Similar lots by type
-
#416Een handgeknoopt Pakistaans wollen tapijt.
Un tapis pakistanais en laine noué à la main.No longer availableDim. 120 x 200 cmEstimate: € 35 / 45 -
#626Twee handgeknoopte Oosterse tapijten.
Deux tapis orientaux noués à la main.No longer availableDim. 160 cm x 73 cm & 168 cm x 92 cmEstimate: € 40 / 50 -
#616Een handgeknoopt Afghaans wollen tapijt.
Un tapis en laine afghan noué à la main.No longer availableDim. 190 cm x 108 cmEstimate: € 55 / 75 -
#526Een handgeknoopt Pakistaans wollen tapijt.
Un tapis pakistanais en laine noué à la main.No longer availableDim. 125 x 195 cmEstimate: € 50 / 70 -
#512Een handgeknoopt Pakistaans wollen tapijt.
Un tapis pakistanais en laine noué à la main.No longer availableDim. 335 x 247 cmEstimate: € 200 / 300 -
#516Een handgeknoopt Pakistaans wollen tapijt.
Un tapis pakistanais en laine noué à la main.No longer availableDim. 375 x 275 cmEstimate: € 250 / 350 -
#406Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Un tapis oriental en laine noué à la main.No longer availableDim. 218 x 119 cmEstimate: € 35 / 45 -
#174The Franklin Mint“ Jardin d’amour”. Een wandtapijt van Marc Waymel. Gedateerd 1987.
"Jardin d'amour". Un tapis mural signé Marc Waymel. Daté de 1987.No longer availableDim. 91 cm x 117 cmEstimate: € 40 / 60 -
#506Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Un tapis de laine persan noué à la main.No longer availableDim. 270 x 360 cmEstimate: € 200 / 250 -
#164The Franklin Mint“Le Roman de la rose”. Een wandtapijt in renaissance stijl van Anne Aknin. Met houten sierstang voor bevestiging. Gedateerd 1985.
"Le Roman de la Rose". Une tapisserie de style renaissance par Anne Aknin. Avec tige décorative en bois pour la fixation. Daté de 1985.No longer availableDim. 117 cm x 93 cmEstimate: € 40 / 60 -
#366FeraghanEen handgeknoopt Indisch wollen kleedje.
Un tapis indien en laine noué à la main.No longer availableDim. 145 x 69 cmEstimate: € 40 / 60 -
#466Een handgeknoopt Oosters wollen tapijtje.
Un tapis oriental en laine noué à la main.No longer availableDim. 223 x 138 cmEstimate: € 80 / 120 -
#686Een handgeknoopt zijden kleedje.
Une carpette en soie nouée à la main.No longer availableDim. 137 x 68 cmEstimate: € 120 / 200 -
#169The Franklin Mint“The royal hunt”. Een wandtapijt van Marc Waymel. Gedateerd 1984.
"La chasse royale". Une tapisserie de Marc Waymel. Daté de 1984.No longer availableDim. 90 cm x 117 cmEstimate: € 40 / 60 -
#476Een handgeknoopt Perzisch tapijt.
Un tapis persan noué à la main.No longer availableDim. 244 cm x 168 cmEstimate: € 120 / 200 -
#646Twee handgeknoopte Turkse wollen tapijtjes. Eén met slijtage.
Deux tapis en laine turque noués à la main. Une avec usure.No longer availableDim. 182 x 102 & 154 x 87 cmEstimate: € 40 / 50 -
#586Een handgeknoopt Perzisch Hamadantapijtje.
Un tapis hamadan persan noué à la main.No longer availableDim. 300 x 102 cmEstimate: € 80 / 120
Other lots in this auction
-
#634“Mercedes Benz 300 SL Coupe”. Een vintage poster en een pop-art poster van Andy Warhol uit 1954.
"Mercedes Benz 300SL Coupé". Une affiche vintage et une affiche pop art d'Andy Warhol de 1954.No longer availableDim. 28 cm x 44 cmEstimate: € 120 / 200 -
#617Een polychrome fruitschaal van Imari porselein met decor van kraanvogels.
Un bol à fruits en porcelaine polychrome Imari à décor de grues.No longer availableDim. Ø 25 cmEstimate: € 60 / 80 -
#171Yvonne DiéterlePeriod: 1882 - 1974“De zaaier”. Een bronzen beeld met bruin patina. Werk naar aanleiding van het Salon des Beaux Arts te Parijs 1900 (inscriptie).
"Le Semeur". Une statue en bronze à patine brune. Travail à l'occasion du Salon des Beaux Arts de Paris 1900 (inscription).No longer availableDim. h: 67 cmEstimate: € 500 / 750 -
#662Roger HebbelinckPeriod: 1912 - 1987“Zicht op de Groenplaats”. Een kleurengravure. Gesigneerd buiten de plaat.
"Vue de la Groenplaats". Une gravure en couleurs. Signée hors planche.No longer availableDim. 49 x 64 cmEstimate: € 60 / 100 -
#343OmegaEen opwindklokje met secondenwijzer. Lichte schade aan de rand van het dekglaasje.
Une horloge à remontoir avec trotteuse. Léger dommage au bord de la lamelle.No longer availableDim. Ø: 9 cmEstimate: € 80 / 100 -
#285Edward Van Mieghem“Landweg bij boerendorpje”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1896.
« Route de campagne près du village agricole ». Huile sur toile. Signée et datée 1896.No longer availableDim. 37 cm x 47 cmEstimate: € 120 / 200 -
#211Delvaux, BruxellesEen ‘D’-pochette, groot model, van bruin leder.
Une pochette "D", grand modèle, en cuir marron.No longer availableDim. 12,5 x 16 cmEstimate: € 200 / 250 -
#467Een paar cilinderpotten van Chinees porselein met een blauw op wit bloemendecor.
Une paire de pots cylindriques en porcelaine de Chine à décor floral bleu sur blanc.No longer availableDim. Ø: 20 cmEstimate: € 160 / 180 -
#424Een paar zittende naakten, papier op paneel.
Une paire de nus assis, papier sur panneau.No longer availableDim. 58 x 40 cmEstimate: € 60 / 80 -
#45Guillaume LautersPeriod: 1806 - 1875“Watermolen en boerenkar.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Moulin à eau et charrette de ferme." Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 45 cm x 60 cmEstimate: € 100 / 180 -
#644Bernard Charoy“Vrouwenportret met zeilboten”. Lithografie op papier. Gesigneerd.
"Portrait de femme aux voiliers". Lithographie sur papier. Signé.No longer availableDim. 55 cm x 45 cmEstimate: € 80 / 120 -
#79Jan Van LooyPeriod: 1888 - 1971“Stilleven met appels en aardewerk”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Nature morte aux pommes et poterie". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 36 x 50 cmEstimate: € 80 / 120

