Similar lots by type
-
#200
Twee paar kandelaars van rood koper.
Deux paires de bougeoirs en cuivre rouge.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. h: 21 & 28 cmEstimate: € 20/24 -
#34
Een bedpan en drie diverse koperen ketels.
Une chaufferette et trois bouilloires diverses.No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Estimate: € 100/150 -
#26
“Retour du travail”. Een groep van geglazuurd plaaster met klokje.
”Retour du travail”. Un groupe en plâtre à glaçure et petite pendule.No longer availableOnline onlyActive bid: 11.00 €Dim. h: 65 cmEstimate: € 25/35 -
#38
Een paar kandelaars van messing, gemonteerd op elektriciteit.
Paire de candélabres en laiton montés en lampe à l’électricité.No longer availableOnline onlyActive bid: 6.00 €Dim. h: 69 cmEstimate: € 20/25 -
#90
“Winters hoevezicht”. Olieverf op doek. Signatuur verwijderd. Lichte schade.
Vue de la ferme d'hiver . Huile sur toile. Signature supprimée. Légers dommages.No longer availableOnline onlyDim. 56 x 65 cmEstimate: € 60/100 -
#25
Een allegorisch beeld van zamak op een roze marmeren sokkel.
Une statue allégorique en régule sur un socle en marbre rose.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. h: 26 cmEstimate: € 80/100 -
#86
“Het laatste avondmaal”. Een geperst messingen reliëf in kader.
La dernière Cène. Relief en laiton pressé dans un cadre.No longer availableOnline onlyDim. 32 x 47 (kader)Estimate: € 35/40 -
#155
Een groepje van drie dansende kindjes van meerkleurig kunststof.
Groupe d’enfant dansant en matière d’art.No longer availableOnline onlyDim. h: 17 cmEstimate: € 10/15 -
#75
Een kleine houten wandconsole met engelenkop.
Une petite console murale en bois avec une tête d'ange.No longer availableOnline onlyActive bid: 70.00 €Dim. h: 33,5 cmEstimate: € 80/100 -
#130
Een zittende buldog van meerkleurig kunststof.
Un bouledogue assis en plastique multicolore.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. h: 30 cmEstimate: € 30/40 -
#41
Een kleine messingen zittende Boeddha.
Un petit Bouddha assis en laiton.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. h: 9,5 cmEstimate: € 15/25 -
#195
“Jonge vrouw met ganzen”. Een kunststof groep op houten voetstuk. Italiaans werk.
Jeune femme aux oies . Un groupe en plastique sur un piédestal en bois. Travail italien.No longer availableOnline onlyDim. h: 27 cmEstimate: € 10/15 -
#35
Een gebeeldhouwde houten stoel van twee gebeeldhouwde planken massief hout. De rugleuning in de vorm van een maniok stampende vrouw. Afrikaans werk.
Une chaise en bois sculpté fait à partir de deux planches en bois massif. Le dos en forme de femme qui pétrit du manioc. Travail africain.No longer availableOnline onlyActive bid: 30.00 €Dim. l: 120 cmEstimate: € 80/120 -
#23Pelle (Maurice Pelgrims)
“Koppel”. Een paar beelden van gebeeldhouwd hout. Gesigneerd.
“Couple”. Paire de statuettes en bois sculpté. Signées.No longer availableOnline onlyActive bid: 22.00 €Dim. h: 55 cmEstimate: € 80/120 -
#167
“Jongen met bloemen”. Een beeld van gepolychromeerd aardewerk. Italiaans werk. Onderaan gemerkt.
“Garçon et fleurs”. Sculpture en faïence polychrome. Travail italien. Marque sous la base.No longer availableOnline onlyActive bid: 8.00 €Dim. h: 51 cmEstimate: € 30/50 -
#142
Een dubbele kandelaar en een blaker van messing.
Un double chandelier et une applique en laiton.No longer availableOnline onlyActive bid: 7.00 €Dim. h: 11 & 22 cmEstimate: € 25/35 -
#182
“Christus met het kruis”. Een koperen groepje.
Le Christ avec la croix . Un groupe d'airain.No longer availableOnline onlyActive bid: 11.00 €Dim. h: 21 cmEstimate: € 40/60 -
#181Fontaine
“Dansend paar”. Een groepje van gepolychromeerd terracotta. Gesigneerd. Handje gerestaureerd.
