Similar lots by type
-
#348
Een dekselvaas van blauw en wit Chinees porselein met lang-levenstekens in het decor.
Vase couvert en porcelaine de Chine bleue et blanche orné de symboles de longévité.No longer availableDim. h: 54 cmEstimate: € 65/75 -
#247
Een paar kraagvazen van meerkleurig Chinees porselein met een decor van pioenen. Onderaan gemerkt.
Une paire de vases à col en porcelaine chinoise avec décor de pivoines. Portent une marque en dessous.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 440/480 -
#87
Een paar balustervaasjes en een kommetje van cloisonné op geel koper, waarbij de eerste met draken in het decor.
Paire de petits vases balustres et un bol en cloisonné sur cuivre jaune, les premiers décorés de dragons.No longer availableDim. h: 23 & 6 cmEstimate: € 40/50 -
#347
Een balustervaas van Cantonporselein met een meerkleurig en deels verguld decor van bloemen en vogels. Onderaan gemerkt.
Un vase en porcelaine de Canton multicolore, partiellement doré, décor aux fleurs et oiseaux. Marqué en dessous.No longer availableDim. h: 61 cmEstimate: € 50/80 -
#278
Een paar dekselvazen van Chinees porselein met een blauw en wit decor van Fo-honden.
Deux vases à couvercle en porcelaine chinoise avec un décor en blanc et bleu de chiens Fo.No longer availableDim. h: 44 cmEstimate: € 150/200 -
#328
Chinese kom van blauw en wit crackleware, met motieven op de buitenkant.
Un plat en crackleware chinoise bleu et blanc, avec motifs à l'extérieur.No longer availableDim. ø 29.5 cmEstimate: € 60/80 -
#83
Twee verschillende dekseldoosjes van meerkleurig Chinees porselein. Onderaan gemerkt.
Deux petites boîtes différentes en porcelaine de Chine polychrome. Marque sous les bases.No longer availableDim. b: 17 & 12 cmEstimate: € 30/50 -
#341
Een Guanyin met lotus van monochroom wit porselein naar het blanc de Chine. Beschadiging aan het hoofd.
Un Guanyin et lotus en porcelaine monochrome blanche d'après le blanc de Chine. Dégâts à la tête.No longer availableDim. h: 65 cmEstimate: € 60/80 -
#138
Een zalfdoosje van Satsumaporselein. Onderaan gemerkt.
Boîte à onguent en porcelaine de Satsuma. Marque sous la base.No longer availableDim. Ø: 9 cmEstimate: € 160/180 -
#243
Een vaas van beige- en roodgeglazuurd aardewerk. Chinees werk.
Un petit vase en faïence beige et rouge. Oeuvre chinoise.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 220/280 -
#177
Een Thaise Boeddha van gepolychromeerd hout.
Bouddha en bois polychrome. Travail thaï.No longer availableDim. h: 191 cmEstimate: € 650/700 -
#368
Een paar Kuan Yins van monochroom wit porselein naar het blanc de Chine.
Paire de Guanyin en porcelaine monochrome blanche d’après les blancs de Chine.No longer availableDim. h: 24 & 26 cmEstimate: € 80/120 -
#137
“Meisje op paard”. Een bronzen groep op marmeren sokkel naar een werk van Botero.
“Fille à cheval”. Groupe en bronze sur socle en marbre. D’après une oeuvre de Botero.No longer availableDim. H 37 cmEstimate: € 160/180 -
#402
Een vierdelig bureaustelletje van meerkleurig Chinees porselein met een bloemendecor op plateau.
Garniture de bureau quatre pièces en porcelaine polychrome de Chine à décor de fleurs. Sur plateau.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#288
Een paar dekselvazen van Chinees porselein met een blauw en wit decor van een Fo-hond in een landschap. Het deksel eveneens getooid met een Fo-hond.
Deux vases à couvercle en porcelaine chinoise avec un décor en blanc et bleu de chien Fo dans un paysage. Le couvercle est également décoré d'un chien Fo.No longer availableDim. h: 55 cmEstimate: € 170/250 -
#253
Een paar kommen van Chinees porselein met een meerkleurig decor van allerhande personages en vleermuizen. Onderaan gemerkt.
