Similar lots by type
-
#599“Berglandschap”. Aquarel op papier. Draagt een handtekening: Chantemein.
“Paysage montagneux”. Aquarelle sur papier. Porte une signature: Chantemein.No longer availableDim. 27 x 40 cmEstimate: € 120 -
#625“Vee bij een hoeve”. Olieverf op paneel. Draagt een handtekening.
“Bétail près d’une ferme”. Huile sur panneau. Porte une signature.No longer availableDim. 32 x 25 cmEstimate: € 80 / 100 -
#826Een gefineerde salontafel met octogonaal blad op centrale poot, eindigend in vier leeuwenpoten.
Table de salon en bois de placage à tablette octogonale sur pied central terminant en quatre griffes de lion.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#746Een eikenhouten hallbank.
Banc de vestibule en chêne.No longer availableEstimate: € 100 / 160 -
#756Een eikenhouten klapsecretaire met drie laden onderaan.
Secrétaire à abattant en chêne ouvrant à trois tiroirs.No longer availableEstimate: € 100 / 140 -
#445“Wilde kastanje”. Olieverf op paneel. Gesigneerd: Linschoten.
“Châtaigne”. Huile sur panneau. Signé: Linschoten.No longer availableDim. 39 x 28 cmEstimate: € 60 / 80 -
#562“Interieur met open haard”. Olieverf op paneel. Draagt een handtekening: Bernard De Hoog.
“Intérieur à l’âtre”. Huile sur panneau. Porte une signature: Bernard de Hoog.No longer availableDim. 54 x 59 cmEstimate: € 80 / 120 -
#435“Hooioppers”. Aquarel op papier. Draagt een handtekening: Henri Martin. Kleine vochtvlekjes.
“Meules de foin”. Aquarelle sur papier. Porte une signature: Henri Martin. Taches d’humidité.No longer availableDim. 26 x 34 cmEstimate: € 25 / 50 -
#629“Compositie”. Gemengde techniek. Draagt een handtekening: Bogart ‘62
“Composition”. Technique mixte. Porte une signature: Bogart ‘62.No longer availableDim. 43 x 56 cmEstimate: € 120 / 150 -
#520“Landschap bij zonsondergang”. Pastel op papier. Draagt een handtekening: Dijkstra.
“Paysage au crépuscule”. Pastel sur papier. Porte une signature: Dijkstra.No longer availableDim. 42 x 51 cmEstimate: € 80 / 100 -
#610“Bruggetje te Rotterdam”. Olieverf op doek. Draagt een handtekening: Mastenbroek.
“Petit pont à Rotterdam”. Huile sur toile. Porte une signature: Mastenbroek.No longer availableDim. 29 x 41 cmEstimate: € 600 / 800 -
#615“Stad bij het water”. Houtskool en waterverf op papier. Draagt een handtekening: Vreedenburgh.
“Ville au bord de l’eau”. Fusain et aquarelle sur papier. Porte une signature: Vreedenburgh.No longer availableDim. 23 x 29 cmEstimate: € 120 / 150 -
#646Een eikenhouten kloostertafel.
Table de réfectoire en chêne.No longer availableEstimate: € 200 / 300 -
#606Een maanvormig eikenhouten consoletafeltje met twee scharnierende schuiven. Lodewijk XVIde stijl.
Console en demi-lune en chêne. Deux tiroirs à charnières. Style Louis XVI.No longer availableEstimate: € 140 / 160 -
#830Een Chinese sokkel met marmeren blad.
Socle chinois à tablette en marbre.No longer availableDim. h: 46 cmEstimate: € 40 / 45 -
#796Een piëdestal van gedraaid hout.
Piédestal en bois tourné.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#572“Landschap”. Aquarel op papier. Gesigneerd Chun. Chinese School.
“Paysage”. Aquarelle sur papier. Signée Chun. Ecole chinoise.No longer availableDim. 51 x 69 cmEstimate: € 250 / 350 -
#440“Abstracte compositie”. Collage. Draagt een handtekening: Charrin.
“Composition abstraite”. Collage. Porte une signature: Charrin.No longer availableDim. 15 x 20 cmEstimate: € 100 / 120 -
#839Dienblad van gelakt plaatijzer met een Empire schildering van een vrouw en kind op houten staander.
