houten console ondersteund door een barokke engel.
Console en bois sculpté portée par un angelot de style baroque.No longer availableDim. H: 34 cmEstimate: € 100 / 120 -
#677Een buste van gesculpteerd Afrikaans ivoor.
Un buste en ivoire sculpté.No longer availableDim. h: 14 cmEstimate: € 30 / 40 -
#126Een eikenhouten buffetkast met twee deuren onder twee laden in doucine.
Un buffet en chêne à deux portes en dessous des tiroirs, en doucine.No longer availableDim. b: 146 cmEstimate: € 100 / 180 -
#1063Lot mechanisch speelgoed in oorspronkelijke doos. ( 7 stuks).
Un lot de jouets mécaniques dans la boite d’origine (sept pièces).No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#962Paul Van HoeydonckPeriod: Antwerpen 1925“Compositie”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 5/80 buiten de plaat.
”Composition.” Une lithographie. Signée et numérotée 5/80 hors planche.No longer availableDim. 54 x 71 cmEstimate: € 70 / 100 -
#984Jaak Van den SeylberghPeriod: 1884-1960“Heidezicht”. Olieverf op doek. gesigneerd.
”Vue sur la fagne”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 44 x 38 cmEstimate: € 200 / 300 -
#835Een rond notenhouten bijzettafeltje met messingen galerijtje en een marmeren blad en twee uitschuifbare blaadjes voor kandelaars.
Guéridon rond en noyer à galerie en laiton et à tablette en marbre. Deux petites tirettes latérales pour des bougeoirs.No longer availableDim. 54 x Ø 50 cmEstimate: € 30 / 40 -
#905Een serie van zes eikenhouten Windsorstoelen. Engeland, XIXde eeuw. We voegen er een recentere kinderstoel in dezelfde stijl aan toe.
Suit de six chaises Windsor en chêne. Angleterre, XIXe siècle. Nous joignons une chaise d’enfant dans le même genre mais plus récente.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#279Remy Van SluysPeriod: 1907-1993“Stilleven met terrine en paprika’s. Olieverf op board. Gesigneerd en gedateerd ‘74.
“Nature morte aux poivrons et terrine”. Huile sur carton. Signé et daté 1974.No longer availableDim. 70 x 80 cmEstimate: € 100 / 150

