Similar lots by type
-
#617
Een zittende guanyin met ruyi van monochroom wit porselein in de stijl van het blanc-de-Chine.
Un Guan Yin assis et ruyi en porcelaine blanche, style Blanc-de-Chine.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 220/260 -
#880
Een paar messingen kandelaars.
Une paire de candélabres en laiton.No longer availableDim. h: 73 cmEstimate: € 30/40 -
#386
Een ronde koperen tafel op zes poten en met een rood marmeren blad.
Une table en cuivre à six pieds et tablette en marbre rouge.No longer availableDim. Ø: 65 cmEstimate: € 120/200 -
#510
Een messingen brievenklem met een schelp en bloedkoraal.
Un serre-lettres en laiton et coquille et corail sang.No longer availableDim. 11 x 10 cmEstimate: € 30/50 -
#416
Een koperen haardgarnituur, bestaande uit een pauwstaarthaardscherm, twee haardstellen, een houtbak, een paar vuurbokken en een staander voor lucifers.
Une garniture de cheminée, comprenant un pare-feu en queue de paon, deux ensembles de feu, un bac à bois, une paire de chenets et un porte-allumettes.No longer availableEstimate: € 120/200 -
#460
Een ketel van rood koper.
Un chaudron en cuivre rouge.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 10/15 -
#161
“De Drie Gratiën”. Een bronzen beeld op arduinen sokkel. Gemonogrammeerd M.D.
”Les trois Grâces”. une statue en bronze sur un socle en pierre de taille. Porte le monogramme M.D.No longer availableDim. h: 33 cmEstimate: € 400/500 -
#213
Twee ivoren beeldjes, vermoedelijk van de heilige Barbara van Nicomedië. Afgebeeld met een burchttoren met drie vensters en met een zwaard. Onderaan gemonogrammeerd.
Deux statues en ivoire, probablement représentant de la sainte Barbara de Nicomédie. Représentation d’une tour de forteresse à trois fenêtres et une épée. Monogrammée en dessous.No longer availableDim. H: 15 cmEstimate: € 200/240 -
#883
Een vrouwen- en mannenbuste van gesculpteerd hout. Afrikaans werk. Eén oor beschadigd.
Buste d’homme et de femme en bois sculpté. Travail africain. Une oreille accidentée.No longer availableDim. h: 56 cmEstimate: € 40/60 -
#633
Een liggende bronzen Boeddha
Un Bouddha couché en bronze.No longer availableDim. l: 138 cmEstimate: € 1900/2100 -
#780
Een gebeeldhouwde houten stoel van twee gebeeldhouwde planken massief hout. De rugleuning in de vorm van een maniok stampende vrouw. Afrikaans werk.
Une chaise en bois sculpté fait à partir de deux planches en bois massif. Le dos en forme de femme qui pétrit du manioc. Travail africain.No longer availableDim. l: 120 cmEstimate: € 80/120 -
#449
Een driedelig haardstel van messing met staander.
Garniture de cheminée en laiton sur support.No longer availableDim. h: 76 cmEstimate: € 25/35 -
#683
Een allegorisch beeld van zamak op een roze marmeren sokkel.
Une statue allégorique en régule sur un socle en marbre rose.No longer availableDim. h: 26 cmEstimate: € 80/100 -
#208
“Vrouwelijk naakt”. Een modern bronzen beeld. Gesigneerd ‘Chana Orloff 1925’. Postume geut.
”Nu féminin”. Une statue moderne en bronze. Signée ‘Chana Orloff 1925”. Fonte posthume.No longer availableDim. h: 48 cmEstimate: € 1600/2000 -
#850
Een rood- en geelkoperen doofpot.
Un pot etouffeur en cuivre rouge et cuivre jaune.No longer availableDim. h: 37 cmEstimate: € 20/30 -
#223
“Knielend naakt”. Een beeld van donkergepatineerd brons naar een werk van Henri Laurens.
”Nu agenouillé”. Une statue en bronze à patine foncée d’après une oeuvre par Henri Laurens.No longer availableDim. h: 48 cmEstimate: € 650/750 -
#860
Een houten emmer met messingen recipiënt.
Un seau en bois à récipient en laiton.No longer availableDim. Ø: 29 cmEstimate: € 45/55 -
#221
Een panter van brons met donker patina naar een werk van Paris.
Une panthère en bronze à patine foncée, d’après une oeuvre par Paris.No longer availableDim. l: 70 cmEstimate: € 750/850 -
#631
Een bronzen sierstuk met Chinese dragers en met drie kleurloze kaarsenhoudertjes.
Une pièce décorative en bronze, porteurs chinois et trois bougeoirs incolores.No longer availableDim. l: 50 cmEstimate: € 300/400 -
#746
Een paar grote messingen kerkkandelaars in barokke stijl.
