Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een Zuid-Amerikaans wollen wandkleedje.

Een Zuid-Amerikaans wollen wandkleedje.

Une tapisserie en laine d'Amérique du Sud.
Dim. 116 x 74 cm
SKU: 2903220386.
Category: Tapijt.
Auction day: 30 March 2022 19:00
Catalogue #386
Estimate: € 35 / 45
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #616

    Een handgeknoopt Afghaans wollen tapijt.

    Un tapis en laine afghan noué à la main.
    No longer available
    Dim. 190 cm x 108 cm
    Estimate: € 55 / 75
  • #526

    Een handgeknoopt Pakistaans wollen tapijt.

    Un tapis pakistanais en laine noué à la main.
    No longer available
    Dim. 125 x 195 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #686

    Een handgeknoopt zijden kleedje.

    Une carpette en soie nouée à la main.
    No longer available
    Dim. 137 x 68 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #416

    Een handgeknoopt Pakistaans wollen tapijt.

    Un tapis pakistanais en laine noué à la main.
    No longer available
    Dim. 120 x 200 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #366
    Feraghan

    Een handgeknoopt Indisch wollen kleedje.

    Un tapis indien en laine noué à la main.
    No longer available
    Dim. 145 x 69 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #476

    Een handgeknoopt Perzisch tapijt.

    Un tapis persan noué à la main.
    No longer available
    Dim. 244 cm x 168 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #516

    Een handgeknoopt Pakistaans wollen tapijt.

    Un tapis pakistanais en laine noué à la main.
    No longer available
    Dim. 375 x 275 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #586

    Een handgeknoopt Perzisch Hamadantapijtje.

    Un tapis hamadan persan noué à la main.
    No longer available
    Dim. 300 x 102 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #512

    Een handgeknoopt Pakistaans wollen tapijt.

    Un tapis pakistanais en laine noué à la main.
    No longer available
    Dim. 335 x 247 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #506

    Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.

    Un tapis de laine persan noué à la main.
    No longer available
    Dim. 270 x 360 cm
    Estimate: € 200 / 250
  • #169
    The Franklin Mint

    “The royal hunt”. Een wandtapijt van Marc Waymel. Gedateerd 1984.

    "La chasse royale". Une tapisserie de Marc Waymel. Daté de 1984.
    No longer available
    Dim. 90 cm x 117 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #466

    Een handgeknoopt Oosters wollen tapijtje.

    Un tapis oriental en laine noué à la main.
    No longer available
    Dim. 223 x 138 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #626

    Twee handgeknoopte Oosterse tapijten.

    Deux tapis orientaux noués à la main.
    No longer available
    Dim. 160 cm x 73 cm & 168 cm x 92 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #174
    The Franklin Mint

    “ Jardin d’amour”. Een wandtapijt van Marc Waymel. Gedateerd 1987.

    "Jardin d'amour". Un tapis mural signé Marc Waymel. Daté de 1987.
    No longer available
    Dim. 91 cm x 117 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #164
    The Franklin Mint

    “Le Roman de la rose”. Een wandtapijt in renaissance stijl van Anne Aknin. Met houten sierstang voor bevestiging. Gedateerd 1985.

    "Le Roman de la Rose". Une tapisserie de style renaissance par Anne Aknin. Avec tige décorative en bois pour la fixation. Daté de 1985.
    No longer available
    Dim. 117 cm x 93 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #406

    Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.

    Un tapis oriental en laine noué à la main.
    No longer available
    Dim. 218 x 119 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #646

    Twee handgeknoopte Turkse wollen tapijtjes. Eén met slijtage.

    Deux tapis en laine turque noués à la main. Une avec usure.
    No longer available
    Dim. 182 x 102 & 154 x 87 cm
    Estimate: € 40 / 50

Other lots in this auction

  • #438
    Marc Verdoodt
    Period: ° Merchtem, 1953

    “Kubistisch figuur”. Een stenen beeld. Gemonogrammeerd.

    "Figure cubiste". Une statue de pierre. Monogrammé.
    No longer available
    Dim. h: 40 cm
    Estimate: € 120 / 140
  • #396

    Een lot van drie wollen kelims.

    Lot de trois kilims en laine.
    No longer available
    Dim. 196 x 58; 200 x 80 & 152 x 81 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #482

    “Naakt & surrealistisch portret.” Twee gemengde technieken op papier. Draagt handtekening en data.

    "Portrait nu et surréaliste." Deux techniques mixtes sur papier. Porte une signature et dates
    No longer available
    Dim. 53 x 43 & 18 x 13 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #87

    Een verguld bronzen kandelaar met vijf lichtpunten, gedragen door een ridder.

    Bougeoir en bronze doré à cinq lumières, porté par un chevalier.
    No longer available
    Dim. h: 76 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #660

    Een bronzen bulldog.

    Bouledogue en bronze.
    No longer available
    Dim. h: 7 cm
    Estimate: € 70 / 100
  • #285
    Edward Van Mieghem

    “Landweg bij boerendorpje”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1896.

    « Route de campagne près du village agricole ». Huile sur toile. Signée et datée 1896.
    No longer available
    Dim. 37 cm x 47 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #151

    Een zilveren beeld van een 17de eeuwse hellebardier met benen gelaat. Gemerkt. 800‰.

    Une statue en argent d'un hallebardier du 17ème siècle avec un visage en os. Marqué. 800‰.
    No longer available
    Dim. h 34 cm
    Estimate: € 800 / 1000
  • #145

    Een opgezette hertenkop op muurplaat.

    Une tête de cerf empaillée sur une plaque murale.
    No longer available
    Dim. h: 60 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #488

    Vijf albums met ingebonden nummers van Robbedoes. Albums 93 (1964), 94, 96, 97 en 99. Goede staat.

    Cinq albums avec des numéros à couverture rigide de Robbedoes. Albums 93 (1964), 94, 96, 97 et 99. Bon état.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 300
  • #678

    Klaroen van rood en geel koper.

    Clarion de cuivre rouge et jaune.
    No longer available
    Dim. L. 32 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #531

    Twee karafjes en zes glaasjes van gekleurd en geslepen kristal. Eén glaasje gebroken.

    Deux carafes et six verres en cristal coloré et taillé. Un verre cassé.
    No longer available
    Dim. h: 13, 34 & 38 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #187
    Delacre, Bruxelles

    Een oude apothekersweegschaal. Schade aan een onderhoek. Met gewichtensetje (Kleinste gewichtjes manco).

    Bascule de pharmacien ancienne. Dégât à un coin. Avec boîte à poids, les plus petits manquant.
    No longer available
    Dim. h: 34 cm
    Estimate: € 80 / 100
View all auction items ›

Veiling van 29 & 30 Maart 2022

Veiling volledig - 700 loten.   Tentoonstelling op 25 & 26 Maart van 10.00 tot 17.00

29 March 2022 19:00
30 March 2022 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 30 March 2022 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More