Other lots in this auction
-
#177Delvaux
Een zwart lederen handtas, model ‘Saddle bag’. In originele draagtas.
Sac à main en cuir noir, modèle “saddle bag”. Dans le sac protecteur d’origine.No longer availableEstimate: € 300/400 -
#264Alfons VermeirPeriod: 1905 - 1994
“Plattelandszicht”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Vue de campagne”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 50 x 60 cmEstimate: € 80/120 -
#598
Twee Chinese borden met een famille rose decor van vlinders en een huiselijk tafereel. Midden XXste eeuw.
Deux assiettes en porcelaine de Chine à décor famille rose de papillons et d’une scène conjugal. Milieu du XXe siècle.No longer availableDim. Ø 25,5 cmEstimate: € 100/120 -
#470
Een lot ivoren juwelen waaronder een halssnoer, een hanger, twee paar oorbellen, verschillende broches, een kleine bolletjes armband en een te herstellen armband.
Lot de bijoux en ivoire dont un collier, un pendentif, deux paires de boucles d’oreilles, plusieurs broches, bracelet en petites boules et un bracelet à réparer.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#48
Een messingen olielamp met kap.
Lampe à huile en laiton. Avec abat-jour.No longer availableEstimate: € 35/50 -
#354Paul Draps
“Interieur”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd ‘55.
“Intérieur”. Huile sur panneau. Signé et daté ‘55.No longer availableDim. 40 x 30 cmEstimate: € 60/80 -
#199Jos Stallaert
“Steenbakkerijen”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1900.
“Briqueteries”. Huile sur toile. Signée et datée 1900.No longer availableDim. 55 x 75 cmEstimate: € 200/250 -
#224Evald Nielsen
Een zilveren servetring en taartschep 830‰. Denemarken 1879-1958.
Anneau de serviette et pelle à tartes en argent 830‰. Danemark 1879-1958.No longer availableDim. 173,45 gEstimate: € 200/250 -
#211
“Bulletin du Musée de l’Industrie”. Diverse Ed. Tussen 1853 en 1876. Delen 23 - 27, 29 - 31, 33, 41 - 42, 45 - 47, 49 - 51, 55 - 56, 58, 60, 62, 64, 67, 69 of 25 volumes. Met vouwplaten, in-8°, goede staat, mooi ingebonden, sommige met lederen ruggen.
“Bulletin du Musée de l’Industrie”. Diverses Ed. Entre 1853 enet1876. Vol. 23 - 27, 29 - 31, 33, 41 - 42, 45 - 47, 49 - 51, 55 - 56 , 58, 60, 62, 64, 67, 69 ou 25 volumes. Avec dépliants, in-8°, bon état, jolie reliures, certaines avec dossier en cuir.No longer availableEstimate: € 250/300 -
#824C. Veelik(?)
“La Campine Dorée.” Gouache op papier. Onleesbaar gesigneerd. Gedateerd 1962.
“La Campine Dorée”. Gouache sur papier. Signature illisible. Daté 1962.No longer availableDim. 29 x 39 cmEstimate: € 50/100 -
#184
Een gegraveerde zilveren sigarettendoos. Keuren van Birmingham 1898, zilversmid Minshull & Latimer.
Boîte à cigarettes en argent gravé. Poinçons de Birmingham 1898, orfèvre Minshull & Latimer.No longer availableDim. 13 x 8,5 cm - 158 gEstimate: € 200/300 -
#432
Een lot van 9 boeken met betrekking tot architectuur en tuinarchitectuur.
Un lot de neuf livres en relation avec l’architecture et jardins.No longer availableEstimate: € 25/35