Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een zoutvaatje van meerkleurig Frans aardewerk met drie recipiënten. Schilfer aan het deksel.

Een zoutvaatje van meerkleurig Frans aardewerk met drie recipiënten. Schilfer aan het deksel.

Une salière en faÏence de France à trois récipients. Eclat au couvercle.
Dim. Ø: 14 cm
SKU: 2509180017.
Category: Aardewerk.
Auction day: 25 September 2018 19:00
Catalogue #17
Estimate: € 40 / 60
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #261

    Twee pauwstaartborden van Delfts aardewerk. Onderaan gemerkt. XVIIIe eeuw.

    Deux assiettes à l’éventail en faïence de Delft. Marque sous la base. XVIIIème siècle.
    No longer available
    Dim. Ø: 23 cm
    Estimate: € 120 / 160
  • #374

    Drie borden van Straatsburgs aardewerk met verschillende decors. We voegen er twee gelijkaardige borden van Villeroy&Boch aan toe.

    Trois assiettes en faïence de Strasbourg à décors différents. Nous ajoutons deux assiettes semblables par Villeroy & Boch.
    No longer available
    Dim. Ø: 24 & 28 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #385

    Een houten haardversiering met negen Delftse tegels van blauw en wit aardewerk. XIXe eeuw.

    Une décoration de cheminée à neuf carreaux de Delft en faïence bleue et blanche.
    No longer available
    Dim. 114 x 32 cm
    Estimate: € 130 / 180
  • #788

    Twaalf kopjes met onderbordjes van meerkleurig aardewerk met het decor ‘Timor’. Frans werk.

    Douze tasses et sous-tasses en faïence polychrome aux décors ‘Timor’. Travail français.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 50
  • #401

    Een lot sierjardinières van deels gepolychromeerd aardewerk in de vorm van zwanen, waarbij de grootste van Nimy.

    Un lot de jardinières en faïence partiellement polychrome en forme de cygnes, dont la plus grande de Nimy.
    No longer available
    Dim. h: 20 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #523

    “Post-apocalyptische wezens”. Een beeld van geglazuurd aardewerk. Gemonogrammeerd.

    ”Etres post-apocalyptiques”. Une statue en faïence glaçurée.
    No longer available
    Dim. h: 33 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #508
    Joris Buseyne

    “Fantasiewezen”. Een beeld van gepatineerd keramiek. Onderaan gesigneerd en gedateerd ‘96.

    ”Être fantastique”. Une statue en céramique. Marque sous la base et datée ‘96.
    No longer available
    Dim. h: 45 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #316

    Een plaasteren piëdestal in barokke stijl met blauw en wit patina. We voegen er een plaasteren siervaas in dezelfde stijl aan toe.

    Un piédestal en plâtre , style Baroque, patine bleue et blanche.
    No longer available
    Dim. h: 116 + 52,5 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #744

    Een flesvormige lampenvoet van meerkleurig Belgisch aardewerk. Jaren ‘60.

    Un pied de lampe en forme de bouteille en faïence de Belgique . Années ‘60.
    No longer available
    Dim. h: 50 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #676

    Een grote cachepot op piëdestal van meerkleurig Belgisch aardewerk. Schilfer aan de binnenrand.

    Un cache-pot sur piédestal en faïence de Belgique polychrome. Eclat au rebord.
    No longer available
    Dim. h: 98 + 40 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #358
    L & V Ceram

    Een windhond van crackleware-aardewerk. Onderaan gemerkt.

    Un lévrier en faïence crackleware. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. b: 34 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #157

    Een paar cassolettes van wit geglazuurd aardewerk met verguld koperen monturen.

    Une paire de cassolettes en faïence blanche aux montures en cuivre.
    No longer available
    Dim. h: 57 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #121

    Een schouwgarnituur van meerkleurig aardewerk, versierd met bloemen in hoogreliëf. Begin XXe eeuw.

    Une garniture de cheminée en faïence polychrome, décorée de fleurs en haut relief. début XXème siècle.
    No longer available
    Dim. h: 17 & 31 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #485

    Een gemberpot van Nankingaardewerk met een decor van krijgers. Zonder deksel.

    Un pot à gingembre en faïence Nankin au décor de guerriers. sans couvercle.
    No longer available
    Dim. h: 13 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #73

    Een schenkkan van meerkleurig aardewerk in de vorm van een zittende man. Delft of Frankrijk. Onderaan gemerkt.

    Une verseuse en faïence polychrome en forme d’un homme assis. Delft ou France. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 33 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #361

    Een lot van vier borden van Delfts aardewerk met meerkleurige decors. Eén gerestaureerd. XIXe eeuw.