Couple dansant . Un groupe de terre cuite polychrome. Signé. Restauré à la main.No longer availableOnline onlyDim. h: 23 cmEstimate: € 25/35 -
#65
Een gebeeldhouwd houten muurreliëf in de vorm van een strijdwagen met vierspan. Kleine beschadiging.
Un relief mural en bois sculpté en forme de char à quatre chevaux. Dommages mineurs.No longer availableOnline onlyActive bid: 55.00 €Dim. l: 114 cmEstimate: € 50/80 -
#8
“Moeder en kind”. Een beeld van terracotta.
”Mere et enfant”. Une statue en terre cuite.No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. h: 38 cmEstimate: € 60/100 -
#199
Een vaasje en een theepotje van koper.
Un petit vase et une théière en cuivre.No longer availableOnline onlyActive bid: 6.00 €Dim. h: 20 & 13 cmEstimate: € 10/15 -
#144
Een lot van drie beeldjes van meerkleurig porselein in de stijl van Lladro. Reparatie aan één van de voetjes.
Lot de trois statuettes en porcelaine polychrome de style Lladro. Réparation à l’un des pieds.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. h: 26 cmEstimate: € 60/80
Other lots in this auction
-
#211
Een gefineerd mahoniehouten naaitafeltje met liervormige poten. Te restaureren
Table à ouvrage en placage d’acajou aux pieds en forme de lyre. A restaurer.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. 69 x 51 x 35 cmEstimate: € 50/70 -
#122
“Personages in de woestijn”. Olieverf op doek. Niet gesigneerd.
Personnages dans le désert . Huile sur toile. Non signé.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. 121 x 60 cmEstimate: € 50/80 -
#78
“Kaketoe”. Een collage met bedrukte stoffen reepjes en schors.
Cacatoès . Un collage avec des bandes de tissu imprimées et de l'écorce.No longer availableOnline onlyActive bid: 13.00 €Dim. 28 x 20 cmEstimate: € 40/50 -
#18
Een vaas en een lampenvoet in resp groen en roze kristal.
Un vase et un pied de lampe en cristal vert et rose.No longer availableOnline onlyActive bid: 30.00 €Dim. h: 36,5 cm h: 56 cmEstimate: € 60/100 -
#148
Een paar vazen van Chinees porselein met meerkleurige decors van personages. Onderaan gemerkt.
Une paire de vases en porcelaine chinoise avec des décorations multicolores de personnages. Marqué en bas.No longer availableOnline onlyActive bid: 6.00 €Dim. h: 38 cmEstimate: € 25/25 -
#152
“Icons”, “La Pittura Bizantina”, “Rubens”, “L’Illustration Noël 1929”. Vier kunstboeken.
“Icons”, “La Pittura Bizantina”, “Rubens”, “L’Illustration Noël 1929”. Quatre livres d’art.No longer availableOnline onlyActive bid: 6.00 €Estimate: € 30/40 -
#91
“Christus met de doornkroon”. Pastel op papier. Onduidelijk gesigneerd.
Le Christ à la couronne d'épines . Pastel sur papier. Indistinctement signé.No longer availableOnline onlyDim. 46 x 58 cmEstimate: € 25/35 -
#54
Negen prenten uit de reeks ‘Nineteen holes of golf’ door Norman Orr.
Neuf tirages de la série Nineteen holes of golf de Norman Orr.No longer availableOnline onlyActive bid: 80.00 €Dim. 25 x 18 cmEstimate: € 45/60 -
#71
“Meisje in de duinen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Fille dans les dunes . Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. 64 x 51 cmEstimate: € 60/80 -
#79J. Vos
“Havenzicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Vue du port . Huile sur toile. Signé.No longer availableOnline onlyActive bid: 30.00 €Dim. 40 x 80 cmEstimate: € 100/150 -
#208
Een art deco kerkstoel met gebeeldhouwde rug.
Une chaise d'église Art Déco avec dossier sculpté.No longer availableOnline onlyEstimate: € 35/40 -
#183
Een lot aardewerk en porselein, bestaande uit een klein vaasje met bloemendecor, een deels verguld Italiaans siervaasje op voet, een kop met schoteltje van Maastricht (haarscheur), een kannetje van Baudour (haarscheur) en een schenkpotje van Schramberg.
Lot de faïence et porcelaine, composé d'un petit vase à décor floral, un vase décoratif italien partiellement doré sur un pied, une tasse avec soucoupe de Maastricht (fente des cheveux), un pot de Baudour (fente des cheveux) et un Bocal à verser Schramberg.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. h: 10 - 19 cmEstimate: € 25/35