Une paire de candélabres d’église en laiton, style baroque.No longer availableDim. h: 100 cmEstimate: € 120/180 -
#658
Een gegoten beeldengroep in de vorm van een jongen en een meisje. Op albasten sokkel. Italiaans werk.
Un groupe coulé représentant une jeune homme et une jeune fille. Sur socle en albâtre. Travail italien.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 60/100 -
#870
Een massief messingen haardketel met pan en schuimspaan.
Un chaudron en laiton massif et écumoir.No longer availableDim. Ø: 44 cmEstimate: € 55/65 -
#637
Een bronzen ruitersbeeld van prins Benin. Verloren wastechniek.
Une statue de guerrier en bronze d’un prince Bénin. Technique de lavis perdue.No longer availableDim. H. 61 cmEstimate: € 1400/1600 -
#237
“Het gevecht tegen de poema”. Een beeld van bruingepatineerd brons op houten voetstuk. Naar een werk van Charles Russel.
”Le combat avec le puma”. Une statue en bronze sur socle en bois. D’après une oeuvre de Charles Russel.No longer availableDim. h: 45 cmEstimate: € 400/500
Other lots in this auction
-
#349Remy De Pileceyn
“Jongen met groene trui.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Jeune homme au pull vert”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 59 x 29,5 cmEstimate: € 100/120 -
#894
Een lot boeken, uitgegeven door de ASLK:- Indië - Geschiedenis en cultuur.- China en het verre Oosten.- Dag, België.- De animatiefilm.- De natuuratlas.- Geschiedenis van de techniek.- Zwart Afrika.- Noord-Amerika.- Latijns-Amerika.- Oceanië.- Precolumbiaans Amerika.
Un lot de livres:- Indië - Geschiedenis en cultuur.- China en het verre Oosten.- Dag, België.- De animatiefilm.- De natuuratlas.- Geschiedenis van de techniek.- Zwart Afrika.- Noord-Amerika.- Latijns-Amerika.- Oceanië.- Precolumbiaans Amerika.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#285
Een 14 karaats geel gouden schakelarmband bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1,35 ct.
Un bracelet à maillons en or jaune 14 ct serti de brillants ayant un poids total de ± 1,35 ct.No longer availableDim. 15,50 gEstimate: € 1600/1800 -
#159Albert GeudensPeriod: 1869 - 1949
“Keukeninterieur”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Intérieur d’église”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 50 x 40 cmEstimate: € 180/240 -
#862
Een paar borden van Imari-porselein met geribde vleugel en een decor van een cachepot met bloemen op het plat. We voegen er een kleiner, gelijkaardig bordje aan toe.
Deux assiettes en porcelaine Imari aux ailes côtelées et aux décors de cache-pot et fleurs sur le plat. Nous ajoutons une assiette plus petite et semblable.No longer availableDim. Ø: 19 & 24 cmEstimate: € 30/50 -
#97
Een reeks glazen van geslepen kleurloos kristal met gegraveerde versieringen, bestaande uit twaalf champagnefluiten en twaalf wijnglazen.
Une série de verres en cristal taillé, décoration gravée, comprenant douze flûtes à champagne et douze verres à vin.No longer availableDim. h: 17,5 cmEstimate: € 40/60 -
#414
Een frame met negen verschillende ex-librissen.
Un cadre contenant neuf ex-libris.No longer availableEstimate: € 35/50 -
#665
Een eikenhouten buffetkast met onderaan twee deuren en vier laden. Bovenaan een deurtje en twee glazen schuifdeurtjes. Eerste helft XXe eeuw.
Un buffet à deux corps en chêne. le dessous comporte deux portes et quatre tiroirs, le dessus une porte et deux portes coulissantes en verre. Première partie du XXième siècle.No longer availableDim. 185 x 158 x 52 cmEstimate: € 140/180 -
#133
Een hertengewei uit 1929. Op muurplaat.
Un bois de cerf de 1929. Sur planche murale.No longer availableDim. 90 x 70 cmEstimate: € 60/100 -
#814Praktica
Een vintage fotocamera model Super TL met flash, handstatiefje en extra lens. In fototas.
Une caméra vintage modèle Super TL avec flash, statif et lentille en extra. dans un sac.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#350
Een parelhalssnoer met 18 karaats geel gouden slot en hanger bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,30 ct. een saffier van ± 0,50 ct. en smaragden met een gezamenlijk gewicht van ± 0,70 ct.
Un collier de perles à fermoir en or jaune 18 ct et pendentif sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,30 ct et d’un saphir de ± 0,50 ct et émeraudes ayant un poids total de ± 0,70 ct.No longer availableEstimate: € 1400/1600 -
#20
Een 18 karaats geel gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,30 ct.
Une bague en or jaune 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,30 ct.No longer availableDim. 2,29 gEstimate: € 450/550