Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een zittende Boeddha van wol messing. Enkele manco’s en beschadiging.

Een zittende Boeddha van massief messing. Enkele manco’s en beschadiging.

Un Bouddha assis en laiton plein. Quelques manquements et dégâts.
Dim. h: 35 cm
SKU: 2603190567.
Categories: Beeld, Koper.
Auction day: 27 March 2019 19:00
Catalogue #567
Estimate: € 100 / 140
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #870

    Een massief messingen haardketel met pan en schuimspaan.

    Un chaudron en laiton massif et écumoir.
    No longer available
    Dim. Ø: 44 cm
    Estimate: € 55 / 65
  • #386

    Een ronde koperen tafel op zes poten en met een rood marmeren blad.

    Une table en cuivre à six pieds et tablette en marbre rouge.
    No longer available
    Dim. Ø: 65 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #658

    Een gegoten beeldengroep in de vorm van een jongen en een meisje. Op albasten sokkel. Italiaans werk.

    Un groupe coulé représentant une jeune homme et une jeune fille. Sur socle en albâtre. Travail italien.
    No longer available
    Dim. h: 60 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #221

    Een panter van brons met donker patina naar een werk van Paris.

    Une panthère en bronze à patine foncée, d’après une oeuvre par Paris.
    No longer available
    Dim. l: 70 cm
    Estimate: € 750 / 850
  • #746

    Een paar grote messingen kerkkandelaars in barokke stijl.

    Une paire de candélabres d’église en laiton, style baroque.
    No longer available
    Dim. h: 100 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #510

    Een messingen brievenklem met een schelp en bloedkoraal.

    Un serre-lettres en laiton et coquille et corail sang.
    No longer available
    Dim. 11 x 10 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #637

    Een bronzen ruitersbeeld van prins Benin. Verloren wastechniek.

    Une statue de guerrier en bronze d’un prince Bénin. Technique de lavis perdue.
    No longer available
    Dim. H. 61 cm
    Estimate: € 1400 / 1600
  • #780

    Een gebeeldhouwde houten stoel van twee gebeeldhouwde planken massief hout. De rugleuning in de vorm van een maniok stampende vrouw. Afrikaans werk.

    Une chaise en bois sculpté fait à partir de deux planches en bois massif. Le dos en forme de femme qui pétrit du manioc. Travail africain.
    No longer available
    Dim. l: 120 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #449

    Een driedelig haardstel van messing met staander.

    Garniture de cheminée en laiton sur support.
    No longer available
    Dim. h: 76 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #860

    Een houten emmer met messingen recipiënt.

    Un seau en bois à récipient en laiton.
    No longer available
    Dim. Ø: 29 cm
    Estimate: € 45 / 55
  • #617

    Een zittende guanyin met ruyi van monochroom wit porselein in de stijl van het blanc-de-Chine.

    Un Guan Yin assis et ruyi en porcelaine blanche, style Blanc-de-Chine.
    No longer available
    Dim. h: 50 cm
    Estimate: € 220 / 260
  • #460

    Een ketel van rood koper.

    Un chaudron en cuivre rouge.
    No longer available
    Dim. h: 23 cm
    Estimate: € 10 / 15
  • #633

    Een liggende bronzen Boeddha

    Un Bouddha couché en bronze.
    No longer available
    Dim. l: 138 cm
    Estimate: € 1900 / 2100
  • #223

    “Knielend naakt”. Een beeld van donkergepatineerd brons naar een werk van Henri Laurens.

    ”Nu agenouillé”. Une statue en bronze à patine foncée d’après une oeuvre par Henri Laurens.
    No longer available
    Dim. h: 48 cm
    Estimate: € 650 / 750
  • #850

    Een rood- en geelkoperen doofpot.

    Un pot etouffeur en cuivre rouge et cuivre jaune.
    No longer available
    Dim. h: 37 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #237

    “Het gevecht tegen de poema”. Een beeld van bruingepatineerd brons op houten voetstuk. Naar een werk van Charles Russel.

    ”Le combat avec le puma”. Une statue en bronze sur socle en bois. D’après une oeuvre de Charles Russel.
    No longer available
    Dim. h: 45 cm
    Estimate: € 400 / 500
  • #416

    Een koperen haardgarnituur, bestaande uit een pauwstaarthaardscherm, twee haardstellen, een houtbak, een paar vuurbokken en een staander voor lucifers.

    Une garniture de cheminée, comprenant un pare-feu en queue de paon, deux ensembles de feu, un bac à bois, une paire de chenets et un porte-allumettes.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 200
  • #683

    Een allegorisch beeld van zamak op een roze marmeren sokkel.

    Une statue allégorique en régule sur un socle en marbre rose.
    No longer available
    Dim. h: 26 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #161

    “De Drie Gratiën”. Een bronzen beeld op arduinen sokkel. Gemonogrammeerd M.D.

