#588“Pepsi-Cola”. Een telefoon met reclame.
"Pepsi-Cola". A telephone with advertising.No longer availableDim. 37 x 21 cmEstimate: € 70 / 80 -
#537Een koffie-en theeservies van veelkleurig en verguld porselein, alle stukken individueel prachtig gedecoreerd met Chinese personages. Koffiepot, theepot (dekselknop ontbreekt), suiker-en melkpot. Bowl, twaalf koppen(1 haarscheur) en twaalf schoteltjes. Parijs, tijdperk Louis-Philippe.
A coffee and tea set of multicolored and gilt porcelain, each piece beautifully decorated with Chinese figures. Coffee pot, tea pot (minus lid knob), sugar and milk pot. Bowl, twelve cups (one hairline crack) and twelve saucers. Paris, Louis-Philippe era.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#351Een geelkoperen melkkan en twee roodkoperen waterketels. XIXde eeuw.
A yellow copper milk jug and two red copper water kettles. 19th century.No longer availableDim. 23 x 11 cmEstimate: € 60 / 100 -
#33Een volledig bestek voor 12 personen, verzilverd metaal, Russische merken. Bestaande uit 12 grote messen, 12 kleine messen, 12 grote vorken, 12 kleine vorken,12 grote lepels, 12 kleine lepels, 12 koffielepels en een pollepel.
A complete set of silver-plated tableware for 12 people, with Russian marks. Includes 12 large knives, 12 small knives, 12 large forks, 12 small forks, 12 large spoons, 12 small spoons, 12 teaspoons, and a ladle.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#143Delvaux‘Deux de Delvaux’-handtas in kakhi leder.
#536BidjarEen handgeknoopt Oosters tapijt van wol.
#522Raymond De Baux“Veehoeder en zijn kudde in een uitgestrekt valleilandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1848.
"Cattle herder and his herd in a vast valley landscape." Oil on canvas. Signed and dated 1848.No longer availableDim. 46 x 75 cmEstimate: € 1000 / 1200