Similar lots by type
-
#397Een reeks van drie putti met bloemen van meerkleurig biscuit.
Suite de trois putti aux fleurs en biscuit polychrome.No longer availableDim. h: 18 cmEstimate: € 80 / 120 -
#586Een paar kandelaars van grijsgepatineerd hout.
Une paire de candélabres en bois patiné gris.No longer availableDim. h: 65 cmEstimate: € 80 / 120 -
#123“Engel als symbool van de vrijheid”. Een bronzen beeld op onyxen voetstuk.
“Ange symbolisant la Liberté”. Sculpture en bronze sur base en onyx.No longer availableDim. h: 45 cmEstimate: € 200 / 240 -
#101“Bloemenmeisje”. Een beeld van monochroom wit biscuit. Gaaf.
“Fille aux fleurs”. Sculpture en biscuit monochrome blanc.No longer availableDim. h: 52 cmEstimate: € 60 / 80 -
#91Een paardenhoofd van verzilverd brons.
Tête de cheval en bronze argenté.No longer availableDim. h: 21 cmEstimate: € 100 / 120 -
#141Willy KreitzPeriod: 1903 - 1982Een meisjesbuste van terracotta op een houten sokkel. Gesigneerd.
Buste de fille en terre cuite sur socle en bois. Signé.No longer availableDim. h: 44 cmEstimate: € 150 / 200 -
#47Lodewijk Van BoeckelEen smeedijzeren roos op een onyxen sokkeltje. Gesigneerd.
Rose en fer forgé sur socle en onyx. Signée.No longer availableDim. l: 17 cmEstimate: € 60 / 80 -
#323Een lampenvoet van gepolychromeerd hout in de vorm van een siervaas.
Pied de lampe en bois polychrome en forme de vasque.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 40 / 60 -
#203“Lorenzo de Medici”. Een bronzen beeld naar een werk van Michelangelo. Op los voetstuk van grijs marmer. Gieterij H. Luppens & Cie. te Brussel. Omstreeks 1900.
“Lorenzo de Medici”. Sculpture en bronze d’après Michel-Ange. Base amovible en marbre gris. Fonderie H. Luppens & Cie, Bruxelles. Vers 1900.No longer availableDim. h: 52 + 10 cmEstimate: € 550 / 650 -
#378“Indiaan bij kano” Een handgeschilderd beeldje van lood (?). Omstreeks 1900. Eén handje manco.
“Indien près d’un canoë”. Statuette en plomb (?) peinte à la main. Vers 1900. Une main manquante.No longer availableDim. h: 18 cmEstimate: € 30 / 50 -
#143“Het doopsel”. Een gipsen voorontwerp voor een houten beeldhouwwerk. Antwerpen, XIXe eeuw. Gebruikt als gevelversiering. Kleien manco’s.
“Le baptême”. Croquis en plâtre pour une sculpture en bois, utilisé comme décoration de façade d’une maison. Anvers, XIXe siècle. Petits manquants.No longer availableDim. h: 47 cmEstimate: € 100 / 150 -
#498Een lot Aziatisch houtsnijwerk, bestaande uit een kruitbuidel, een textielstempel en een vleesbestek in houder.
Lot de sculptures asiatiques comprenant une corne à poudre, un cachet à textile et un couvert à viande dans son étui.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#251“Ballerina”. Een bronzen beeldje op een zwart marmeren sokkel.
“Ballerine”. Statuette en bronze sur socle en marbre noir.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 100 / 150 -
#121“Maria Hemelvaart met engelen”. Een gebeeldhouwd houten beeld. Achteraan gemonogrameerd ‘A.S.’.
“Assomption aux anges”. Sculpture en bois. Monogrammée A.S. au verso.No longer availableDim. h: 53 cmEstimate: € 200 / 300 -
#38Een bronzen skiër op een onyxen sokkel. Jaren ‘30.
Skieur en bronze sur socle en onyx. Années 30.No longer availableDim. h: 16 cmEstimate: € 40 / 45 -
#683“De jager”. Een bronzen beeld op arduinen voetstuk naar een werk van Moreau.
”Le chasseur”. Une statue en bronze sur pied en pierre de taille d’après une oeuvre de Moreau.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 350 / 500 -
#501“Meisje”. Een porseleinen beeldje met zilverkleurig glazuur.
“Fille”. Statuette en porcelaine à glaçure de couleur argent.No longer availableDim. h:Estimate: € 40 / 60 -
#208“Madame Vigée - Lebrun en haar dochter, Julie”. Een bronzen groep op grijs marmeren voetstuk, naar voorbeeld van het zelfportret uit 1789.
