Other lots in this auction
-
#183Val St. Lambert
Een vaas van meerkleurig glaspasta. Gemerkt en gemonogrammeerd LL & SJH voor Louis Leloup & Samuel Herman.
Vase en pâte de verre polychrome. Marque et monogramme LL & SJH pour Louis Leloup & Samuel Herman.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 340 / 400 -
#39
Een lot van vijf kaders met decoratieve foto’s. Bijgevoegd een aquarel van een Provence-roos.
Cinq cadres aux photographies décoratives. Nous ajoutons une aquarelle d’une rose de Provence.No longer availableDim. 40 x 63 cmEstimate: € 40 / 50 -
#502
“Abstract”. Gemengde techniek op papier. Draagt handtekening ‘Van Hecke Willem’
“Abstrait”. Technique mixte sur papier. Porte une signature “Van Hecke Willem”.No longer availableDim. 45 x 30 cmEstimate: € 200 / 300 -
#227
Houten beeld van Johannes de Doper. Sporen van polychromie en verguldsel, diverse letsels. XVIde eeuw.
Sculpture en bois représentant Jean le Baptiste. Traces de polychromie et dorure, plusieurs dégâts. XVIe siècle.No longer availableDim. H. 70 cmEstimate: € 600 / 1000 -
#342Leo JordaensPeriod: 1944-2000
Drie landschappen op paneel. Gesigneerd.
Trois paysages sur panneau. Signés.No longer availableDim. 44 x 37 cmEstimate: € 60 / 100 -
#712Tom Davison
“Mirage Graphics New-york. N.Y. Landschap chromolitho met verguldsel. Met certificaat.
“Mirage Graphics New-York N.Y.”. Paysage en chromolithographie avec dorure. Avec certificat.No longer availableDim. 13 x 18 cmEstimate: € 50 / 80 -
#433
Brievenbakje versierd met een aquarel, gesigneerd en gedateerd Maastricht 1914.
Porte courrier décoré d’une aquarelle signée et datée Maestricht 1914.No longer availableDim. 50 x 30 cmEstimate: € 40 / 60 -
#591
Een balustervaas van polychroom Chinees porselein met decor van talrijke personages, insecten, vogels, vlinders en bloemen in uitsparingen op groene en rose fond. Oren in de vorm van fo-honden en met draken op de schouder. Canton, begin XXde eeuw.
Vase balustre en porcelaine de Chine polychrome à décor de nombreux personnages, d’insectes, d’oiseaux, de papillon et de fleurs dans des cartouches sur fond vert et rose. Anses en forme de têtes de chiens Pho et aux dragons sur l’épaule. Canton, début XXe siècle.No longer availableDim. H. 45,5 cmEstimate: € 200 / 300 -
#648
Een opgezette kop van een reebok.
Tête empaillée d’un chevreuil.No longer availableDim. h: 55 x 25 cmEstimate: € 120 / 200 -
#684Camiel Van Haesendonck
“Antwerps Steegje.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Ruelle à Anvers”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 50 cmEstimate: € 80 / 120 -
#710
Een paar mahoniehouten stoelen, tijdperk Louis-Phillipe.
Paire de chaises en acajou. Epoque Louis-Philippe.No longer availableDim. H. 100 cmEstimate: € 30 / 50 -
#626
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Tapis persan en laine. Noué main.No longer availableDim. 385 x 285 cmEstimate: € 300 / 500