Plateau en tôle laquée représentant une femme et un enfant de style Empire. Sur base en bois.No longer availableEstimate: € 110 / 130 -
#825Een paar Naamse stoelen van gesculpteerd notenhout met rieten zit. Tijdperk Lodewijk XV.
Paire de chaises namuroises en noyer sculpté aux sièges en osier. Epoque Louis XV.No longer availableEstimate: € 100 / 160 -
#620“Stilleven met olielamp”. Olieverf op paneel. Gesigneerd: Vanheel.
“Nature morte à la lampe à huile”. Huile sur panneau. Signé Vanheel.No longer availableDim. 38 x 49 cmEstimate: € 150 / 200 -
#370Een staande klok van mahoniehoutfineer met sobere gesculpteerde versieringen. Het werk met een eenvoudige koperen wijzerplaat. Eind XIXe eeuw.
Horloge de vestibule à gaine en placage d’acajou sobrement sculptée. Cadran en cuivre. Fin du XIXe siècle.No longer availableDim. h: 210 cmEstimate: € 200 / 300 -
#569“Bloemen”. Aquarel op papier. Draagt een handtekening. Italiaanse School.
“Fleurs”. Aquarelle sur papier. Porte une signature. Ecole italienne.No longer availableDim. 58 x 48 cmEstimate: € 100 / 120 -
#574“Symbolistisch werk”. Olieverf op doek. Gesigneerd Geon en gedateerd 1963.
“Composition symboliste”. Huile sur toile. Signée Geon et daté 1963.No longer availableDim. 89 x 50 cmEstimate: € 100 / 150
Other lots in this auction
-
#660Een lot van Naams aardewerk, bestaande uit een theepotje, suikerpotje en een roompotje.
Lot de faïences de Namur, comprenant une théière, un sucrier et un crémier.No longer availableEstimate: € 120 / 160 -
#351Een coupe op voet, in de vorm van een nautilusschelp, van gedeeltelijk gesatineerd glas. Onderaan gegraveerd: “R. Lalique, France”.
Coupe sur piédouche en forme de coquille nautilus en verre partiellement satiné. Gravure sous la base: “R. Lalique, France”.No longer availableDim. H. 20 cmEstimate: € 40 / 50 -
#315Een eendeurskast van gesculpteerd eikenhout.
Armoire à une porte en chêne sculpté.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#165Een 18 karaats wit en geel gouden broche bezet met 10 diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,40 ct.
Broche en or jaune et blanc 18 ct sertie de 10 diamants ayant un poids total de ± 0,40 ct.No longer availableDim. 12,24 gEstimate: € 300 / 400 -
#753Regulateur bovenaan versierd met een paard.
Régulateur surmonté d’un cheval.No longer availableDim. H. 75 cmEstimate: € 120 / 180 -
#385Een mahoniehouten tea table op centrale poot.
Table à thé en acajou sur pied central.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#289J. Van den Eeckhoudt“Hoevezicht”. Pastel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1924.
“Vue de ferme”. Pastel sur papier. Signé et daté 1924.No longer availableDim. 44 x 58 cmEstimate: € 40 / 60 -
#454Antonio Corona“Stilleven met fruit”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1999.
“Nature morte aux fruits”. Huile sur toile. Signée et datée 1999.No longer availableDim. 30 x 50 cmEstimate: € 100 / 120 -
#732“Egyptische fantasiewereld”. Pastel op papier.
“Monde Fantastique Egyptien”. Pastel sur papier.No longer availableDim. 52 x 72 cmEstimate: € 60 / 100 -
#330Een buffetkast in Louis-Philippestijl met twee laden boven twee paneeldeuren en met een zwart marmeren blad.
Buffet de style Louis-Philippe ouvrant à deux tiroirs au dessus de deux portes pleines. Tablette en marbre noir.No longer availableDim. b: 132 cmEstimate: € 100 / 150 -
#264“Stadszicht”. Olieverf op paneel.
“Vue de ville”. Huile sur panneau.No longer availableDim. 29 x 21 cmEstimate: € 80 / 120 -
#447Een paar schotels van Delfts aardewerk. Blauw en wit decor. Gemerkt van De Byl.
Paire de plats en faïence de Delft à décor bleu et blanc. Marque de De Byl.No longer availableDim. Ø 35 cmEstimate: € 120 / 200