Une paire de plats en porcelaine chinoise avec décor polychrome de personnages et chauve-souris. Portent une marque en dessous.No longer availableDim. Ø: 16 cmEstimate: € 180/200 -
#17
Een paar goudfazanten van meerkleurig Chinees aardewerk in de geest van de Tang.
Deux faisans en faïence chinoise polychrome dans l'esprit de Tang.No longer availableDim. h: 26 cmEstimate: € 40/60 -
#237
Een cachepot van Chinees porselein met een meerkleurig decor van personages in cartouches op een fond van powder blue.
Un cache-pot en porcelaine chinoise avec décor polychrome de personnages en cartouches sur un fond de bleu poudré.No longer availableDim. h: 33 Ø: 32 cmEstimate: € 320/380
Other lots in this auction
-
#242Carlu
“Bloemenstilleven”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
"Nature morte, fleurs". Aquarelle sur papier. Porte une signature.No longer availableDim. 70 x 55 cmEstimate: € 60/100 -
#106
Een eikenhouten kastje met vier deuren en twee laden.
Une armoire en chêne à quatre portes et deux tiroirs.No longer availableDim. 150 x 119 x 47 cmEstimate: € 100/160 -
#317
Een spiegel in barokke lijst van verguld brons.
Un miroir style baroque avec encadrement en bronze doré.No longer availableDim. 45 x 32 cmEstimate: € 60/100 -
#180
Een 18 karaats wit en geel gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1 ct. en een smaragd van ± 7 ct.
Une bague en or blanc et jaune 18 ct. sertie de diamants ayant un poids total de ± 1 ct. et une émeraude de ± 7 ct.No longer availableDim. 7,59 gEstimate: € 5200/5500 -
#321
Driedelig klokstel van zamak. Klok versierd met kruikdragend meisje. Eén arm beschadigd.
Garniture de cheminée en régule. Pendule décorée d’une fille portant une cruche. Dégât à un bras.No longer availableDim. H 65 cmEstimate: € 100/120 -
#290
Een vergulde schouwspiegel met gesculpteerde decoratie.
Trumeau doré et sculpté.No longer availableDim. 122 x 78 cmEstimate: € 100/120 -
#287
Een messingen haardstel in empirestijl.
Une garniture de cheminée en laiton, style Empire.No longer availableEstimate: € 30/35 -
#414Mitterteich
Een koffieservies van Beiers porselein met een verguld decor, bestaande uit een koffiepot, melkkannetje, suikerpot, twaalf kopjes met ondertasjes en vijftien borden. We voegen er een extra melkkannetje en een driedelig theestel van blauw en wit porselein aan toe.
Service à café de Bavière à décor doré comprenant une cafetière, un pot à lait, un sucrier, douze tasses et soucoupes et quinze assiettes. Nous ajoutons un pot à lait supplémentaire et une garniture à thé 3 pièces en porcelaine bleue et blanche.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#51
“Minnaars”. Een beeld van donkergepatineerd zamak. Gesigneerd ‘Cyabeo’(?).
"Amants". Une statue en régule patinée. Signée 'Cyabeo'.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 200/240 -
#208
Een lage trapeziumvormige vitrinekast. Tijdperk art deco.
Vitrine basse trapézoïde d’époque art déco.No longer availableDim. b:110 x 141 x 32 cmEstimate: € 120/200 -
#1
Een antiek opgezette snotolf (Cyclopterus lumpus ofte lompvis).
Lump empaillé ancien (Cyclopterus lumpus ou grosse poule de mer).No longer availableDim. l: 41 cmEstimate: € 60/80 -
#294
Twee verschillende handgeknoopte Oosters karpetten, waarbij één met slijtage en de andere met een kleine scheur aan het uiteinde.
Deux différentes carpettes d’Orient en laine, nouées main. Une aux usures, une avec une petite déchirure au bout.No longer availableDim. 178 x 117 & 200 x 136 cmEstimate: € 60/100