“Madame Vigée-Lebrun et sa Fille Julie”. Groupe en bronze sur base en marbre gris d’après l’autoportrait de 1789.No longer availableDim. h: 54 cmEstimate: € 500 / 600 -
#148Albert PoelsPeriod: 1903-1984“Sint Jacob”. Een bronzen wandbeeld. Gegoten door L. De Mey. 1969.
“Saint-Jacques”. Sculpture murale en bronze. Fondue par L. De Mey. 1969.No longer availableDim. h: 49 cmEstimate: € 120 / 200 -
#693Een voorouderhoofdje van terra cotta. Komaland (Ghana).
Une tête d’ancêtre en terre cuite. Pays des Koma, Ghana.No longer availableDim. H. 6,5 cmEstimate: € 150 / 180 -
#133“Meisje”. Een bronzen beeld naar een werk van Chiparus. Met gieterijstempel.
“Fille”. Statuette en bronze d’après Chiparus. Avec cachet de fondeur.No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 100 / 150 -
#328Barye“Liggende tijger”. Een bronzen beeldje. Postume geut.
“Tigre couché”. Statuette en bronze. Fonte posthume.No longer availableDim. l: 18,5 cmEstimate: € 80 / 120 -
#117“Madonna met kind”. Een gebeeldhouwd houten beeld. Omstreeks 1800.
“Vierge à l’Enfant”. Sculpture en bois. Vers 1800.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 200 / 240 -
#538Een gebeeldhouwd houten krukje. Afrikaans werk.
Petit tabouret en bois sculpté. Travail africain.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 40 / 60
Other lots in this auction
-
#75Twee paar 18 karaats geel gouden oorbellen bezet met parels.
Deux paires de boucles d’oreilles en or jaune 18 ct serties de perles.No longer availableDim. 4,60 gEstimate: € 150 / 200 -
#750Een gefineerd Engels trapmeubeltje met twee deurtjes en uitschuifbare basis, bekleed met kalfsleder. Beschadiging aan het galerijtje bovenaan.
Escalier de bibliothèque en bois de placage, ouvrant à deux petites portes et avec base glissante recouvert de vachette. Petite galerie (dégât).No longer availableDim. h: 73 cmEstimate: € 100 / 150 -
#778Een gesculpteerde slagtand van Afrikaans ivoor in de vorm van een krokodil en versierd met bloemen.
Défense sculpté en ivoire africain en forme de crocodile et décorée de fleurs.No longer availableDim. l: 60 cmEstimate: € 100 / 120 -
#48Een messingen olielamp met kap.
Lampe à huile en laiton. Avec abat-jour.No longer availableEstimate: € 35 / 50 -
#757Een theepot van Chinees porselein.
Théière en porcelaine de Chine.No longer availableDim. h: 11,5 cmEstimate: € 60 / 80 -
#395Drie 18 karaats geel gouden trouwringen.
Trois alliances en or jaune 18 ct.No longer availableDim. 8,76 gEstimate: € 230 / 280 -
#539“Abstract”. Olieverf op doek. Draagt handtekening ‘Savelli’. Scheur rechts boven.
“Abstraite”. Huile sur toile. Porte une signature Savelli. Déchirure vers le haut à droite.No longer availableDim. 60 x 50 cmEstimate: € 80 / 120 -
#775Een art deco luchter met drie lichtarmen en met vier glazen coupes. Eén coupe niet origineel.
Un lustre Art Déco à trois bras et quatre coupes en verre. Une coupe n’est pas d’origine.No longer availableDim. l: 120 cmEstimate: € 80 / 120 -
#600Een wassen madonna en kind met volledige originele kleding, versierd met kant. In oorspronkelijke vitrine. XIXde eeuw.
Une Vierge à l’Enfant en cire avec habits d’origine et dentelle. Dans sa vitrine d’origine. XIXème siècle.No longer availableDim. H. vitrine 68 cmEstimate: € 200 / 240 -
#155Een 18 karaats wit en geel gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,50 ct.
Bague en or blanc et jaune 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,50 ct.No longer availableDim. 11,33 gEstimate: € 550 / 650 -
#41Een lampje in art decostijl in de vorm van een musicerende pierrot bij een lantaarnpaal.
Petite lampe de style art déco en forme d’un Pierrot musicien près d’une lanterne.No longer availableDim. h: 38 cmEstimate: € 30 / 40 -
#570“Space age lamp”. van oranje kunststof en metaal.
“Space age lamp” en plastiqe et métal.No longer availableDim. Ø 58 cmEstimate: € 60 / 80