    ”Les trois Grâces”. une statue en bronze sur un socle en pierre de taille. Porte le monogramme M.D.
    No longer available
    Dim. h: 33 cm
    Estimate: € 400 / 500
  • #208

    “Vrouwelijk naakt”. Een modern bronzen beeld. Gesigneerd ‘Chana Orloff 1925’. Postume geut.

    ”Nu féminin”. Une statue moderne en bronze. Signée ‘Chana Orloff 1925”. Fonte posthume.
    No longer available
    Dim. h: 48 cm
    Estimate: € 1600 / 2000
  • #883

    Een vrouwen- en mannenbuste van gesculpteerd hout. Afrikaans werk. Eén oor beschadigd.

    Buste d’homme et de femme en bois sculpté. Travail africain. Une oreille accidentée.
    No longer available
    Dim. h: 56 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #631

    Een bronzen sierstuk met Chinese dragers en met drie kleurloze kaarsenhoudertjes.

    Une pièce décorative en bronze, porteurs chinois et trois bougeoirs incolores.
    No longer available
    Dim. l: 50 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #880

    Een paar messingen kandelaars.

    Une paire de candélabres en laiton.
    No longer available
    Dim. h: 73 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #213

    Twee ivoren beeldjes, vermoedelijk van de heilige Barbara van Nicomedië. Afgebeeld met een burchttoren met drie vensters en met een zwaard. Onderaan gemonogrammeerd.

    Deux statues en ivoire, probablement représentant de la sainte Barbara de Nicomédie. Représentation d’une tour de forteresse à trois fenêtres et une épée. Monogrammée en dessous.
    No longer available
    Dim. H: 15 cm
    Estimate: € 200 / 240

Other lots in this auction

  • #458

    Twee albums met postzegels allerlei.

    Deux albums de timbres postes.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 120
  • #305

    Een 14 karaats wit en geel gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,10 ct.

    Une bague en or blanc et jaune 14 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,10 ct.
    No longer available
    Dim. 6 g
    Estimate: € 350 / 450
  • #119
    Jacques Ducrot

    “Zicht op Binche”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1945.

    ”Vua à Binche”. Huile sur panneau. Signé et daté 1945.
    No longer available
    Dim. 48 x 40 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #292
    M. Van Paemel

    “Poort in het bos”. Pastel op papier. Gesigneerd.

    ”Portillon dans les bois”. Pastel sur papier. Signé.
    No longer available
    Dim. 62 x 50 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #229

    “De genezer”. Olieverf op doek. Herdoekt. Italiaanse School, XVIIde eeuw.

    ”Le guérisseur”. Huile sur toile. Retoilée. Ecole italienne, XVIIème siècle.
    No longer available
    Dim. 82 x 60 cm
    Estimate: € 800 / 1200
  • #296

    Een sobere tweedeurs garderobe met twee laden onderaan.

    Une garde-robe à deux portes et deux tiroirs dans le bas.
    No longer available
    Dim. 202 x 148 x 65 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #537

    Een Chinees sierstuk van gesculpteerd speksteen in de vorm van twee vaasjes met ertussen pioenen en een vogel.

    Une pièce chinoise en pierre de lard sculpté en forme de deux vases et pivoines et oiseau.
    No longer available
    Dim. h: 21 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #812
    Märklin 4600; 4602; 4610 & 4657

    Vier goederenwagons voor spoortype HO in originele doosjes: - Gesloten goederenwagon. - Open metalen goederenwagon. - Hopperwagon. - Wagon met zuurcontainers.

    Quatre wagons de marchandise pour rails type HO, emballages d’origine: - Wagon de marchandise fermé.. - Wagon de marchandise en métal ouvert. - Wagon ‘Hopper’.. - Wagon à conteneur acide.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #480

    Een kleine kroonluchter van koper en lichtblauw porselein. Met zes lichtarmen.

    Un petit lustre en cuivre et porcelaine bleu pâle. A six bras.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 40
  • #642
    Vonk

    “Bloemenstilleven” & “Surrealistisch landschap”. Olieverf op paneel. Langs beide kanten beschilderd. Gesigneerd.

    ”Nature morte, fleurs” & “Paysage surréaliste”. Huile sur panneau. Peint sur les deux faces. Signé.
    No longer available
    Dim. 40 x 50 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #417

    Een vintage lamp van steengoed. West-Duitsland. Jaren ‘60.

    Une lampe ‘vintage’ en faïence. Allemagne de l’Est. Années ‘60.
    No longer available
    Dim. h: 45 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #831

    Een lot van vier kleine staande klokjes van hout en een klokje van kunststif in de vorm van een clown. Manco’s en beschadigingen.

    Un lot de quatre pendules en bois et une pendule en plastique en forme de clown. Manquements et dégâts.
    No longer available
    Dim. h: 15 - 30 cm
    Estimate: € 20 / 30
View all auction items ›

Veiling 26 & 27 Maart 2019

De veiling is volledig - 900 loten. Catalogus is verkrijgbaar in .xls en .pdf op de downloads pagina

26 March 2019 19:00
27 March 2019 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 27 March 2019 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More