Similar lots by type
-
#323
Een Afrikaans kerststalletje van gesculpteerd ebbenhout. We voegen er een bijltje aan toe.
Etable de Noël africaine en ébène sculpté. Nous ajoutons une petite hache.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#177
Een Thaise Boeddha van gepolychromeerd hout.
Bouddha en bois polychrome. Travail thaï.No longer availableDim. h: 191 cmEstimate: € 650/700 -
#338
Een paar kandelaars van grijsgepatineerd hout in renaissancestijl.
Une paire de chandeliers en bois gris, style renaissance.No longer availableDim. h: 66 cmEstimate: € 80/100
Other lots in this auction
-
#399Maurice Stoelen
“Kippen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Poules". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 30/40 -
#184Romain MalflietPeriod: 1910 - 2006
“O.L.Vrouwenbeeldje, St. Andries” & “Werf, Lier”. Twee etsen. Gesigneerd en de eerste genummerd 38/150 buiten de plaat.
"Statue de Notre-Dame, St Andries" et "Chantier, Lier". Deux eaux fortes. Signées et la première numérotée 38/150 hors planche.No longer availableDim. 33,5 x 10 & 13,5 x 17 cmEstimate: € 40/60 -
#203Capodimonte
Een groep met sater en bacchante naar Clodion. Monochroom wit porselein. Achteraan gemerkt met de gekroonde N in blauw en “Clodion” in reliëf.
Un groupe de Sâtres et Ménades d'après Clodion en porcelaine blanche monochrome. Marque à l'arrière avec un N couronné et "Clodion" en relief.No longer availableDim. H. 35,5 cmEstimate: € 400/500 -
#197
Een zilveren doopbekertje. Vermoedelijk Frans. XIXe eeuw.
Un gobelet de baptême en argent. Probablement français. XIXième siècle.No longer availableDim. h: 8 cmEstimate: € 30/50 -
#279
Een lot van vijf originele navigatiekaarten voor kustwateren:- Little Egg inlet to Hereford inlet (1935)- Saint John bay to Orange bay ande te strait of Belle Isle (1942)- Newfoundland and the adjecent coast of Labrador (1942)- Gulf of St. Lawrence and the tiver to Quebeq (1941)- Cape May to Fenwick island light (1942)Enkele met wrakaanduidingen.
Un lot de cartes navales originales: - Gulfs of Pohai & Liaotung (1950) - Markhab to Sour (1952) - Gulf of Iskanderun to Markhab (1952) - Liao river and entrance (1949) - Kiaochow bay to Lai Chau bay (1952).Certaines ont des indications de navires coulés.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#281
“Japanse handelaar”. Een netsuké van ivoor. Japans werk, begin XXste eeuw. Onderaan gemerkt.
"Marchand japonais". Un netsuké en ivoire, oeuvre japonaise, début XXième siècle. Porte une marque en dessous.No longer availableDim. h: 5 cmEstimate: € 100/120 -
#371
Een glasservies van gegraveerd glas voor twaalf personen, bestaande uit aperitiefglazen, witte- en rodewijnglazen, champagnefluiten en waterglazen. Eén champagnefluit manco.
Service de verres en verre gravé pour 12 personnes comprenant des verres à apéritif, des verres à vin rouge et blanc, des flûtes à champagne et des verres à eau. Une flûte manque.No longer availableEstimate: € 100/180 -
#146
Een klapsecretaire met onderaan drie laden . Achter het blad veertien kleine laden, pidgeonholes, een deurtje en een secreet.
Secrétaire à abattant en chêne, le bas ouvrant à trois tiroirs. L’abattant cache quatorze petits tiroirs, des casiers, une petite porte et un secret.No longer availableDim. 101 x 91 x 51 cmEstimate: € 120/200 -
#147
“Paard van de steengroeve.” Bronzen beeld met steen op marmeren voet.
"Cheval de carrière". Une statue en bronze sur socle en marbre.No longer availableDim. 66 x 34 cmEstimate: € 120/200 -
#85
Een 18 karaats geel gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,20 ct. en een centrale robijn van ± 0,50 ct.
Une bague en or jaune 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de +- 0,20 ct et un rubis central de +- 0,50 ct.No longer availableDim. 3,75 gEstimate: € 500/600 -
#360
“Aan de bron. Oriëntalistische scène”. Olieverf op doek naar Henri Vernet.
"Auprès de la source, scène orientale". Huile sur toile d'après Henri Vernet.No longer availableDim. 70 x 56 cmEstimate: € 200/240 -
#382
Een eikenhouten bijzettafeltje in Regencestijl met tussenblad.
Guéridon en chêne de style Régence à tablette d’entretoise.No longer availableDim. H: 76cm B: 60cm D: 38cmEstimate: € 40/50