#532
“Damesportret”. Olieverf op paneel.
“Portrait de dame”. Huile sur panneau.No longer availableDim. 30 x 22 cmEstimate: € 100 / 120 -
#40
Een 18 karaats geel gouden schakelketting met bolletjes. Lengte 41 cm.
#753
Een vaas van Murano glas.
Vase en verre de Murano.No longer availableDim. H. 40 cmEstimate: € 70 / 90 -
#506Fiam, Italy
Bijzettafeltje van plexi en glas. Op wieltjes.
Une petite table en plexi et verre.No longer availableDim. 84 x 112 cmEstimate: € 100 / 120 -
#269Géo. Jacobs
“Koeien in de stal”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1892.
“Vaches dans l’étable”. Huile sur toile. Signée et datée 1892.No longer availableDim. 56 x 80 cmEstimate: € 120 / 200 -
#412Jakob SmitsPeriod: 1855 - 1928
“De gestorvene”. Een ets. Gesigneerd met stempel.
“Le défunt”. Eau-forte. Avec cachet.No longer availableDim. 11,5 x 15,5 cmEstimate: € 30 / 40 -
#411
Een serie van zes glazen van geslepen kristal in zes kleuren. Gaaf.
#740
Een halfronde Engelse wandconsole van mahoniehout.
#67Céramique de Bruxelles
Een art deco vaas van aardewerk met een meerkleurig decor van een bloemenmand. Onderaan gemerkt. Decor 501.
Vase art déco een faïence avec décor polychrome d’une corbeille fleurie. Marque sous la base, modèle 501.No longer availableDim. h: 21 cmEstimate: € 70 / 80 -
#83
Een zeshoekige lantaarn van bruingepatineerd plaaster, versierd met waterspuwers naar voorbeeld van deze op de OLV-kathedraal te Antwerpen.
Lanterne hexagonale en plâtre à patine brune.No longer availableDim. H. 75 cmEstimate: € 40 / 60 -
#285
Een parelhalssnoer met grote zoetwaterparels en met zilveren slot.
Collier de grandes perles d’eau douce au fermoir en argent.No longer availableEstimate: € 350 / 400 -
#787
Plat en porcelaine polychrome du Japon avec décor de fleurs et de porteuse d’eau.No longer availableDim. Ø: 36 cmEstimate: € 40 / 50