Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een zuil van geaderd groen marmer en arduin.

Een zuil van geaderd groen marmer en arduin.

Colonne en marbre vert et pierre bleue.
Dim. h: 103 cm
SKU: 2903220585.
Category: Marmer.
Auction day: 30 March 2022 19:00
Catalogue #585
Estimate: € 80 / 120
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #243

    Een art deco schouwpendule van meersoortig marmer.

    Une cheminée Art Déco en marbre multicolore.
    No longer available
    Dim. 30 x 58 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #46

    Een zuil van geaderd wit marmer.

    Une colonne de marbre blanc veiné.
    No longer available
    Dim. h: 90 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #163
    Attilio Fagioli
    Period: 1877 - 1966

    Een wit marmeren vrouwenbuste op sokkel uit verschillende delen en versierd met verguld messingen monturen.

    Un buste de femme en marbre blanc sur un piédouche en plusieurs parties et orné de montures en laiton doré.
    No longer available
    Dim. h: 65 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #231

    “Jonge vrouw met windhond”. Een art deco groep van zamak op voetstuk van onyx, arduin en marmer.

    "Jeune femme au lévrier". Groupe art déco en zamak sur socle en onyx, pierre bleue et marbre.
    No longer available
    Dim. 30 x 53 x 12 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #454

    Een modern kunstwerk van gesculpteerd en gepolijst roze en beige marmer. Niet gesigneerd.

    Une œuvre d'art moderne en marbre rose et beige sculpté et poli. Non signé.
    No longer available
    Dim. h: 47 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #36

    Een zuil van geaderd zwart marmer.

    Une colonne de marbre noir veiné.
    No longer available
    Dim. h: 80 cm
    Estimate: € 80 / 120

Other lots in this auction

  • #281

    Een paar blauw en witte borden van Delfts porselein met gele rand. XVIIIde eeuw. Gemerkt van De Porceleyne Byl.

    Paire d'assiettes en porcelaine de Delft bleu et blanc à bord jaune. XVIIIème siècle. Marqué par De Porceleyne Byl.
    No longer available
    Dim. Ø: 25 cm
    Estimate: € 75 / 100
  • #223
    Ram, Arnhem

    Een grote aardewerken schotel met blauw op wit decor van bloemen en een vogel. Achteraan gemerkt.

    Un grand plat en faïence à décor bleu sur blanc de fleurs et d'un oiseau. Marqué au dos.
    No longer available
    Dim. Ø 54 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #288
    Jean Novi de Caveirac
    Period: 1762

    Appel à la Raison des Ecrits et Libelles publiés par la Passion contre les Jésuites de France, seconde édition. Ed. Vandenberghen, Bruxelles, 1762. Met stempel “Collection P.J. Hanlin, Verviers”.

    Appel à la Raison des Ecrits et Libelles publiés par la Passion contre les Jésuites de France, seconde édition. Ed. Vandenberghen, Bruxelles, 1762. Tamponné “Collection P.J. Hanlin, Verviers”.
    No longer available
    Estimate: € 20 / 30
  • #269
    P. Mossay

    “Woonwagens”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘53.

    Roulottes. Huile sur toile. Signée et datée '53.
    No longer available
    Dim. 40 x 50 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #115

    “Engelenkoor”. Een beeld in geglazuurd stenen wandgroep.

    "Chœur des anges". Une sculpture en groupe mural en pierre vernissée.
    No longer available
    Dim. 60 cm x 33 cm
    Estimate: € 200 / 220
  • #648

    Een lot van 3 cloisonné vazen. Bestaande uit een paar gedecoreerd met vogels en de andere met geometrische figuren.

    Lot de 3 vases cloisonnés. Composé d'une paire à décor d'oiseaux et l'autre de figures géométriques.
    No longer available
    Dim. h 27 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #421

    Een Aziatisch houten beeld.

    Une statue asiatique en bois.
    No longer available
    Dim. h: 51 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #655

    Vaas van veelkleurig Chinees porselein.

    Vase en porcelaine de Chine multicolore.
    No longer available
    Dim. H: 42cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #92

    “Landkarte von den 17 Niederländischen Provincien mitt theils angräntzenden Ländern (...)”. Een kaart uit “Theatri Europaei oder Beschreibung der Denckwürdigsten Geschichten in Europa vom Jahr 1672 bis 1679”. Ca. 1680. Het westen is naar het noorden gericht. In de Noordzee 5 gedateerde zeeslagen. Van 2 platen gedrukt. Scheurtje in papierrand buiten het kaartbeeld.

    "Carte des terres des 17 Niederländischen Provincien mitt theils angräntzenden Ländern (...)". Une carte de "Theatri Europaei oder Beschreibung der Denckwürdigsten Geschichten in Europa vom Jahr 1672 bis 1679". Vers 1680. L'ouest fait face au nord. En mer du Nord 5 batailles navales datées. Imprimé à partir de 2 planches. Déchirure dans le bord du papier à l'extérieur de l'image de la carte.
    No longer available
    Dim. 28 x 53 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #30

    Een 18 K geelgouden ring bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van +- 0,30 ct.

    Une bague en or jaune 18 kt sertie de diamants taille ancienne d'un poids combiné de +- 0,30 ct.
    No longer available
    Dim. 1,90 g
    Estimate: € 150 / 200
  • #245

    “Meisje met kat en hond”. Olieverf op paneel. Gemonogrammeerd ‘C.J.D.’

    "Fille avec chat et chien". Peinture à l'huile sur panneau. Monogrammé 'MCJ'
    No longer available
    Dim. 38 x 29 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #229
    John Clereys

    “Stilleven met aardewerk en koper”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    "Nature morte à la poterie et au cuivre". Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 62 cm x 73 cm
    Estimate: € 80 / 120
View all auction items ›

Veiling van 29 & 30 Maart 2022

Veiling volledig - 700 loten.   Tentoonstelling op 25 & 26 Maart van 10.00 tot 17.00

29 March 2022 19:00
30 March 2022 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 30 March 2022 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More