    Un lot de quatre assiettes en faïence de Delft aux décors polychromes. XIXème siècle. Une assiette à été restaurée.
    No longer available
    Dim. Ø: 23 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #708

    Een dekselvaas van meerkleurig aardewerk met voet, monturen en deksel van gedreven koper. Mogelijk Perzisch.

    Un vase à couvercle en faïence polychrome sur pied au montures et couvercle en cuivre repoussé. Probablement Perse.
    No longer available
    Dim. h: 43 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #231

    Een dekselvaas van Delfts aardewerk, versierd met een blauw en wit decor van bloemen en vogels en bovenaan getooid met een tempelleeuw. Onderaan gemerkt.

    Un vase à couvercle en faïence de Delft à décor bleu et blanc de fleurs et d’oiseaux, le dessus orné d’un lion de temple.
    No longer available
    Dim. h: 57 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #268

    Een lot van vier kleine pauwstaartborden van Delfts aardewerk. Onderaan gemerkt. XVIIIe eeuw.

    Un lot de quatre petites assiettes à l’éventail en faïence de Delft. Marque sous la base. XVIIIème siècle.
    No longer available
    Dim. Ø: 16 cm
    Estimate: € 140 / 160
  • #621

    Een fontein van blauw geglazuurd aardewerk, opgebouwd uit verschillende delen. Jaren ‘70.

    Une fontaine en faïence à glaçure bleue, en différentes parties. Années ‘70.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50

Other lots in this auction

  • #259
    L. Voets

    “Hoevezicht”. Aquarel op papier. Gesigneerd.

    ”Vue fermière”. Aquarelle sur papier. Signé.
    No longer available
    Dim. 41 x 55 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #459
    Bernard Dufour

    “Havenzicht.” Gemengde techniek op doek.

    ”Vue sur le port”. Techniques mixtes sur toile.
    No longer available
    Dim. 38 x 46 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #802

    Een lot 19de eeuwse houten pruiken-en hoedenstaanders.

    Lot de supports de perruques et de chapeaux en bois. XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. h: 25 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #687

    Geisha van gebeeldhouwd ivoor. Chinees werk. 20 cm incl. houten sokkel.

    Une statue représentant une geisha en ivoire sculptée. Travail chinois. Hauteur: 20 cm socle en bois inclus.
    No longer available
    Dim. H. 17,5 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #457

    Vaasje van rode lak op porselein. Chinees werk.

    Un petit vase, laque rouge sur porcelaine. Travail chinois.
    No longer available
    Dim. H. 17,5 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #321

    Een wandklok van verguld brons in Lodewijk XV-stijl. Met sleutel.

    Une horloge murale en bronze doré style Louis XV. Avec clé.
    No longer available
    Dim. l: 50 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #370

    Een open eikenhouten boekenkast.

    Une bibliothèque ouverte en chêne.
    No longer available
    Dim. 125 x 125 x 35 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #740

    “Man met taikostokken”. Een netsuke van gesculpteerd ivoor. Onderaan gesigneerd. Eerste kwart XXe eeuw.

    ”Homme aux bâtons taiko”. Un netsuke en ivoire sculptée . marque sous la base. Premier quart du XXème siècle.
    No longer available
    Dim. h: 5 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #4
    Willem Dolphyn
    Period: 1935 - 2016

    “Staketsel op de Schelde”. Een ets. Gesigneerd, gedateerd 1981 en genummerd 62/100 buiten de plaat.

    ”Estacade sur l’Escaut”. Une eau-forte. Signée, datée 1981 et numérotée 62/100 hors planche.
    No longer available
    Dim. 15,5 x 23 cm
    Estimate: € 25 / 50
  • #426

    Een salontafeltje van gefineerd hout in Régencestijl, versierd met bloemenmarquetterie.

    Une table de salon en bois de placage style régence à la décoration de marqueterie fleurie.
    No longer available
    Dim. Ø: 65 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #517

    Guanyin van jade. Chinees werk.

    Guan Yin en jade. Travail chinois.
    No longer available
    Dim. H. 24 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #616

    Een halfronde wandconsole van gesculpteerd en verguld hout met een marmeren blad en versierd met bloemenguirlandes.

    Une console demi-cercle en bois sculpté et doré à tablette en marbre et décoration de guirlandes fleuries.
    No longer available
    Dim. b: 115 cm
    Estimate: € 360 / 380
View all auction items ›

Veiling van 25 & 26 September 2018

De veiling is volledig - 805 loten. De catalogus is verkrijgbaar in .pdf en .xls op de dowloads pagina

25 September 2018 19:00
26 September 2018 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 25 September 2018 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More